Bali, kombineeritud puhkus al 1069€

Puhkus Balil

Puhkus Balil

Eksootiline, salapärane, unistuste saar …

“Jumalate saar” – Bali on pikka aega meelitanud külastajaid üle kogu Maailma, kes on huvitatud eksootilisest puhkusest, mõtete selginemisest ja hinge rahustamisest. Maa, kultuur, päike ja meri toimivad siin suurepärases harmoonias. Kombineeritud reisiprogrammid Bali saarel. Reiside kestus 11 ööd kohapeal, nendest 4 ööd Ubudis ning ülejäänud ööd Bali saare rannapiirkonnas (!) Soodushinnaga kohtade arv piiratud, müük kuni kohti jätkub. Reisi broneerimisel ettemaks vaid 60€ inimese kohta.

✓ Koostades puhkuste kavasid, oleme aktiivselt propageerinud ka nn. kombineeritud puhkust, kus puhkuse jooksul vahetatakse majutuspaiku. Vahetada võib nii piirkondi kui ka lihtsalt hotelle. Kuna Bali on äärmiselt mitmekesine, on kombineeritud puhkus toonud meile väga head tagasisidet meie klientidelt ✓ Soovitame kõigil kasvõi paarpäeva veeta Ubudis, et tunnetada Bali nõiduslikku külgetõmmet, näha ja teha pilte kuulsatest paikadest nagu otse kuristiku kohal asuvast Bali Swing´i kiigest,  Tegallalangi riisiterrassidest ja ahvidest pühas ahvimetsas (Monkey Forest).

Ubud

Ubud paikneb Bali saare keskmes – kohalikud ja isegi turistid kutsuvadki seda saare südameks. Linnake asub saare väga maalilises keskosas kõrguvates mägedes. Siin on rohkesti kõige mitmekesiseimaid poekesi ja käsitööliste töökodasid, jooga- ja meditatsioonimaju. Ubudi linnaservi kaunistavad ka suurejoonelised riisipõllud. See on imehea koht kohaliku kultuuriga tutvumiseks. Kuurordis on hulgakaupa huvitavaid restorane, pisikesi kohvikuid ning suurepäraseid baare – meelelahutuse jaoks on kõik olemas. Denpasari lennujaamani on kõigest 37 km.

Kuta

Saare lõunaosas paiknev Kuta linn on esimene koht Balil, mis hakkas hulgaliselt turiste ligi tõmbama. Kuta on kuulus pikkade liivarandade, suure hulga suurepäraste hotellide, mitmekesiste restoranide ja baaride poolest. Kuta on seniajani säilitanud ühe Bali enimkülastatava koha tiitli. Seda kuurorti armastavad eriti noored, surfajad ja veelõbude harrastajad. Siit võib leida kõike: nii rahu kui kärarikast meelelahutust.

Legian

Kuta põhjapiirkond ehk Legian pakub oma külalistele Lõuna-Kutaga samalaadset puhkust. Siin on erinevaid majutusasutusi ja heal tasemel restorane. Piirkonna vaikse ja muretu armosfääri tõttu võiks seda nimetada „unepiirkonnaks“, siin pole nii palju suuri meelelahutuskohti ega turistidele suunatud atraktsioone kui lõunapiirkonas. Puhkajad veedavad oma aega rannas mõnuledes, jalutades, poode külastades ja kohalikes restoranides einestades. Võid veeta terve päeva kohalikus spaas, nautides erinevaid kehahoolitsusi või avasta kohalikke poode, kus müüakse traditsioonilisi Bali tooteid, mis sobivad hästi suveniirideks.

Jimbaran

Edelarannikul paiknev kuurort on eriti armas rahulikku ja kvaliteetset puhkust pooldavatele turistidele. Kõigest 6 km sõitu Denpasari lennujaamast ja juba jõuategi imeilusale Jimbarani rannale, kus võib vaikuses nautida päikesevanne ja merelaineid. On täiesti võimalik, et lähima palmi all märkate tuttavat nägu, kuna tihtipeale valivad maailmakuulsused just selle kuurordi. Jimbaran pakub suurepäraseid hotelle ja oivalise köögi poolest kuulsaid restorane.

Kombineeritud puhkus

Kaks sihtkohta ühe reisi jooksu. Reisid algusega Tallinnast ja Riiast, kohapeal 11 ööd, majutus hommikusöögiga.
-Reisid toimuvad:
VEEBRUAR: 23
MÄRTS: 09, 16, 23, 30
APRILL: 06

UBUD (4 ööd) + LEGIAN (7 ööd) hind al 1069€

3-tärni majutus:
Ubud: D’BULAKAN BOUTIQUE RESORT 3*
Legian: THE JAYAKARTA BALI BEACH 3*

UBUD (4 ööd) + KUTA (7 ööd) hind al 1135€

4-tärni majutus:
Ubud: ELEMENT by WESTIN 4*
Kuta: SOL by MELIA 4*

UBUD (4 ööd) + KUTA (7 ööd) hind al 1249€

4-tärni majutus:
Ubud: STHALA UBUD 4*
Kuta: BALI GARDEN BEACH 4*

UBUD (4 ööd) + KUTA (7 ööd) hind al 1305€

5-tärni majutus:
Ubud: PITA MAHA RESORT 5*
Kuta: THE ANVAYA BEACH RESORT 5*

UBUD (4 ööd) + JIMBARAN (7 ööd) hind al 1939€

5-tärni majutus:
Ubud: MAYA UBUD 5*
Jimbaran: INTERCONTINENTAL RESORT 5*

-Reisid algusega Tallinnast ja Riiast
-Lende teenindab: Turkish Airlines
-Kombineeritud pakettreis: 4 ööd Ubudis ning ülejäänud ööd rannapiirkonnas
-Majutus vastavalt tellimusele (3-4-5**** hotellides hommikusöögiga)
-Kohapeal inglise keelne reisiesindaja
-Hind inimese kohta kaheses toas
-Tegemist on näidishinnaga ning kehtib vabade kohtade olemasolul!
-Väljumisel piiratud arv kohti ning kohtade seis on pidevas muutumises
-Pakkumised kehtivad kuni kohti jätkub
-Pakkumiste kahanedes ja nõudlusest tulenevalt võib muutuda „hind alates“ väärtus
-Hinnas: lennupiletid, transfeerid, majutus, hommikusöögid, reisiesindaja teenused (engl)

Lisainformatsioon

Vastutav reisikorraldaja Novatours OÜ registreeringu number MTR-is: TRE000096
Reisikorraldaja reisitingimused | Reisikorraldaja pakettreisilepingu standardinfo teabeleht

You must be logged in to post a comment.