Tai, puhkus Koh Chang saarel, 13 ööd al 1808€

The Dewa Koh Chang

Eksootiline Tai, puhkusereisid Koh Chang saarele

Puhkusereisid Taisse, Koh Chang saarele algusega Tallinnast. Oled unistanud puhkusest eksootilises Tais, sinise mere ääres ja palmipuudega randades, kus silmi rõõmustab templite ilu, keha värskendatakse tervisliku toidu ja SPA protseduuridega ning hinge puudutavad siirad naeratused? Kutsume seda unistust täide viima just nüüd, sest 2022a. hooaja puhkusereisid JUBA müügis!

Suuruselt teine Tai saar (osana Koh Changi Rahvuspargist) koosneb enamjaolt asustamata saartest. Paradiisi meenutavate randadega Koh Changi läänerannik on täis turiste Taimaalt ja välismaalt. Siin on mäed, džungel ning see on koduks vähem kui 5000 kohalikule, kes kõik elavad väikestes külades mööda rannikuäärt. Koh Changil pole suuri meelelahutuskohti, saar on ideaalne valik eksootiliseks puhkuseks. Puhkus Koh chang saarel sobib ka lastega peredele.

Koh Chang saarel on imeilusad päikeseloojangud, mis pakuvad taevalikku värvimängu. Kõrged, džunglitega kaetud mäed, idüllilised valged liivarannad, kristallsinine vesi ja palmid – see saar pakub niivõrd palju, et igaüks leiab siit midagi oma hingele ja meelele. Koh Chang on ideaalne koht lõõgastumiseks ja mõnusaks päevitamiseks.

2022-2023a. hooaja puhkusereisid JUBA müügis!
Saatke reisipäring ning küsige pakkumist endale sobivamaks reisiperioodiks!

PUHKUS KOH CHANG SAAREL, 13 ööd:Tallinnast
AANA RESORT & SPA 3*1808
KOH CHANG RESORT 3*1858
AWA RESORT 4*2079
KACHA RESORT & SPA 4*2115
THE DEWA 4+*2205
THE EMERALD COVE 4*2385
-Hinnad inimese kohta kaheses toas
-Reisid algusega Tallinnast, kohapeal 13 ööd
-Reisid toimuvad:

Veebruar: 05, 12, 29, 26
Märts: 05, 12

-Tegemist on näidishinnaga ning kehtib vabade kohtade olemasolul!
-Majutus hommikusöögiga (lisatasu eest õhtusöögid ja/või lõuna- ja õhtusöögid või kõik hinnas toitlustus)
-Väljumisel piiratud arv kohti ning kohtade seis on pidevas muutumises
-Pakkumised kehtivad kuni kohti jätkub
-Pakkumiste kahanedes ja nõudlusest tulenevalt võib muutuda „hind alates“ väärtus
-Hinnas: lennupiletid, transfeerid, majutus hommikusöögiga, reisiesindaja teenused

Saare turismipiirkonnad

White Sand Beach on umbkaudu 2 km pikkune rand ning olgugi, et asub ühes Koh Changi kõige elutihedamas osas, on siin fooniks siiski džungel, mäed, valge liivaga rand ja imeline päikeseloojang. See ongi saare kõige populaarsem majutusala, pakkudes laias valikus ööbimisvõimalusi. Kuurort on kahtlemata saare turismikeskuseks, kust ei puudu lai valik restorane, super- ja minimarketeid ja arinevaid baare.

White Sand Beach sobib noortele, üksikreisijatele, paaridele ja perepuhkuseks lastega. See kuurort (küla) sobib neile, kes eelistavad rannapuhkust ning hindavad häid ostlemisvõimalusi ja ööelu. White Sand Beach´i rannajoon on pikk, piisavalt lai ja liiv nagu pehme valge puuder. Valgeliivarand on rahvarohke ja saare populaarseim, siin on palju majutusasutusi, erinevaid söögikohti ja baare. Õhtuti serveerivad kohalikud restoranid toitu otse rannas, kus saab imetleda päikeseloojanguid. Kui teistes saare rannapiirkondades jääb pärast päikeseloojangut kõik vaikseks, siis White Sand rannas elu alles algab. Kui puhkuse eesmärk on ostlemine ja meelelahutus, ühendatud koos rannapuhkusega, siis White Sand Beach on sobiv paik.

Kacha Resort and SPA 4*

Kacha Resort and SPA Koh Chang, Deluxe Hill Side

Klong Prao on Koh Changi suurim rand, mis asub White Sand Beachist 4 km kaugusel lõunas. Rand ise on ainulaadne, sest Klong Plu joa jõesuue jagab selle kolmeks. Klong Prao rand on palju vaiksem kui White Sand Beach, seetõttu on see ideaalne neile, kes eelistavad rahulikku ümbrust ja imekaunist kaljumaastikku. Klong Prao (tai keeles „kookoskanal“) on tõusnud viimaste aastate jooksul orbiidile luksuslike kuurortide ja tervisespaade keskusena. Enamasti privaatne rannaala on küll suhteliselt kitsas, eriti tõusu ajal, ent see-eest katab randa pehme valge liiv. Olgugi, et lähedal on mitmeid poode, puudub siin aktiivne keskus. Pigem on rõhku pandud kõrgema klassi kuurortidele, mis püüavad täita kõiki külaliste kapriise. Suur osa ranna põhjapoolsemast osast on eraomandis.

Klong Prao Beach sobib üksikreisijatele, paaridele ja peredele, kes otsivad mitmekesist puhkust. Siin saab nautida vaikust ja rahu, ent piisavalt on ka meelelahutusvõimalusi ning poode ja turge ostlemiseks. Klong Prao rand on lai ja pikk, jõgi jagab selel kaheks rannaosaks. Jõgi on populaarne turismiobjekt, kuna siin kasvavad mangroovimetsad, korraldatakse kanuusõitusid ja jälgitakse õhtuti imelisi helendavaid mardikaid. Klong Prao piirkond on viimastel aastatel jõudsalt arenenud, siin leidub rohkelt huvitavat ja lõbusat tegevust.

Centara Tropicana 4*

Centara Tropicana Koh Chang

The DEWA 4*

The Dewa Koh Chang

The Emerald Cove 4*

The Emerald Cove Koh Chang

Chai Chet Resort 4*

Chai Chet Resort Koh Chang Villa Hillside

Koh Chang Resort 3*

Koh Chang Resort

Kai Bae Beach asub Klong Prao rannast lõunas. See on ligi 2,5 km pikkune kaunis liivarand, mida osaliselt ääristavad rippuvate lehtedega palmid ja lehtpuud.

Kai Bae Beach sobib noortele, üksikreisijatele, paaridele ja peredele, kes otsivad mitmekesist puhkust. Siin saab nautida vaikust ja rahu, ent piisavalt on ka meelelahutusvõimalusi, poode ja turge ostlemiseks, lugematu arv erinevaid söögikohti ja baare. Rand on liivane ja nagu kõikjal siin saarel, kaunistavad rannajoont kookospalmid. Kajakiga saab sõita kohalikule väikesaarele Ko Man Nai’le või jalutada selleni mõõna ajal kui vesi ulatub rinnuni, mõistagi päästevestis.

AWA Koh Chang 4*

AWA Koh Chang

Lisainformatsioon

Vastutav reisikorraldaja Novatours OÜ registreeringu number MTR-is: TRE000096
Reisikorraldaja reisitingimused | Reisikorraldaja pakettreisilepingu standardinfo teabeleht

You must be logged in to post a comment.