Eksootiline Tai, puhkus Koh Chang saarel al 1009€

The Dewa Koh Chang

Eksootiline Tai, puhkusereisid Koh Chang saarele

Puhkusereisid Taisse, Koh Chang saarele algusega Tallinnast. Kehtivad varajase tellija sooduspakkumised – ole teistest kiirem, küsi pakkumist endale sobivamaks reisiperioodiks, näiteks Jõuludeks ja aastavahetuseks.  Reisi broneerimisel ettemaks vaid 60 EUR inimese kohta.

Suuruselt teine Tai saar (osana Koh Changi Rahvuspargist) koosneb enamjaolt asustamata saartest. Paradiisi meenutavate randadega Koh Changi läänerannik on täis turiste Taimaalt ja välismaalt. Siin on mäed, džungel ning see on koduks vähem kui 5000 kohalikule, kes kõik elavad väikestes külades mööda rannikuäärt. Koh Changil pole suuri meelelahutuskohti, saar on ideaalne valik eksootiliseks puhkuseks. Puhkus Koh chang saarel sobib ka lastega peredele.

Koh Chang saarel on imeilusad päikeseloojangud, mis pakuvad taevalikku värvimängu. Kõrged, džunglitega kaetud mäed, idüllilised valged liivarannad, kristallsinine vesi ja palmid – see saar pakub niivõrd palju, et igaüks leiab siit midagi oma hingele ja meelele. Koh Chang on ideaalne koht lõõgastumiseks ja mõnusaks päevitamiseks.

PUHKUS KOH CHANG SAAREL, 13 ööd, reisid Tallinnast:
KOH CHANG RESORT 3*BB1009
AANA RESORT & SPA 3*BB1079
AWA RESORT 4*BB1175
KACHA RESORT & SPA 4*BB1185
SEA VIEW RESORT 4*BB1435
THE EMERALD COVE 4*BB1498
JÕULUD KOH CHANG SAAREL, reis Tallinnast 14.12.2019
KOH CHANG RESORT 3*BB1339
AANA RESORT & SPA 3*BB1709
AWA RESORT 4*BB1709
KACHA RESORT & SPA 4*BB1769
SEA VIEW RESORT 4*BB2175
THE EMERALD COVE 4*BB2065
AASTAVAHETUS KOH CHANG SAAREL, reis Tallinnast 21.12.2019
KOH CHANG RESORT 3*BB1629
AANA RESORT & SPA 3*BB2195
AWA RESORT 4*BB2285
KACHA RESORT & SPA 4*BB2269
SEA VIEW RESORT 4*BB2285
THE EMERALD COVE 4*BB2285
- Hinnad inimese kohta kaheses toas
- Reisid algusega Tallinnast, kestus 13 ööd
Oktoobris: 25.10
Novembris: 01.11, 08.11, 15.11, 22.11, 29.11
Detsembris: 06.12, 14.12, 21.12, 29.12
Jaanuaris: 06.01, 10.01, 17.01, 24.01, 31.01
Veebruaris: 07.02, 17.02, 21.02, 28.01
Märtsis: 06.03, 13.03, 20.03
- Seoses lendude hilise saabumisega Bangkokki majutatakse Koh Changi saarel majutuvad kliendid esimeseks ja viimaseks ööks Bangkokis või Pattayas asuvasse hotelli, et garanteerida klientide õigeaegne jõudmine jätkutransfeerile. Transiitmajutuse Bangkokis või Pattaya hotellide tärnid on samad, mis klient on broneerinud Koh Changile.
- Majutus hommikusöögiga
- Lisatasu eest saadaval HB ja FB toitlustus

Saare turismipiirkonnad

White Sand Beach on umbkaudu 2 km pikkune rand ning olgugi, et asub ühes Koh Changi kõige elutihedamas osas, on siin fooniks siiski džungel, mäed, valge liivaga rand ja imeline päikeseloojang. See ongi saare kõige populaarsem majutusala, pakkudes laias valikus ööbimisvõimalusi. Kuurort on kahtlemata saare turismikeskuseks, kust ei puudu lai valik restorane, super- ja minimarketeid ja arinevaid baare.

White Sand Beach sobib noortele, üksikreisijatele, paaridele ja perepuhkuseks lastega. See kuurort (küla) sobib neile, kes eelistavad rannapuhkust ning hindavad häid ostlemisvõimalusi ja ööelu. White Sand Beach´i rannajoon on pikk, piisavalt lai ja liiv nagu pehme valge puuder. Valgeliivarand on rahvarohke ja saare populaarseim, siin on palju majutusasutusi, erinevaid söögikohti ja baare. Õhtuti serveerivad kohalikud restoranid toitu otse rannas, kus saab imetleda päikeseloojanguid. Kui teistes saare rannapiirkondades jääb pärast päikeseloojangut kõik vaikseks, siis White Sand rannas elu alles algab. Kui puhkuse eesmärk on ostlemine ja meelelahutus, ühendatud koos rannapuhkusega, siis White Sand Beach on sobiv paik.

Kacha Resort and SPA 4*

Kacha Resort and SPA Koh Chang, Deluxe Hill Side

Klong Prao on Koh Changi suurim rand, mis asub White Sand Beachist 4 km kaugusel lõunas. Rand ise on ainulaadne, sest Klong Plu joa jõesuue jagab selle kolmeks. Klong Prao rand on palju vaiksem kui White Sand Beach, seetõttu on see ideaalne neile, kes eelistavad rahulikku ümbrust ja imekaunist kaljumaastikku. Klong Prao (tai keeles „kookoskanal“) on tõusnud viimaste aastate jooksul orbiidile luksuslike kuurortide ja tervisespaade keskusena. Enamasti privaatne rannaala on küll suhteliselt kitsas, eriti tõusu ajal, ent see-eest katab randa pehme valge liiv. Olgugi, et lähedal on mitmeid poode, puudub siin aktiivne keskus. Pigem on rõhku pandud kõrgema klassi kuurortidele, mis püüavad täita kõiki külaliste kapriise. Suur osa ranna põhjapoolsemast osast on eraomandis.

Klong Prao Beach sobib üksikreisijatele, paaridele ja peredele, kes otsivad mitmekesist puhkust. Siin saab nautida vaikust ja rahu, ent piisavalt on ka meelelahutusvõimalusi ning poode ja turge ostlemiseks. Klong Prao rand on lai ja pikk, jõgi jagab selel kaheks rannaosaks. Jõgi on populaarne turismiobjekt, kuna siin kasvavad mangroovimetsad, korraldatakse kanuusõitusid ja jälgitakse õhtuti imelisi helendavaid mardikaid. Klong Prao piirkond on viimastel aastatel jõudsalt arenenud, siin leidub rohkelt huvitavat ja lõbusat tegevust.

Centara Tropicana 4*

Centara Tropicana Koh Chang

The DEWA 4*

The Dewa Koh Chang

The Emerald Cove 4*

The Emerald Cove Koh Chang

Chai Chet Resort 4*

Chai Chet Resort Koh Chang Villa Hillside

Koh Chang Resort 3*

Koh Chang Resort

Kai Bae Beach asub Klong Prao rannast lõunas. See on ligi 2,5 km pikkune kaunis liivarand, mida osaliselt ääristavad rippuvate lehtedega palmid ja lehtpuud.

Kai Bae Beach sobib noortele, üksikreisijatele, paaridele ja peredele, kes otsivad mitmekesist puhkust. Siin saab nautida vaikust ja rahu, ent piisavalt on ka meelelahutusvõimalusi, poode ja turge ostlemiseks, lugematu arv erinevaid söögikohti ja baare. Rand on liivane ja nagu kõikjal siin saarel, kaunistavad rannajoont kookospalmid. Kajakiga saab sõita kohalikule väikesaarele Ko Man Nai’le või jalutada selleni mõõna ajal kui vesi ulatub rinnuni, mõistagi päästevestis.

AWA Koh Chang 4*

AWA Koh Chang

You must be logged in to post a comment.