Indo-Hiina suur ringreis, Vietnam, Laos, Kambodža, kolm riiki ühe reisi jooksul

Indo-hiina suur ringreis, Большой Индокитайский Вояж

Indo-Hiina suur ringreis – Vietnam, Laos, Kambodža

Garanteeritud väljumised Tallinnast või Riiast. Reisi kestus 11 ööd – 12 päeva, kõik vajalikud siselennud ja ekskursioonid juba sisalduvad hinnas!

Rühmareis

Tegemist on rühmareisiga, millega liituvad inimesed teistest riikidest (Eesti, Venemaa, Läti, Leedu, Ukraina jm). Rühmareisil ekskursioonid ja teenindus toimuvad vene keeles, kohaliku giidi-reisiesindaja saatel.

2021a. hooaja puhkusereisid varsti müügis!
Saatke reisipäring ning küsige pakkumist endale sobivamaks reisiperioodiks!

Vietnam

… siin on  erakordsed võimalused aktiivse puhkuse veetmiseks: rikkalik kultuur ja ajalugu, võrratud rannad, mõnus kliima, suurepärased hotellid ja mis on kõige tähtsam – kõik on taskukohane! Kuna Vietnam on endine Prantsusmaa koloonia, võib siin Euroopa hingust tunda tänapäevani, selle poolest erineb Vietnam teistest Aasia riikidest. Euroopalikkus väljendub arhitektuuris ja kultuuris tervikuna. Lõuna-Aasia südames paiknev Vietnam piirneb põhjas Hiinaga, läänes Laose ja Kambodžaga ja idas Hiina merega. S-tähe kujuline Vietnam on enamasti mägine, kaetud metsade ja džungliga, rannajoont on riigil enam kui 3000 kilomeetrit.

Laos

… eriline maailmanurk oma muinasjutulise loodusega – mäestike ja lopsakate metsadega. Kohalikud inimesed on sõbralikud ja südamlikud. Turistidest puutmatuna jäänud Laos annab rikkumata pildi Kagu Aasia kultuurist ja traditsioonidest ja kommetest.

Kambodža

… siia tullakse eelkõige riigi kultuuri ja ajaloo pärast – vanad templikompleksid on seda väärt, et nendega lähemalt tutvuda ja tunnetada iidsete ehitiste atmosfääri ja ümbritseva looduse võimsust. Siem Reapi templid kaovad vaikselt džunglisse, loodus justkui „sööb“ ära need võimsad kivid, murendab seinu ja saadab pühakodasid kaduvikku… Näib, et inimene ei suuda templite varemeid päästa – mis parata, maailmas ei ole midagi igavest. Loodus on siin lopsakas ja elujõuline, piisab vaid, kui oksake maasse torgata ja juba see kasvabki. Päike paistab lakkamatult, õhuniiskus on suur – taimede kasvuks on see ideaalne keskkond ning džungel võtab kiires tempos võimust.

You must be logged in to post a comment.