Linnapuhkus Istanbulis, 3-päevane citybreak alates 350€

Linnapuhkus Istanbulis

Linnapuhkus Istanbulis

3-päevane linnapuhkus Istanbulis hinnaga alates 350 EUR. Hea võimalus külastada Istanbuli sügisel (septembril või oktoobril) või 2019 kevadel – kevad on aasta ilusaim aeg Istanbulis! Igal aastal aprillis tervitab Istanbul oma külalisi kevadiste lilledega. Kuulsad Istanbuli pargid, kuhu tasub kevadel minna on Gülhane, Göztepe, Emirgan, Yıldız, Beykoz. Erihind linnapuhkusele Istanbulis kehtib kuni 19.09.2018 või kuni kohti jätkub. Soodushinnaga kohtade arv on piiratud.

Istanbul

Istanbul on üks kõige ilusamatest linnadest maailmas. Ainuke linn, mis asub kahel kontinendil – nii Euroopas kui ka Aasias. Teil on võimalus tutvuda linna paljude ajalooliste objektidega: tuntud Hagia Sophia kirik, Sinine Mošee, Topkapı ja Dolmabahce palee, Galata ja Neitsi tornid ning teha jahisõit mööda Bosporuse lahte. Selles suures linnas, mis on kaks korda nime muutnud (Bütsantsist sai Konstantinoopol ja sellest omakorda Istanbul) elab praegu umbes 12 miljonit inimest. Selle siluett oma saledate minarettide, kõrgete kuplite ning sildadega on imetletav Kuldsarve lahe ja Bosporuse väina mõlemalt kaldalt. Just Istanbulis kohtuvad ida ja lääs. Istanbul on Türgi värav, see on metropol, mis on olnud nii Ida- Rooma , Lääne-Rooma kui ka Osmanite impeeriumi pealinnaks. Nagu ka mujal Türgis, on Istanbuliski segunenud erinevad kultuurid. Linna poolitab 30 km pikkune Bosporuse väin („Härgade koolmekoht“, nagu seletab seda nime mütoloogia), mis ühendab Musta ja Marmara merd. Vabal ajal organiseeritakse soovijatele jahisõit mööda Bosporust. Istanbulis tutvute järgmiste vaatamisväärsustega: Püha Sofia katedraal (üks suurimaid ristiusu kirikuid maailmas, unikaalne bütsantsi arhitektuurimälestis kuuendast sajandist), Hipodroom (Rooma järel suuruselt teine, üks olulisemaid paiku nii Rooma, Bütsantsi kui Osmanite impeeriumi ajal, millest praeguseks on saanud vabaõhumuuseum), Sultan Ahmedi mošee (üks maailma suurimaid mošeesid, mida tänu suurepärasele sinisele kahhelviimistlusele tuntakse ka Sinise mošeena), Topkapi sultanite palee, mis on olnud sajandeid Osmanite impeeriumi keskuseks.

Istanbul
HotellÖödHind al:
MAY HOTEL 3*Sultanahmet3350
SANTA SOPHIA 3*Sultanahmet3365
SULTAN PALACE butiikSultanahmet3380
AYASULTAN HOTEL 4*Sultanahmet3390
LALAHAN HOTEL 5*Sultanahmet3415
SURA HAGIA SOPHIA 5*Sultanahmet3445
SURA DESIGN HOTEL 5*Sultanahmet3450

Võimalik tellida ekskursioone. Linnaekskursioonid toimuvad rühmas reedeti ja laupäeviti, hind inimese kohta al 50 EUR. Individuaalsed ekskursioonid saadaval al 115 EUR inimese kohta (privaatne teenindus).

Reisiperioodid ja kestus

Naidispakkumised 3-ks ööks. Võimalik tellida reisid 2-3-4-5 ööks.
Müügiperiood: kuni kohti jätkub
Reisiperiood: kuni 31.05.2019. Vastavalt lennupileti reeglitele reisi ei ole võimalik alustada perioodidel (reisi algus): 18.10-22.10; 18.12-28.12; 20.02-25.02 ning reisi ei ole võimalik lõpetada (tagasitulek): 26.10-29.10; 30.12-14.01; 28.02-06.03

Lennuplaan

Otselennud algusega Tallinnast.

Millal reisida?

Istanbul on hea külastada aastaringselt
Jalgrattatuurid aprillist – oktoobrini
Veinide degusteerimine augustist – oktoobrini
Kalapüügi hooaeg märtsist – augustini
Lillede hooaeg märtsist (teine pool, lõpp) – maini (alguseni)
Bosphoruse päikeseloojangu kruiisid juunist – septembrini
Linnaekskursioonid aastaringselt

Pakkumise hind sisaldab

– Lennupiletid algusega Tallinnast
– Äraantav pagas kuni 30 kg per reisija
– Käsipagas kuni 8 kg per reisija
– Toitlustus lennu ajal
– Individuaalsed lennujaama transfeerid sihtkohas
– Majutus 3-ks ööks valitud hotellis
– Hommikusöögid
– Reisiesindaja teenused kohapeal (inglise, vene keelne)

Lisatasu eest

– Reisikindlustus
– Vabatahtlikud ekskursioonid

Pakkumise tingimused

Pakkumise tingimused
-Pakkumise hind: näidishind on inimese kohta, "alates" ning kehtib reisimiseks madalal hooajal. Näidishind kehtib vabade kohtade olemasolul: soodsaim lennupileti hinnatariif + soodsaim majutuse hinnatariif
-Müügiperiood: kuni kohti jätkub
-Reisiperiood: vastavalt pakkumisele
-Näidishinnad kehtivad ühe inimese kohta, kaheses toas
-Reisi algus: Tallinnast (võimalik alustada: Riiast, Helsingist; võimalik lisatasu)
-Muudatused (lennupiletid): muudatused ei ole lubatud, vastavalt lennufirma poolt sätestatud reeglitele
-Muudatused (reisiprogramm: hotell, transfeer ja muud lisateenused): muudatused on lubatud kui reisini on jäänud rohkem kui 30 päeva
-Tühistamine (lennupiletid): lennupiletid ei kuulu tühistamisele ja/või tagastamisele (vastavalt lennufirmade poolt kehtestatud reeglitele)
-Tühistamine (reisiprogramm): trahvivabalt tühistamine on lubatud kui reisini on jäänud rohkem kui 30 päeva
-Reisikorraldaja: Skyekspert

Muud tingimused:
-Tegemist on näidishinnaga ning kehtib vabade kohtade olemasolul! Juhime Teie tähelepanu: väljumisel piiratud arv kohti ja hind kehtib kuni kohti jätkub. Pakkumiste kahanedes ja nõudlusest tulenevalt võib muutuda „hind alates“ väärtus.
-Pakkumises kasutatud lennupiletihinnad on madalaimad hinnad väljumistele Tallinnast. Edasi-tagasi lennupileti hind sisaldab kõiki riiklikke makse ja tasusid ning reisijamaksu. Kohtade arv on piiratud, hind oleneb saadavusest ning pakkumine ei pruugi kõikide lendude puhul saadaval olla. Lennud ei pruugi toimuda iga päev. Tegemist on näidishinnaga ning kehtib vabade kohtade olemasolul. Reisi lõpphind võib tulla näidishinnast kallim. Pakkumised eeldavad vabu kohtade olemasolu lennuki odavaimas broneerimisklassis. Lisatasu eest on võimalik broneerida lennupileti ning majutuse kallimas broneerimisklassis.
-Juhime Teie tähelepanu: hotelli sisseregistreerimine alates kell 14:00 | Hotellist väljaregistreerimine kell 12:00 päeval. Kui teie lend saabub varahommikul, varajane sisseregistreerimine on saadaval lisatasu eest. Kui teie tagasilend väljub õhtul (öösel), hiline väljaregistreerimine on saadaval lisatasu eest.

Maksetingimused:
-Ettemaks (lennupileti osa) peab olema tasutud 48h jooksul pärast broneeringu kinnitamist. Ettemaks ei ole tagastatav – vastavalt lennufirmade poolt kehtestatud reeglitele kinnitatud ja makstud lennupilet ei ole võimalik muuta (ükskõik mis kujul) või tühistada / tagastada.
-Ülejäänud summa peab olema tasutud hiljemalt 35 päeva enne reisi algust.

Annulleerimine:
-Vastavalt lennufirmade poolt kehtestatud reeglitele kinnitatud ja makstud lennupilet ei ole võimalik muuta (ükskõik mis kujul) või tühistada / tagastada.
-Kui reisini on jäänud rohkem kui 30 päeva, on võimalik tühistada hotelli(de) ja transfeeri(de) broneeringut trahvivabalt. Lennupileti eest tasutud ettemaks ei ole tagastatav.
-Kui reisini on jäänud vähem kui 30 päeva, tühistamistasu on 100% hotelli(de) ja transfeeri(de) broneeringu kogu maksumusest. Lennupileti eest tasutud ettemaks ei ole tagastatav.

You must be logged in to post a comment.