Jooga retriit Bali saarel

jooga laager, joogalaager

Joogalaager ja puhkus Bali saarel

Millal Sa viimati võtsid enda jaoks nädala või kaks, et hellitada ning toita oma keha ja meelt vaid parimaga? Kutsume Sind Balile, joogalaagrisse – “”Minu Aeg. Minu Bali” – ehk üks teistmoodi jooga retriit Bali saarel. Bali on üks ainulaadne koht maailmas, kuhu inimesed ikka ja jälle tagasi tulevad, et siinset kirjeldamatut heaolutunnet endasse hingata. Tule, puhka, avasta seda imelist saart ja ole lihtsalt Sina ise … reaalsete murede ja rõõmudega ning kus lahkutakse reaalsete tulemuste ja teadmistega. Ei midagi “voodoo” laadset – kõik on ehe ja käega katsutav!

Eestikeelne joogalaager Bali saarel

Mõeldes Sinule, oleme kokku heegeldanud ühe teistmoodi jooga-retriidi, kus lisaks joogale ja mediteerimisele, viiakse Sind kohtadesse, kuhu Sa ei pruugi turistina sattudagi, tutvustame Sulle erilisi inimesi ja näitame Sulle Bali süda! Pane ennast valmis, sest päevad on täis liikumist, iseenda ja Bali saare avastamist, head toitu, värskeid mahlu, meele puhastamist ning lõõgastumist … ja kui tunned, et tahad veini juua – joo veini! See ongi üks teistmoodi, raamide ja piirideta joogalaager, kus kohtuvad ägedad inimesed, teadlikum eluviis, reisimine ja heaolu tunne!

Eestikeelne laagri ning jooga juhendaja, Laura, on ka Sinu giid ja mis peamine – Sinu kohalik sõber ja kaaslane Balil. Nagu tihti Balil öeldakse – tule külalisena, aga lahku sõbrana! ❤︎

Mida laagris teeme?

✓ Puhastame meelt
✓ Õpime tundma ennast ja maailma meie ümber
✓ Liigume
✓ Hingame
✓ Naerame
✓ Lustime
✓ Puhkame
✓ Avastame eksootilist Bali saart
✓ Toidume tervislikult
✓ … ja kõige tähtsam, oleme meie ise!

Kuupäevad ja toimumise ajad

PERIOOD:REISI KESTUS:HIND al:VABU KOHTI:
2019a retriidid on välja müüdud.

Huvi korral, saatke meile päring ning me lisame teid ootelehele...

Soovid elada üheses toas? Ühese toa lisatasu +550 EUR
Registreeru huvi läbi alloleva kontaktvormi või küsi/uuri lisainfot.

Joogalaagri pärlid – hind sisaldab

✓ Edasi-tagasi lennupiletid algusega Tallinnast (võimalik alustada reisi Riiast või Helsingist)
✓ Lennujaama transfeerid
✓ 2 esimest ööd majutust Kuta rannapiirkonnas, 4* hotellis, hommikusöögiga (vaba aeg, puhkus)
✓ 7 ööd joogalaagri raames (majutus Balil kahes erinevas kohas: Ubud + Uluwatu)
✓ 2 viimast ööd majutust Sanuri või Seminyaki rannapiirkonnas, 4* hotellis hommikusöögiga (vaba aeg, puhkus)
✓ 8 imelist päeva joogalaagris
✓ 3 erinevat ekskursiooni, kus tutvustatakse Bali saare imelisi kohti ja imelisi inimesi
✓ Hommikusöögid ja 6 imelist tervislikku õhtusööki (kõik söögikohad on hoolikalt välja valitud ning joogalaagri juhendajate poolt kontrollitud)
✓ Kokku 11 joogatundi nii Laura kui teiste imeliste õpetajatega, külastades ka kurikuulsat YogaBarni Ubudis
✓ Üks lendav joogatund (fly-high jooga)
✓ Üks tund Bali massaaži
✓ Kokkuvõtet nähtust ja kogetust fotodel kingituste kotti
✓ Väikesi üllatusi kogu retriidi vältel
✓ Eesti keelne teenindus ja tõlge kogu retriidi vältel
✓ Rohkelt emotsioone, mis ei unune veel aastaid hiljemgi

Majutus

Sanur või Kuta (2x ööd reisi alguses ja lõpus): OASIS LAGOON SANUR | BALI RANI HOTEL
Majutus joogalaagri ajaks: LA JOYA BIU BIU | MATHIS RETREAT

Lennupilet

Soovite broneerida lendu iseseisvalt? Soovitame Teil broneerida lenupileti meie kaudu, kuna broneerides iseseisvalt võivad kaasneda varjatud kulud nagu krediitkaardi-, pagasi-, check in‘i vm lisatasud. Kui Teil esineb probleeme iseseisvalt broneeritud lennupiletiga, ei saa me Teid kahjuks aidata.

Kellele laager on suunatud?

Meestele ja naistele, noortele ja vanematele, üksikutele ja paaridele, emadele-tütardele, isadele-poegadele ja kõigile, kel on soov iseennast ja maailma veidi lähemalt tundma õppida. Retriit on mõeldud nii neile, kes pole varasemalt joogaga kokku puutunud kui ka neile, kes praktiseerivad regulaarselt. 

Mis on laagris osalemise eeldused?

Laagris osalemiseks ei ole mitte ühtegi eeldust. Oodatud on kõik, kes on võimelised lennuki peale minema ja Balile lendama. Ülejäänu eest hoolitsevad professionaalsed juhendajad kohapeal (Kati ja Laura).

Kes on Laura?

Laura on kahe jalaga maapeal olev joogaõpetaja, kes kaotas oma südame Balile juba 6 aastat tagasi ning viimased kaks aastat on saarel elanud püsivalt ning õpetanud joogat. Endise finantssektori taustaga maailmarändur on keskendunud täna inimolemuse avastamisele, arengule, potentsiaalile ning võimalustele. Laura soov on motiveerida inimesi liikuma ja hingama teadlikult, endale mitte liiga tehes ning samal ajal kompama neid piire, mida me kõik suudame millimeetri haaval laiendada.

Balit ei ole võimalik sõnadesse panna, Balit peab ise kogema!
Kohtume Sinuga Jumalate saarel

Tingimused

✓ Kohtade arv on piiratud. Ühe rühma suurus võib olla kuni 10-12 inimest
✓ Ettemaks (lennupileti osa) peab olema tasutud 48h jooksul pärast tellimuse kinnitamist. Vastavalt lennufirma poolt sätestatud reeglite, kinnitatud ja makstud lennupilet ei ole võimalik tühistada, muuta (ükskõik mis kujul: kuupäev, marsruut, reisijate andmed jt), tagastada
✓ Registreerimistasu: tagamaks koht ühes natuke teistmoodi jooga retriidis on registreerimistasu 250 EUR, mis ei kuulu tagastamisele
✓ Ülejäänud osa makstakse 35 päeva enne reisi algust


Tegemist on näidishinnaga ning kehtib vabade kohtade olemasolul! Juhime Teie tähelepanu: väljumisel piiratud arv kohti ja hind kehtib kuni kohti jätkub. Pakkumiste kahanedes ja nõudlusest tulenevalt võib muutuda „hind alates“ väärtus. Pakkumises kasutatud lennupiletihinnad on madalaimad hinnad väljumistele Tallinnast. Edasi-tagasi lennupileti hind sisaldab kõiki riiklikke makse ja tasusid ning reisijamaksu. Kohtade arv on piiratud, hind oleneb saadavusest ning pakkumine ei pruugi kõikide lendude puhul saadaval olla. Reisi lõpphind võib tulla näidishinnast kallim. Pakkumised eeldavad vabu kohtade olemasolu lennuki odavaimas broneerimisklassis. Lisatasu eest on võimalik broneerida lennupileti kallimas broneerimisklassis.

You must be logged in to post a comment.