Puhkus teistmoodi Türgis – fantastiline Kapadookia ja linnapuhkus Istanbulis või rannapuhkus Türgi lõunarannikul

Kapadookia Каппадокия

Kapadookia, puhkus teistmoodi Türgis

Kapadookia + linnapuhkus Istanbulis või Kapadookia + rannapuhkus Türgi lõunarannikul. Individuaalsed transfeerid ja ekskursioonid individuaalse giidiga. Tutvuge lähemalt ja küsige pakkumist endale sobivamaks reisiperioodiks.

Kapadookia

… on üks põnevamaid ja ka ainulaadsemaid paiku Türgis ja seda just looduse poolest. Siin moodustusid miljonite aastate eest vulkaanidest pursanud laavast uued pehmed kaljumassiivid. Kaljumassiivide eri kõvaduse ja ümbruskonna reaktsiooni tõttu tekkisid kummalise ja huvitava kujuga mäed, mida peetakse üheks maailma loodusimeks. Loodus on siin ilmutanud kõige julgemat fantaasiat: see on maastik, mis koosneb suurematest ja väiksematest orgudest kaljuseinte all, sipelgapesadena augulistest tuffpüramiididest ja -koonustest. Ka inimeste eluasemed ja hotellid on rajatud otse kaljudesse. Kapadookias on üle 35 maa-aluse linna: mõningad neist on restaureeritud, teised ootavad oma järjekorda ja kolmandad alles avastamist. Tänasel päeval on Kapadookia üks enim külastatavaid paiku Türgis. Vabaõhumuuseumid Göreme ja Zelve meelitavad külastajaid ligi suurepäraste varakristlike kirikute ja kloostritega, Kaymakli koobaslinn ahvatleb turiste keerukate maa-aluste labürintidega 4 km² ulatuses.

Puhkus teistmoodi Türgis – kombineeritud reis: Kapadookia ja Istanbul või Kapadookia ja rannapuhkus Türgi lõunarannikul

Türgi lõunarannik

Antalya. Antalya nii-öelda Türgi „Riviera”. puhkusekuurort Jon laialt tuntud oma kõrgeklassiliste hotellide, spordikomplekside, ööklubide ja peente poodide poolest. Antalya on kirev ja rõõmsailmeline tänapäeva kuurort, mis on ühtaegu säilitanud oma ajaloolise atraktiivsuse. Türgi lõunaosas imekauni lahe kaldal asuval Antalyal on mitme kilomeetri ulatuses hotelle. Paljude turistide arvates on Antalya Türgi parim kuurort. Antalya on puhkamiseks tõeline paradiis imekauni looduse rüpes. Kuna selles piirkonnas on ligi 300 päikeselist päeva aastas, kestab suplemishooaeg maist novembrini. Erinevad aastaajad kajastuvad siin vaid kalendris, tegelikult on Türgis vaid kaks aastaaega – kevad ja suvi. Siinne helesinine taevas ja kristallselge meri suisa kutsuvad puhkust nautima.

Kapadookia ja Istanbul, reisiprogramm

Reisikestus: 3 ööd Kapadookias, 3 ööd Istanbulis
Reisiperiood: kevad, suvi, sügis
Majutus: Kapadookia – 3*-4* koopahotell hommikusöögiga; Istanbul – 3*-4* linnahotell hommikusöögiga
Ekskursioonid: soovi korral kaks ekskursiooni Kapadookias ning ülevaatlik linnaekskursioon Istanbulis (kõik ekskursioonid on individuaalsed, vene või inglise keelse giidi saatel)
Reisiprogrammi hind: päringu alusel

Kapadookia, majutus 3*-4* hotellis, hommikusöögiga

Mithra Cave Hotel, või sarnases

Mithra Cave Hotel Kapadookia

Kapadookia ja rannapuhkus Türgi lõunarannikul, reisiprogramm

Reisikestus: 3 ööd Kapadookias, 4 või 5 ööd rannakuurordis (Antalya)
Reisiperiood: kevad, suvi, sügis
Majutus: Kapadookia – 3*-4* koopahotell hommikusöögiga; Antalya 5* rannahotell, kõik hinnas toitlustusega
Ekskursioonid: soovi korral kaks ekskursiooni Kapadookias ning vanalinna ekskursioon Antalyas (kõik ekskursioonid on individuaalsed, vene või inglise keelse giidi saatel)
Reisiprogrammi hind: päringu alusel

You must be logged in to post a comment.