Keelereisid noortele ja täiskasvanutele 2018-2019 hooaeg – õpi ja puhka

Keelereisid

Keelelaagrid noortele ja täiskasvanutele

Viimased kohad 2018a kursustele – sügis/talv. Uued kuupäevad 2019 aastaks! Keeltevalik: Inglise keel. Sihtkohad: Malta, London . Kursuse periood: 1 või 2 nädalat.

Noortele: keelelaager on eriline kogemus kogu eluks!

Skyekspert’i keelereisid noortele. Keeleõppe puhkus – kõlab hästi? Keelereisi jooksul võimalik kohtuda igast maailmanurgast tulnud erinevate lahedate noortega, avastada uusi sihtkohti, nautida päikest, randa, ookeani ja huvitavaid linnu – ja otse loomulikult õppid valitud keelt! Kogedes uut kultuuri saab maailm sinu koduks! Ükskõik, kus sa ka ei oleks, kas Maltal, Inglismaal, USAs, Itaalias, Hispaanias, Saksamaal või Prantsumaal, kogud sa erilisi mäletusi ja see on nii põnev! Keelereisid noortele (keelelaagrid) toimuvad põhiliselt suviti ning on mõeldud kõikidele lastele ja noortele, sõltumata nende keeleoskusest! Sa võid lihvida juba omandatud keelt või õppida ära täiesti uue keele. Keelelaager on üles ehitatud nii, et hommikuti või pärastlõunasel ajal osaletakse keelekursusel ning vabaaeg on sisustatud erinevate ürituste, tegevuste ja ekskursioonidega. Majutuse saab valida kas perekonnas, residentsis või hotellis. Minna saab üksi või koos sõpradega. Klassid on rahvusvahelised ning oluline on, et kõik õpilased räägiksid ainult selles keeles, mida nad õppima on tulnud!

Vanemad oma laste pärast muretsema ei pea, sest keelelaagrid on turvalised ja organiseeritud. Lastele tullakse lennujaama vastu ja toimetatakse majutuskohta ning sama toimub ka ärasõidul. Kohapeal on grupijuhid ja esindajad, kelle poole võib alati küsimustega pöörduda! Keelelaager on eriline kogemus kogu eluks!

Täiskasvanutele

Kui soovid on puhkuse uue keele õppimise või olemasoleva täiendamisega ühendada, siis keeleõppereis on just sulle! Skyekspert’i keelereisid täiskasvanutele. Täiskasvanute kursused algavad enamikes koolides aastaringselt igal esmaspäeval ning on mõeldud 18a ja vanematele. Madalal hooajal saavad täiskasvanute kursustega ühineda ka 16a ja vanemad inimesed. Tasemed on algajatest edasijõudnuteni. Keeleõppereisile minnes võid unustada pooleaastased aeganõudvad keelekursused siin Eestis ning hoopis 2 nädalaga konkreetses keelekeskkonnas võõrkeelse õpetaja käe all märgatavaid tulemusi saavutada. Soovitamegi minna vähemalt 2 nädalaks. Kursused toimuvad esmaspäevast reedeni ning nädalalõpp ja pärastlõunased ajad on vabad.

Kas soovid mõnusat ja kasulikku puhkust? Pakume koostöös tunnustatud ja akrediteeritud keeltekoolidega huvitavaid ja kvaliteetseid keelelaagreid ja keelekursusi lastele, noortele ja täiskasvanutele – ÕPI ja PUHKA!

Kui pikaks ajaks pean keeleõppereisile minema?

Oleneb mis keeletase teil juba olemas on ning kas soovite standard- või intensiivkursust? Soovitame minna vähemalt kaheks nädalaks. Pikem aeg garanteerib parema tulemuse! Tavaliselt esimene nädal kulub sisseelamiseks ja teine nädal õppimiseks.

Kuidas me keeltekoolide koostööpartnereid valime?

Teeme koostööd rahvusvahelise tuntud keeleõppereiside korraldajaga, millel suur keeltekoolide andmebaas üle maailma, peakontoriga Saksamaal, Frankfurdis. Kõik keeltekoolid koostööpartneri poolt hoolikalt kontrollitud ja koostööks välja valitud vaid parimad! Samuti on meile väga tähtis õpilaste/klientide (teie) tagasiside!

Kas kodumajutus on turvaline?

On küll! Kõik pered, kellega tehakse koostööd on hoolikalt kontrollitud. Paljud pered on juba suure kogemustega ja aastaid rahvusvahelisi õpilasi majutanud! Tegelikult kodumajutus reisi jooksul on väga populaarne ja kasulik, sest elades nädal-kaks teise pere juures, saate tutvuda kohalike traditsioonide, kommetega, kultuuriga ja kindlasti olete õpitava “võõrkeele sees”.

Mida vabal ajal teha saan?

Vaba aeg on sisustatud erinevate juhendatud tegevuste, ürituste ja ekskursioonidega. Kindlasti on ette nähtud ka vabu päevi. 8-13a lastele mõeldud laagrid on täielikult sisustatud, et säilitada turvalisus. Täiskasvanud võivad oma vaba aja sisustada oma meelistegevustega. Kõik keeltekoolid korraldavad vabaaja tegevusi ja sellekohast infot saate kohapealt.

Millal peab end kursusele registreerima?

Täiskasvanute kursused algavad aastaringselt igal esmaspäeval ja lõpevad reedel (saabumine on pühapäeval ja lahkumine on laupäeval). Soovitatav registreerimisega juba aasta alguses tegeleda, et oleks võimalik soodsamad lennukipiletid osta. Mida hilisemaks jääb registreerimine, siis võib juhtuda, et kohad saavad täis või lennupiletid on juba väga kallid.

Kui ma kohale jõuan, kas keegi ootab mind lennujaamas ja juhatab kooli?

Jah. Sellepärast alati soovitame tellida ka transfeeri (lennujaam – kool – lennujaam). Kooli esindaja (või autojuht) tuleb teile lennujaama vastu nime –või koolisildiga. Tavaliselt esindaja kohtub teiega saabuvate lendude hallis (tsoonis). Transfeeri soovitame tellida kõikidel alla 18a noortel ja enamasti on transfeer hinna sees. Täikasvanute kursustele minevad õpilased transfeeri tellima ei pea, sellisel juhul peate ise vaatama, kuidas kooli jõuate (nt taksoga). Mõne kooli puhul tuleb tellida vähemalt ühe otsa transfeer (näiteks IELS Gozo) ja mõne kooli puhul (näiteks EC Malta) on transfeer juba hinnas.

Lapsevanemana muretsen, et kuidas minu alaealine laps võõral maal hakkama saab?

Kallid lapsevanemad! Muretsemiseks ei ole põhjust! Kohapeal tegelevad noortega vabal ajal grupijuhid ja kooliesindajad, kes on vastavalt koolitatud. Mõne kooli puhul on grupijuhid majutatud noortega ühte majutuskohta. Noortel on olemas kõik kontaktid, kellega probleemide tekkimisel ühendust võtta.

Kas keeleõppereisid toimuvad rühmadena?

Ei. Kõik keeleõppereisid on individuaalreisid. Te saate ise valida sobiva aja ja keelekursuse kestvuse. Kui olete kooli/ülikooli/firma/organisatsiooni esindaja, kes soovib tellida keeleõppereisi rühmale, palume saata selle kohta eraldi päring ning vastavalt teie soovidele, koostame teile eraldi hinnapakkumise.

You must be logged in to post a comment.