Kontaktid

Skyekspert

Kontaktid

SKYEKSPERT OÜ

Reg.nr. 12851909 | KMKR EE101800714 | TRE000812 | Tagatis: 50.000€

Tel. +372 53 053368 | info@skyekspert.ee

Swedbank: EE702200221062014965 | SEB: EE381010220264134223

Meie turismitegevus litsentseeritud Eesti Vabariigi Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi poolt, litsents TRE000812. Tagatist (50.000 EUR) ja registreeringu õigsust on Teil võimalik kontrollida MTR-is.

edukas Eesti ettevõte

Saame tuttavaks

Täname, et külastate Skyekspert kodulehte ja tunnete huvi meie teenuste vastu. Reisibüroo Skyekspert on asutatud 2015 aastal ning selle aja jooksul oleme aidanud ellu viia mitmeid reisiprojekte ning koostanud mitmeid individuaalseid reisiprogramme. Oleme turismis pikaajalise kogemusega, reisinud maailmas ise ja koos klientidega. Selle aja jooksul oleme näinud palju põnevaid kohti ja kohtunud paljude huvitavate inimestega. Soovime seda Teiega jagada: näidata põnevaid kohti, tutvustada erinevaid kultuure, kombeid ja traditsioone.

Me aitame suurima heameelega kliente nende reisikorraldamisel. Me mõistame, et reisimine uude kohta esimest korda võib olla hirmutav ning just seepärast Skyekspert mitte vaid paku eksklusiivseid pakkumisi, vaid pakub ka abi näpunäidete ja kohalike parimaid soovitusi, et muuta Teie reis meeldejäävaks, turvaliseks ja mugavaks. Reisimine on alati olnud meie hobi ja kirg ning nüüd aitame ka teistel leida omale parimaid reisikogemusi. Meie usume, et parim pakkumine on see mis vastab kliendi igale soovile. Meie muudame Teie reisikorralduse pinge- ja murevabaks. Tasuta konsultatsiooni ja hinnapakkumise saamiseks võtke meiega julgesti ühendust juba täna.

Pakume erinevaid reisiteenuseid, aitame korraldada Teile puhkuse- või ärireisi – olgu see All Inclusive puhkusepakett või põneva reisiprogrammiga ringreis.

Individuaalne lähenemine

Läheneme kõikidele soovidele individuaalselt, leiame alati sobiva varianti igale soovile.

Oleme Teie jaoks alati olemas

Me oleme siin selleks, et aidata Teil avastada maailma ja tunda rõõmu igast hetkest, mil viibite meilt ostetud reisil.

Teenustasu 0,00 EUR

Me ei küsi Teilt teenustasu reisiteenuste broneerimise eest. Hinnapakkumises olev hind on alati lõplik ning sellele me ei lisa „peidetud kulusid“, mida peate hiljem juurde maksma.

Nimekiri külastatud kohtadest täieneb pidevalt

Brasiilia ( Fortaleza , Rio de Janeiro ), Bulgaaria, Kambodža (Siem Reap), Egiptus (Hurghada, Sharm El Sheikh), Indoneesia (Bali, Gili saared, Bintan saar), Itaalia, Kreeka, Leedu, Läti, Malaisia ( Kuala Lumpur , Penang), Norra, Prantsusmaa, Rootsi, Saksamaa, Singapur , Soome, Taani, Tai (linnad: Bangkok, Pattaya, Krabi, Trat, Trang; saared: Ko Chang, Ko Lanta, Ko Mak, Ko Muk, Ko Ngai), Türgi, USA ( New York , Miami, Puerto Rico), Vietnam (Ho Chi Minh, Dalat, Nha Trang).

I haven’t been everywhere, but it’s on my list.

– Susan Sontag 1933-2004

Meie koostööpartnerid

Pakume koostöös Liisi reisilaenuga oma klientidele võimalust tasuda reiside eest osadena! Nii ei pea kogu reisi maksumust korraga tasuma. Maksekoormust on võimalik hajutada pikema perioodi peale ning nii on taskukohasemad ka kallimad reisid. >>Loe rohkem

W2M – majutus, transfeerid, ekskursioonid parima hinnaga ja rohkem kui 175 riigis üle maailma.

Novotel Bangkok Sukhumvit 20, Skyekspert

Mugava asukoha ning väga hea hinna- ja kvaliteedisuhtega hotell Bangkokis – Novotel Sukhumvit 20

>> Loe rohkem

Kidy Tour – usaldusväärne rahvusvaheline reisikorraldaja, kes kuulub ühte Ida-Euroopa suurimasse lennundusteenuseid pakkuva ettevõtete gruppi, “Avia Solutions Group AB” mille aktsiad on kaubeldavad Varssavi börsil.

Asian Trails  – meie usaldusväärne koostööpartner Tais, Kambodzas, Malaisias, Balil, Hiinas

Sprachcaffe – keelereisid Euroopas ja üle maailma

Elite Havens – villade rent – valik on äärmiselt mitmekesine, ulatudes üliluksuslikest villadest lihtsate villadeni Tais (Phuket ja Samui), Balil, Gili saartel, Lombok saarel, Sri Lankal ja Mauritiusel

France by Marina – parimad ja eksklusiivsed reisiprogrammid eesti ja vene keeles Prantsusmaal

Victoria Tours – Vietnami reisiprogrammid ja ringreisid, ekskursioonid ja majutus tuntuimates kuurortides, alati parima hinna ja kvaliteediga

Oleme Teie jaoks alati olemas

Me oleme siin selleks, et aidata Teil avastada maailma ja tunda rõõmu igast hetkest, mil viibite meilt ostetud reisil.