Gruusia, linnapuhkus Tbilisis, 4 ööd citybreak alates 480€ 4* hotellis hommikusöögiga

Tbilisi

Linnapuhkus Tbilisis

Külalislahke Gruusia, linnapuhkus Tbilisis hinnaga alates 480 EUR. Hea võimalus külastada Gruusia pealinna sügisel (septembril või oktoobril) või 2019 kevadel. Soovi korral võimalik tellida erinevaid ekskursioone või kombineerida reis koos puhkusega Batumis või Borjomis.Reisiperiood kuni mai 2019. Müügiperiood kuni 19.09.2018 või kuni kohti jätkub.

Gruusia

… on väike riik ja ometi kohtab siin tõelist looduse mitmekesisust – siin kõrguvad Euroopa kõrgemad mäed, siin võib kohata kiviseid ja kuivi poolkõrbe alasid, Euraasiale tüüpilisi metsi ja subtroopilist taimestikku Musta mere rannikul. Taimestik ja looma- ning linnuriik on liigirikas ja huvitav. Gruusias on kirjeldatud 4200 liiki taimi, millest 380 liiki on endeemilised. Üle poole riigi territooriumist on mägine (üle 900 m ümp), 36 – 40 % riigi territooriumist katavad metsad (2,69 mlj hektarit). Gruusia mägede sünonüümiks on Suur – Kaukasuse massiiv, mis kulgeb riigi põhjapiiril. Kõrgemad tipud Šhara 5068 m, Dzandš – Tau 5085 m, Mkinvartsveri (Kazbeg) 5033 m. Lisaks veel kümmekond tippu, mis ulatuvad kõrgemale kui 4000 meetrit üle merepinna. Palju on mineraalvee leiukohti (Borjomi, Sairma, Nabeglavi). Kliima on vaheldusrikas ja varieerub Musta mere ranniku niiskest ja soojast subtroopilisest jaheda ja karmi kliimaga piirkondadeni kõrgmäestikus. Stepi ja poolkõrbe alad on suhteliselt kuivad. Temperatuurid mägedes on muutlikud ja veebruaris võib temperatuur laskuda keskmiseslt – 5 kraadini. Kõige soojem on augustis 15 – 16 kraadi sooja. Üldiselt ongi parim aeg reisimiseks mais ja septembris, ilmad on parajalt soojad (20 – 23 kraadi) ning ka sademeid suhteliselt vähe.

HotellöödHind al:
HOTEL PUSHKIN 4*4480
TBILISI PARK 4*4515
BETSY 4*4525
RUSTAVELI PALACE 4*4530
ONEGIN 3*4530
TBILISI KOOS LINNAEKSKURSIOONIGA
Majutus 4 ööd 3* hotellis hommikusöögiga
>> Astoria või Tiflis
4610
Majutus 4 ööd 4* hotellis hommikusöögiga
>> King Gorgasali või Gallery Palace või Astoria Tbilisi
4660

Võimalik tellida erinevaid ekskursioone või külastada teisi piirkondi. Hea võimalus kombineerida reis koos peatusega Borjomil või Batumis. Uuri lisa ja küsige pakkumist endale sobivamaks reisiperioodiks.

Reisiperioodid ja kestus

Naidispakkumised 4-ks ööks. Võimalik tellida reisid ka pikemaks perioodiks. Müügiperiood: kuni 19.09.2018; Reisiperiood: kuni 31.05.2019. Vastavalt lennupileti reeglitele reisi ei ole võimalik alustada perioodidel (reisi algus): 18.10-22.10; 18.12-28.12; 20.02-25.02 ning reisi ei ole võimalik lõpetada (tagasitulek): 26.10-29.10; 30.12-14.01; 28.02-06.03

Tegemist on näidishinnaga ning kehtib vabade kohtade olemasolul! Juhime Teie tähelepanu: väljumisel piiratud arv kohti ja hind kehtib kuni kohti jätkub. Pakkumiste kahanedes ja nõudlusest tulenevalt võib muutuda „hind alates“ väärtus. Pakkumises kasutatud lennupiletihinnad on madalaimad hinnad väljumistele Tallinnast. Edasi-tagasi lennupileti hind sisaldab kõiki riiklikke makse ja tasusid ning reisijamaksu. Kohtade arv on piiratud, hind oleneb saadavusest ning pakkumine ei pruugi kõikide lendude puhul saadaval olla. Lennud ei pruugi toimuda iga päev. Tegemist on näidishinnaga ning kehtib vabade kohtade olemasolul. Reisi lõpphind võib tulla näidishinnast kallim. Pakkumised eeldavad vabu kohtade olemasolu lennuki odavaimas broneerimisklassis. Lisatasu eest on võimalik broneerida lennupileti ning majutuse kallimas broneerimisklassis. Juhime Teie tähelepanu: hotelli sisseregistreerimine alates kell 14:00 | Hotellist väljaregistreerimine kell 12:00 päeval. Kui teie lend saabub varahommikul, varajane sisseregistreerimine on saadaval lisatasu eest. Kui teie tagasilend väljub õhtul (öösel), hiline väljaregistreerimine on saadaval lisatasu eest.

Lennuplaan

Otselennud algusega Tallinnast, Riist või Helsingist

Pakkumise hind sisaldab

– Lennupiletid algusega Tallinnast
– Äraantav pagas 1 ühik per reisija
– Käsipagas 1 ühik per reisija
– Toitlustus lennu ajal (oleneb lennufirma reeglitest)
– Individuaalsed lennujaama transfeerid sihtkohas
– Majutus 4-ks ööks valitud hotellis
– Hommikusöögid
– Reisiesindaja teenused kohapeal (inglise, vene keelne)

Lisatasu eest

– Reisikindlustus
– Vabatahtlikud ekskursioonid

Pakkumise tingimused

Pakkumise tingimused
-Pakkumise hind: näidishind on inimese kohta, "alates" ning kehtib reisimiseks madalal hooajal. Näidishind kehtib vabade kohtade olemasolul: soodsaim lennupileti hinnatariif + soodsaim majutuse hinnatariif
-Müügiperiood: kuni kohti jätkub
-Reisiperiood: vastavalt pakkumisele
-Näidishinnad kehtivad ühe inimese kohta, kaheses toas
-Reisi algus: Tallinnast (võimalik alustada: Riiast, Helsingist; võimalik lisatasu)
-Muudatused (lennupiletid): muudatused ei ole lubatud, vastavalt lennufirma poolt sätestatud reeglitele
-Muudatused (reisiprogramm: hotell, transfeer ja muud lisateenused): muudatused on lubatud kui reisini on jäänud rohkem kui 30 päeva
-Tühistamine (lennupiletid): lennupiletid ei kuulu tühistamisele ja/või tagastamisele (vastavalt lennufirmade poolt kehtestatud reeglitele)
-Tühistamine (reisiprogramm): trahvivabalt tühistamine on lubatud kui reisini on jäänud rohkem kui 30 päeva
-Reisikorraldaja: Skyekspert

Muud tingimused:
-Tegemist on näidishinnaga ning kehtib vabade kohtade olemasolul! Juhime Teie tähelepanu: väljumisel piiratud arv kohti ja hind kehtib kuni kohti jätkub. Pakkumiste kahanedes ja nõudlusest tulenevalt võib muutuda „hind alates“ väärtus.
-Pakkumises kasutatud lennupiletihinnad on madalaimad hinnad väljumistele Tallinnast. Edasi-tagasi lennupileti hind sisaldab kõiki riiklikke makse ja tasusid ning reisijamaksu. Kohtade arv on piiratud, hind oleneb saadavusest ning pakkumine ei pruugi kõikide lendude puhul saadaval olla. Lennud ei pruugi toimuda iga päev. Tegemist on näidishinnaga ning kehtib vabade kohtade olemasolul. Reisi lõpphind võib tulla näidishinnast kallim. Pakkumised eeldavad vabu kohtade olemasolu lennuki odavaimas broneerimisklassis. Lisatasu eest on võimalik broneerida lennupileti ning majutuse kallimas broneerimisklassis.
-Juhime Teie tähelepanu: hotelli sisseregistreerimine alates kell 14:00 | Hotellist väljaregistreerimine kell 12:00 päeval. Kui teie lend saabub varahommikul, varajane sisseregistreerimine on saadaval lisatasu eest. Kui teie tagasilend väljub õhtul (öösel), hiline väljaregistreerimine on saadaval lisatasu eest.

Maksetingimused:
-Ettemaks (lennupileti osa) peab olema tasutud 48h jooksul pärast broneeringu kinnitamist. Ettemaks ei ole tagastatav – vastavalt lennufirmade poolt kehtestatud reeglitele kinnitatud ja makstud lennupilet ei ole võimalik muuta (ükskõik mis kujul) või tühistada / tagastada.
-Ülejäänud summa peab olema tasutud hiljemalt 35 päeva enne reisi algust.

Annulleerimine:
-Vastavalt lennufirmade poolt kehtestatud reeglitele kinnitatud ja makstud lennupilet ei ole võimalik muuta (ükskõik mis kujul) või tühistada / tagastada.
-Kui reisini on jäänud rohkem kui 30 päeva, on võimalik tühistada hotelli(de) ja transfeeri(de) broneeringut trahvivabalt. Lennupileti eest tasutud ettemaks ei ole tagastatav.
-Kui reisini on jäänud vähem kui 30 päeva, tühistamistasu on 100% hotelli(de) ja transfeeri(de) broneeringu kogu maksumusest. Lennupileti eest tasutud ettemaks ei ole tagastatav.

You must be logged in to post a comment.