Gili Trawangan

Gili Trawangan

Things to do - general

Gili Trawangan

Gili saartest kõige suurem, kõige rahvarohkem, kõige-kõige… Saarel on rohkelt erinevaid meelelahutuskohti, kuhu noored üle maailma tulevad pidutsema,  puhkama ja ennast välja elama. Saare õhkkond on väga sõbralik, keegi siin oma agressiivsust ei ilmuta, ent tuleb lihtsalt arvestada sellega, et mõni öö jääb magamata, kuna lähedal on järjekordne disko.

Gili saared „avastati“ umbes kolmkümmend aastat tagasi, mil esimene seljakotimatkaja Gili Trawanganile sattus. Sellest sai hipide paradiis ja nii on see tänaseni.  Võib jääda mulje, et saar on sobiv vaid noorele puhkajale – nii see pole, Gili Trawangan sobib suurepäraselt ka perepuhkuseks. Siin on suur hotellide valik, on ka nelja- ja (peaaegu) viietärnihotelle, mis pakuvad oma külalistele laitmatut teenindust ja majutust. Saarel on samuti olemas mitmed luksusvillad, mida on võimalik rentida nii kahele inimesele kui ka suuremale seltskonnale. Kuna Gili Trawangan on kolmest saarest kõige populaarsem, võib vabu kohti hotellides nappida, ja seda aastaringselt.

Gili Trawangan sobib hästi üksikreisijatele ja seljakotimatkajatele, kes tulevad saarele uusi ja põnevaid kohti avastama või sukeldumisega tegelema. Samas on siia hea tulla ka suurema seltskonnaga pidutsema.

Saarel on rohkelt erinevaid meelelahutuskohti, kuhu noored üle maailma tulevad pidutsema, puhkama ja ennast välja elama. Saare õhkkond on väga sõbralik, keegi siin oma agressiivsust ei ilmuta, ent tuleb lihtsalt arvestada sellega, et mõni öö jääb magamata, kuna lähedal on järjekordne disko.

Kliima

Gili saarestiku külastamiseks on parim aeg aprillist septembrini. Vaatamata võimalikele vihmadele on saarte külastamine populaarne ka detsembris ja jaanuaris (ühesõnaga aastaringselt). Gili saared on koht, mida võiks (loe kui “peaks”) külastada ka iga Bali saarel puhkaja. Sõit Balilt võtab aega 1,5–2 tundi, millele lisandub transfeer hotellist sadamasse.

Kuidas oma aega sisustada?

✓ Rannapuhkus
✓ Jalutamine
✓ Pildistamine
✓ Lõõgastumine
✓ Jalgrattasõit
✓ Sukeldumine, snorgeldamine
✓ Jooga ja meditatsioon
✓ Ööelu

Gili saarestiku külastamiseks on parim aeg aprillist septembrini. Vaatamata võimalikele vihmadele on saarte külastamine populaarne ka detsembris ja jaanuaris. Vihmaperiood kestab siin reeglina detsembrist veebruarini, mil esineb lühiajalisi paduvihmasid. Hooajast hoolimata on Gili saared turistide hulgas populaarsed aastaringselt.

Hotellid

Majutusvõimalused on siin piirkonnas äärmiselt mitmekesised, ulatudes üliluksuslikest kuurortidest lihtsate hosteliteni ja rannabangaloteni. Juhul kui teil on erisoove kindla hotelli või Villa kohta, võtke meiega ühendust läbi alloleva kontaktvormi.

Lühipuhkus Gili saarel

Puhkusepakett 2 päeva / 1 öö, majutusega 3* hotellis, hind inimese kohta al 190 EUR
Puhkusepakett 3 päeva / 2 ööd, majutusega 3* hotellis, hind inimese kohta al 250 EUR
Pakkumise hind sisaldab: transfeer Bali hotellist sadamasse, laevapiletid, majutus Gili saarel, hommikusöögid

Riik Indonesia

Hotellide valikuga saate tutvuda sihtkoha üldises kirjelduses.

Ekskursioonide ning ekskursiooniprogrammide pakkumised.