Phuket

Phuket

Things to do - general

Phuket

Andamani mere rannik on hämmastav oma looduse ilu poolest. Phuket, mis on õigustatult üks maailma eelistatumaid troopilisi puhkepaiku, paistab silma erakordse looduse ilu ja suurepäraste turismirajatistega, mis tagavad täiusliku päikesepuhkuse vaid ühe lennutunni kaugusel Bangkokist.

Tai suurima saare, mis katab 810 ruutkilomeetrit, haljendavate mägede jalamil olevat läänerannikut on õnnistatud terve rea võrratute randadega, mida paitavad Andamani mere selged sinised lained. Siin on suur valik hotelle ja kuurorte – lihtsatest bangalotest luksuslike peatuspaikadeni – ning loendamatud võimalused meeldivaks ja sisukaks ajaveetmiseks: erinevad veespordialad, jahisõit, sukeldumine, golf maailmaklassiga radadel, spaad, peened õhtusöögid ja palju muud. Kuid Phuket ei ole ainult saar päikesekullas, see on rikka ajaloo ja kultuuripärandiga iseseisev provints. Budistlikud templid, Hiina pagoodid ja moslemite mošeed, samuti vahva iga-aastane taimetoitlaste festival, annavad multikultuursesse ajalukku oma panuse. Kautšukipuu- ja kookospähkliistandused on kontrastis säilunud ürgmetsa ja lopsaka rohelise maastikuga. Kokkuvõttes on Phuket ainulaadsete kultuuritraditsioonidega, looduslikult erakordselt kaunis saar, kus saab täielikult lõõgastuda ning veeta elu parima puhkuse.

Phuketil on kaks peamist aastaaega: vihmaperiood, mis kestab maist oktoobri lõpuni ja kuum aastaaeg novembrist aprillini. Siiski on ka vihmahooajal päikeselisi päevi, sest vihmavalingud kestavad tavaliselt vaid 2-3 tundi.

Thai Airways International, Bangkok Airways, AirAsia, NokAir, Orient Thai Airlines opereerivad igapäevaselt lende Bangkokist Phuketile. Lennuaeg umbes 1 tund. Samuti on Phuketil lennuühendus Singapur ’i ja Kuala Lumpur ’iga ning Euroopa suuremate linnadega, näiteks Helsingi (toimuvad hooajalised lennud Finnairiga), Stockholm , München

Hotellid

Majutusvõimalused on Phuketil äärmiselt mitmekesised, ulatudes üliluksuslikest kuurortidest lihtsate rannabangaloteni. Tutvuge meie hotellide valikuga mida Phuketil soovitame:

Erisoovid?

Juhul kui teil on erisoove kindla hotelli, villa, ekskursiooni või trnsfeeri kohta, võtke meiega ühendust läbi kontaktvormi.

Phuket, rannapiirkonnad

Phuketi uhkuseks on võrratu rannajoon. Eriilmeliste randade valik ulatub sujuvalt kaarduva kuusirbi kujulistest valge liivaga rannaribadest kuni järskude kaljuneemedeni. Liikudes Phuketi põhjatipus, kus Sarasini sild ühendab saart maismaaga, kellaosutile vastassuunas, on peamised rannad ja lahed:

Hat Mai Khao

See mändidega palistatud liivariba on Phuketi kõige pikem rand. Igal aastal novembrist veebruarini ronivad hiiglaslikud merekilpkonnad kaldale rannaliiva sisse munema.

Hat Nai Yang

Rand on Sirinati rahvuspargi osa, mida ääristavad kasuariinimännid ja mangroovimetsad. Rahulik ümbruskond on ideaalne koht puhkamiseks, piknike pidamiseks, ujumiseks ja snorgeldamiseks.

Hat Pansea ja Hat Surin

Kaks maalilist koobast pakuvad imekauneid vaatepilte, kuigi tugevate veealuste hoovuste tõttu võib seal ujumine olla ohtlik.

Hat Kamala

Järgmine kaunis liivarand. Põhjapoolne rannariba, mida kasuariinipuud osaliselt varjutavad, on sobiv ujumiseks.

Patong

Poolkuu kujulise lahe 3 km pikkune kallas on Phuketi kõige paremini välja arendatud rand, mis pakub ohtralt võimalusi vaba aja veetmiseks, erinevate spordialade harrastamiseks, ostlemiseks ja puhkamiseks. Lisaks päevasele meelelahutusele on Patong tuntud ka oma ööelu poolest, seal on oluline koht mereandide restoranidel.

Deevana Plaza Phuket 4*

Deevana Plaza Phuket

Karon ja Kata

Mõlemad rannad on muljetavaldavalt kaunid, rahulikud ja hubased ning sobivad suurepäraselt ujumiseks, snorgeldamiseks, purjelauaga sõitmiseks ja päevitamiseks.

Sugar Marina Art 4*

Sugar Marina Resort Art

Sugar Marina Fashion 4*

Sugar Marina Fashion

Nai Harn

Kaljuneemede vahele peitunud madala laguuni ääres asuv valge liivaga rand, kus on suurepärased tingimused ujumiseks, purjelauaga sõitmiseks ja päevitamiseks.

Rawai

Palmidega ääristatud randa tuntakse meremustlaste külana, kus elavad arvatavasti Melaneesiast pärineva väikese kalastajatest rändrahva järeltulijad.

Chalong

Päris valget liiva siit rannapiirkonnas ei leidu, samuti meres ujumine ei ole kõige turvalisem – siin piirkonnas kohtab suuri laineid. Chalong lahes on palju jahte ja mootorpaate, mis tulevad siia parkima Yacht Haven, Boat Lagoon ja Royal Phuket Marina’sse. Igapäevaselt siia piirkonda tuleb sadu ja sadu turiste, kes alustavad oma päevaseid merekruiise ning sukeldumise ekskursioone. Kohalikus Ao Chalong Yacht Club´is saab soetada mitmeid mereekskursioone. Piirkonna kõige külastatavam objekt on 720 m pikk kai, lisaks sellele turistid külastavad Chalong templi, orhideefarmi, korallisaart ja Buddha kuju, mis asub linnas. See kuju ei ole maailmas kõige suurem kuid Tais on ta suurim. Enamustel Chalong piirkond assotseerub rahuliku ja vaikse puhkusega, nii see on. Siin leiab erinevaid hotelle ja Villa majutusi. Chalong piirkond – koht on populaarne oma restoranide poolest, seal pakutakse Phuketi parimaid roogasid mereandidest.

Laem Phanwa

Neeme lõunatipus asub Merebioloogia uurimiskeskus ja Phuketi akvaarium, kus külastajad näevad sadu erinevaid liike eksootilisi ja värviküllaseid mereasukaid.

Koh Si Re

Väike saar, mida eraldab maismaast vaid Tha Chin Canal, jääb linnast 4 km kirdesse. Saarel asuvat meremustlaste küla peetakse Phuketil suurimaks.

Sirinati Rahvuspark

90 ruutkilomeetril laiuv park asub Phuketi rahvusvahelise lennujaama lähedal, umbes 30 km kaugusel. Pargi territooriumile jäävad 13 km pikkuse katkematu joonena mitmed rannad: Hat Nai Thon, Hat Nai Yang, Hat Mai Khao ja Hat Sai Kaeo.

Riik Thailand

Warning: Parameter 2 to BookYourTravel_Accommodation_Helper::build_accommodations_search_where() expected to be a reference, value given in /data03/virt51650/domeenid/www.skyekspert.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Warning: Parameter 2 to BookYourTravel_Accommodation_Helper::build_accommodations_search_join() expected to be a reference, value given in /data03/virt51650/domeenid/www.skyekspert.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Warning: Parameter 2 to BookYourTravel_Accommodation_Helper::build_accommodations_search_groupby() expected to be a reference, value given in /data03/virt51650/domeenid/www.skyekspert.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Warning: Parameter 2 to BookYourTravel_Accommodation_Helper::build_accommodations_search_orderby() expected to be a reference, value given in /data03/virt51650/domeenid/www.skyekspert.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Warning: Parameter 2 to BookYourTravel_Accommodation_Helper::build_accommodations_search_fields() expected to be a reference, value given in /data03/virt51650/domeenid/www.skyekspert.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Hotellide valikuga saate tutvuda sihtkoha üldises kirjelduses.


Warning: Parameter 2 to BookYourTravel_Tour_Helper::tours_search_where() expected to be a reference, value given in /data03/virt51650/domeenid/www.skyekspert.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Warning: Parameter 2 to BookYourTravel_Tour_Helper::tours_search_groupby() expected to be a reference, value given in /data03/virt51650/domeenid/www.skyekspert.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Warning: Parameter 2 to BookYourTravel_Tour_Helper::build_tours_search_orderby() expected to be a reference, value given in /data03/virt51650/domeenid/www.skyekspert.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Warning: Parameter 2 to BookYourTravel_Tour_Helper::tours_search_fields() expected to be a reference, value given in /data03/virt51650/domeenid/www.skyekspert.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Ekskursioonide ning ekskursiooniprogrammide pakkumised.

Linnaekskursioon

Phuketi linnaekskursioon (08:00-13:00)

Hind alates 68 EUR inimese kohta (min 2 inimest)

Jalgrattatuur

Phuketi jalgrattatuur (08:00-13:30)

Hind alates 59 EUR inimese kohta (min 2 inimest)


Ära lase ennast suurel linnal ära eksitada! Kuluta oma aeg targalt ja huvitavalt! Küsi meilt pakkumist valmis ekskursiooniprogrammile läbi alloleva kontaktvormi:

    Individuaalkliendile ja rühmadele pakume erinevaid transpordivõimalusi ja transfeere erinevate piirkondade vahel. Transfeeri hinnapakkumise saamiseks palume võtta meiega ühendust läbi alloleva kontaktvormi: