VIETNAM

VIETNAM

Things to do - general

Vietnam

Vietnam on tõeline Aasias pärl, seda imelist riiki tasub kindlasti külastada!

Siin on  erakordsed võimalused aktiivse puhkuse veetmiseks! Võrratud rannad, mõnus kliima, suurepärased hotellid ja mis on kõige tähtsam – kõik on taskukohane! Lennupileti hind on reisikuludest tõenäoliselt suurim väljaminek, kohapeal ootavad teid madalad hinnad. Kuna Vietnam on endine Prantsusmaa koloonia, võib siin Euroopa hingust tunda tänapäevani, selle poolest erineb Vietnam teistest Aasia riikidest. Euroopalikkus väljendub arhitektuuris ja kultuuris tervikuna ning seetõttu sobib Vietnam puhkusepaigaks ka neile, kes muidu Aasias reisimisest ei hooli.

Lõuna-Aasia südames paiknev Vietnam piirneb põhjas Hiinaga, läänes Laose ja Kambodžaga ja idas Hiina merega. S-tähe kujuline Vietnam on enamasti mägine, kaetud metsade ja džungliga, rannajoont on riigil enam kui 3000 kilomeetrit.

Meie Skyekspert’is oleme Vietnamis mitmeid kordi reisinud ning oskame soovitada!
Tutvuge meie pakutavate reisiprogrammidega Vietnami: eksootiline rannapuhkus Lõuna-Vietnamis – Phan Thiet kuurortis või rannapuhkus kuulsas Nha Trangis:

Hotellid Vietnamis

Majutusvõimalused on Vietnamis äärmiselt mitmekesised, ulatudes üliluksuslikest kuurortidest lihtsate hosteliteni. Hotellid, mida Vietnamis soovitame, leiate allpoolt. Hotelli või reisiprogrammi hinnapakkumise saamiseks palume võtta meiega ühendust läbi alloleva kontaktvormi.

Unistad eksootilisest puhkusest?
Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi ning tänu meie suurele reisikogemusele Aasias saame koostada Teile huvitava reisimarsruudi ja puhkuseprogrammi. Skyekspert – parimad ja huvitavaimad reisipakkumised, mugavad hotellid ja parim teenindus Aasias.

Küsige meilt pakkumist soovitud sihtkohale ja reisiperioodile! >>>

Skyekspert soovitab – Ho Chi Minh

Eden Star Saigon 4*

Skyekspert soovitab!

EdenStar Saigon Hotel

EdenStar Saigon Hotel

Grand Silverland 4*

Skyekspert soovitab!

Grand Silverland Hotel & Spa

Skyekspert soovitab – Dalat

Du Parc Hotel 4*

Skyekspert soovitab!

Du Parc Hotel Dalat

Du Parc Hotel Dalat

TTC Dalat 4*

Skyekspert soovitab!

TTC Dalat Premium Ngoc Lan

TTC Dalat Premium Ngoc Lan

Skyekspert soovitab – Nha Trang

Liberty Nha Trang 4*

Skyekspert soovitab!

Liberty Central Nha Trang

Liberty Central Nha Trang

Novotel Nha Trang 4*

Skyekspert soovitab!

Novotel Nha Trang

Vietnami kliima

Umbes kolmandik riigist asub 500 m üle merepinna, kliima on subtroopiline. Aprillist-maist kuni oktoobrini toovad mussoonid siia palavust ja niiskust, välja arvatud piirkonda, mis on kaitstud mägedega.

Vietnami lõunaosas (Ho Chi Minh’ist kuni Phan Thiet’ini) võib eristada kaht hooaega, niisket ja kuiva. Niiske hooaeg kestab maist novembrini, kõige vihmasemad kuud on juunist augustini. Kuiv periood algab tavaliselt detsembris ja lõpeb aprillis. Kõige parem aeg Vietnami lõunaosa külastada on jaanuarist mai alguseni: jaanuaris ja veebruaris on päike mõnus ja ookeanivesi värskendav; veebruarist maini on ilmad palavad, vihmaseid päevi väga harva.

Riigi keskosas (alates Nha Trang’ist kuni Hue kuurortini) on taevas veebruarist augustini selge, vihma peaaegu pole, õhutemperatuur 30-35 °C. Detsembri keskel algavad vihmad, oktoobris ja novembris võib Danang ja Hue piirkondades esineda taifuune. Temperatuur on sel ajal 20-28 °C. Riigi põhjaosas (Hanoi‘st kuni Halong’ini) on ilm talveperioodil, mis kestab novembrist veebruarini, jahe ja niiske. Märts on vihmane, maist algab suvi ja temperatuur kerkib kuni 40 °C.

Mägises põhjapiirkonnas (Sapa, Ha Giang, Bac Ha), kestab kuiv hooaeg oktoobrist märtsi lõpuni, vihmahooaeg aprillist septembrini. Detsembris ja jaanuaris võib ilm olla jahe, eriti öösiti. Parem aeg kirdepiirkonda (Ha Giang) reisimiseks on kuival hooajal, oktoobrist aprillini, detsember ja jaanuar on samuti jahedad kuud. Kirde-Vietnami ei tasu reisida vihmahooajal, mis kestab maist septembrini. Loode-Vietnami (Sapa) ja põhjapoolseid regioone tasub külastada septembrist novembrini ja märtsist maini, mil õhutemperatuur on päeval 15-28°C ja öösel 10-18°C.

Põhja-Vietnam (Hanoi, Halong Bay, Cuc Phuong, Mai Chau ja Ninh Binh). Hanoi linnas ja Põhja-Vietnamis on talve ja suve vahel selge erinevus. Külm ja enamasti kuiv talv kestab novembrist aprillini, temperatuur võib olla 17-22°C, kõige külmemad kuud on jaanuar ja märts. Suvi kestab siin maist oktoobrini, siis on palav, niiske ja vihmavõimalus on suur. Kõige vihmasemad kuud on juulist septembrini, võib juhtuda, et kehvade ilmastikutingimuste tõttu ei toimu sel perioodil Halong’is ka kruiise.

Kesk-Vietnam (Hoi An, Danang, Hue, Quy Nhon ja Nha Trang). Palav ja kuiv suvi kestab Hoi An, Hue ja Danang’is, Kesk-Vietnamis jaanuarist augustini, temperatuurid võivad olla 30 soojakraadi ümber. Oktoobris ja novembris vihmasadu suureneb. Kesk-Vietnami lõunaosas (Nha Trang) kestab kuiv periood kauem, jaanuari lõpust septembrini. Oktoobrist detsembri alguseni kestab vihmahooaeg, kõige vihmasemad kuud on oktoober ja november.

Lõuna-Vietnam (Ho Chi Minh City, The Mekong Delta, Dalat ja Phu Quoc). Õhutemperatuurid aasta jooksul eriti ei muutu, ent selgelt on eristatavad kuiv ja niiske periood. Kuiv periood kestab novembrist maini, kuid alates veebruarist niiskus ja palavus tõusevad. Niiske periood kestab maist novembrini, kõige enam sajab juunist augustini. Lõuna-Vietnami keskmine temperatuur on aastaringselt 25-35°C. Lõuna-Vietnamis Phu Quoc piirkonnas on samuti kaks perioodi: kuiv (novembrist juulini) ja niiske (juulist oktoobrini). Phu Quoc’i võib külastada aastaringselt, ent soovitatav on reisida sinna kuival hooajal. Dalatis kestab vihmahooaeg juunist oktoobrini, kuivem on novembrist maini, jahedam detsembris ja jaanuaris.

Vihmaperioodil kallab vihma varahommikul või pärastlõunal. Vihmahood võivad olla tugevad, ent on õnneks lühiajalised, nii et päikeselisi päevi saab ikkagi nautida.

Ekskursioonid Vietnamis ja reisiprogrammid

Ära lase ennast suurel linnal ära eksitada! Kuluta oma aeg targalt ja huvitavalt! Küsi meilt pakkumist valmis ekskursiooniprogrammile läbi alloleva kontaktvormi:

Riik Vietnam

Warning: Parameter 2 to BookYourTravel_Accommodation_Helper::build_accommodations_search_where() expected to be a reference, value given in /data03/virt51650/domeenid/www.skyekspert.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Warning: Parameter 2 to BookYourTravel_Accommodation_Helper::build_accommodations_search_join() expected to be a reference, value given in /data03/virt51650/domeenid/www.skyekspert.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Warning: Parameter 2 to BookYourTravel_Accommodation_Helper::build_accommodations_search_groupby() expected to be a reference, value given in /data03/virt51650/domeenid/www.skyekspert.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Warning: Parameter 2 to BookYourTravel_Accommodation_Helper::build_accommodations_search_orderby() expected to be a reference, value given in /data03/virt51650/domeenid/www.skyekspert.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Warning: Parameter 2 to BookYourTravel_Accommodation_Helper::build_accommodations_search_fields() expected to be a reference, value given in /data03/virt51650/domeenid/www.skyekspert.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Hotellide valikuga saate tutvuda sihtkoha üldises kirjelduses.


Warning: Parameter 2 to BookYourTravel_Tour_Helper::tours_search_where() expected to be a reference, value given in /data03/virt51650/domeenid/www.skyekspert.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Warning: Parameter 2 to BookYourTravel_Tour_Helper::tours_search_groupby() expected to be a reference, value given in /data03/virt51650/domeenid/www.skyekspert.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Warning: Parameter 2 to BookYourTravel_Tour_Helper::build_tours_search_orderby() expected to be a reference, value given in /data03/virt51650/domeenid/www.skyekspert.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Warning: Parameter 2 to BookYourTravel_Tour_Helper::tours_search_fields() expected to be a reference, value given in /data03/virt51650/domeenid/www.skyekspert.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Ekskursioonide ning ekskursiooniprogrammide pakkumised.

Viisainfo

Sihtkoht: VIETNAM
Embassy of the Socialist Republic of Vietnam
Aadress: Kulosaarentie 12, 00570 Helsinki/Finland
Telefon: +358 9 622 99 00
E-mail: vietnamfinland@gmail.com
Koduleht: http://www.vietnamembassy-finland.org/en


Eesti kodaniku pass: Viisa vajalik. Viisat on võimalik taotleda Hanoi, Ho Chi Minh, Dalat lennujaamade piirilt. Eelnevalt peab olema internetis täidetud tasuline ankeet, millele on tulnud e-maili teel kinnitus.
Viisa kinnitus ning maale sisenemise- ja väljumise ankeedid tuleb välja printida ning reisile kaasa võtta lisades 2 passifotot. Lennujaamas tuleb tasuda riigilõiv ca 45–95 USD (sõltuvalt viisa pikkusest).
Vene kodaniku pass, olemas elamisluba Eestis: viisavaba kuni kuni 15 päeva. vajalikud dokumendid riiki sisenemisel:
– pass, kehtiv vähemalt 6 kuud riiki sisenemisel
– kehtiv elamisluba Eestis (originaal)
– edasi-tagasi piletid (tagasilend 15 päeva jooksul pärast riiki sisenemist)
Kui riigis viibimine on rohkem kui 15 päeva, on vajalik viisa. Viisat saab vormistada eelnevalt saatkonnas Helsingis.
Eesti hall välismaalase pass (olemas elamisluba Eestis): viisa vajalik. Viisat saab taotleda ainult saatkonnast Helsingis