Türgi, suurepärane suvepuhkus Rixos keti hotellides al 930€

Luksuslik suvepuhkus Rixos

Suurepärane suvepuhkus Rixos keti hotellides

Suurepärased puhkusevõimalused hotellides Rixos! Esmaklassiline teenindus, kaasaegne sisustus, rahulik atmosfäär, eksklusiivne interjöör, avarad ja mugavad toad, suurepärased basseinialad ja veekeskused. Teistmoodi suvepuhkus Rixos hotellide villades. Rixos hotellid on tõeline leid nii pere- kui privaatseks puhkuseks!

RIXOS SUNGATE 5* >>>

Puhkus alates 930€
Kemer | All Inclusive

Hotell vastab täielikult Rixose keti luksuslikule, tunnustatud tasemele ja on saanud erinevaid rahvusvahelisi auhindu. Eriti nõudlikele klientidele on omaette VIP-piirkond. Hiigelterritooriumil liiklemist hõlbustavad elektriautod. Rixos Sungate asub 50 km kaugusel Antalya lennujaamast, 12 km Kemerist, Beldibi asulas. 2005. aastal ehitatud hotelli territoorium on 250 000 m2. Hotell on tänu elegantsusele, suurepärasele territooriumile ja laiale teenustevalikule saanud klientidelt ülivõrdeis hinnanguid. See on tõeline puhkuseparadiis.

⭐ Tenniseväljakud: 5 (4 tartaankattega, 1 sünteetilise kattega); tennise reketide ja pallide rent (lisatasu eest); tenniseväljaku valgustus tasuta

RIXOS PREMIUM TEKIROVA 5* >>>

Puhkus alates 1080€
Kemer | All Inclusive

See 5-tärniline kuurort-hotell asub 73 km kaugusel Antalya lennujaamast, umbes 17 km Kemeri linnast ning 2 km kaugusel kohaliku kuurordi keskusest (Tekirova). Hotelli kompleks paikneb mere ääres. Oma priivaatne rannaala (liiva-kiviklibune rand), päikesevarjud ja lamamistoolid ranna on tasuta, rannabaar külalistele on tasuta, rannapaviljonid on lisatasu eest, kai, rätikud rannas on tasuta. Hotell on ehitatud 2002 aastal, üldpindala 186.000 m2, viimati renoveeritud 2014 aastal. Hotelli puhkekompleks koosneb kahest omavahel ühendatud peamaja hoonest: 3-korruseline Blokk A ning 7-korruselisest Blokk B lisaks 2- ja 3-korruselistest Garden majakestest ja villade kompleksist.

RIXOS PREMIUM BELEK 5* >>>

Puhkus alates 1140€
Belek | All Inclusive

VIP-klassi 5-tärniline hotell kõrget kvaliteeti hindavatele klientidele. Priivaatsemaks puhkuseks pakub hotell majutust luksuslikes ja mugavates villades. Hotellis asub Beleki parim spaakeskus. Lastele hea meelelahutusprogramm ja delfinaarium (lisatasu eest). Viimase renovatsiooni jooksul oli täielikut muudetud hotelli kontseptsioon ja meelelahutus.

⭐ Tenniseväljakud: 7 kõvakattega; tennise reketide ja pallide rent (tennisepallid – tasuta, reketid lisatasu eest); tenniseväljaku valgustus tasuline

You must be logged in to post a comment.