Puhkus Maldiividel

Adaaran Club Rannalhi

Puhkus Maldiividel

Maldiivid on ühed populaarseimad saared India ookeanis ning neist räägivad ja unistavad kõik. Sihtkohana tundub ta nii kättesaamatuna … Maldiivid kannavad uhkelt maailma eksootiliseima sihtkoha tiitlit. Siin on ühtekokku 1190 saart või õigemini atolli ja tundub võimatu kuid igaüks nendest on omaette paradiis omades läbipaistvat ja kristallsinist vett ning valgeliivast randa ..

Maldiivid

Maldiivid kannavad uhkelt maailma eksootiliseima sihtkoha tiitlit. Siin on ühtekokku 1190 saart või õigemini atolli ja tundub võimatu kuid igaüks nendest on omaette paradiis omades läbipaistvat ja kristallsinist vett, valgeliivast randa, rikkalikku veealust maailma, unikaalset troopilist taimestikku ja muidugi kõige olulisemat – hotelle. Arvatavasti just hotellide pärast on Maldiivide vastu huvi niivõrd suur. Bangalo tüüpi majakesed mis on ehitatud otse vee peale. Mõned „majakesed“ omavad oma personaalse kaatrit, majapidajaid ja isegi isiklikku basseini. Loomulikult, mida rohkem selliseid lisaväärtusi pakub hotell, seda kulukamaks muutub puhkus Maldiividel. Lisaks võimalikele lisaväärtustele, mis muutuvad vastavalt hotellile, jäävad siiski mõned väärtused muutumatuna olenemata hotelli tasemest – teenindus, personali sõbralikkus ja abivalmidus, samuti ka ümbritsev loodus ja kliima – tõeline eksootika igal sammul.

Mesinädalad

Loomulikult on Maldiivid on justkui loodud mesinädalate jaoks. Üle kogu maailma tulevad paarid siia, et nautida imelist paradiisi, vaikust, romantkat ja muidugi teineteise seltskonda. Kuna saari on väga palju ning üks on ilusam kui teine, siiski üritasime välja valida mõned hotellid millele võiks tähelepanu pöörata. Nende seas kindlasti leidub mõni, mis „hakkab enda juurde kutsuma“.

Sukeldumine

Sukeldujate jaoks sõna „Maldiivid“ see on midagi sellist, mis paneb seest värisema – hea veetemperatuur, suurepärane nähtavus vee all, rikkalik veealune maailm ja loomulikult mitmed sukeldumise koolid mis asuvad siin. Miinuseks on vaid kohati tugevad veevoolud kuid sedagi vaid korallriifide eemal. Parim aeg sukeldumiseks on jaanuarist aprillini. Veealune Maldiividel pakub väga palju huvitavat ja erilist ning just sellepärast Maldiivid kannavad uhkelt tiitlit kui üks parimatest sukeldumise kohtadest maailmas.

HOTELLÖöd (kohapeal):HIND al:
ARENA BEACH HOTEL 4*BB71185
BANDOS MALDIVES 5*BB92269
ADAARAN CLUB RANNALHI 4*ALL92355
ADAARAN SELECT HUDHURAN FUSHI 4*UAI72365
ELLAIDHOO MALDIVES by CINNAMON 4*HB92418
PARADISE ISLAND RESORT 5*HB72505
SUN ISLAND RESORT 5*HB72515
CINNAMON HAKURAA HURAA 4*ALL94215
ADAARAN PRESTIGE WATER VILLAS 5* (veepeal Bangalod)UAI84485
ADAARAN PRESTIGE VADOO 5*UAI74509
-Hinnad inimese kohta kaheses toas
-Reisid algusega Tallinnast

-Reisid toimuvad:
Veebruaris: 03.02 (8 ööd); 20.02 (7 ööd); 27.02 (7 ööd)
Märtsis: 17.03 (8 ööd); 24.03 (9 ööd);
Aprillis: 21.04 (9 ööd); 28.04 (9 ööd)

-Tegemist on näidishinnaga ning kehtib vabade kohtade olemasolul!
-Väljumisel piiratud arv kohti ning kohtade seis on pidevas muutumises
-Pakkumised kehtivad kuni kohti jätkub
-Pakkumiste kahanedes ja nõudlusest tulenevalt võib muutuda „hind alates“ väärtus
-Hinnas: lennupiletid, transfeerid, majutus valitud hotellis valitud toitlustusega
-Reise korraldab: Novatours

TOITLUSTUS:
BB- hommikusöök (joogid lisatasu eest)
HB- hommiku + õhtusöök (joogid lisatasu eest)
ALL- kõik hinnas
UAI- Ultra kõik hinnas

You must be logged in to post a comment.