Perepuhkus Hurghadas 20.02 otselennuga Tallinnast al 429€

Perepuhkus
Koolivaheaeg Hurghadas 20.02.2021 otselend Tallinnast, sooduspakkumised populaarsematele perehotellidele al 429€ - lapsed reisivad soodushinnaga. Kohtade arv piiratud ning pakkumised kehtivad vabade kohtade olemasolul. Sooduspakkumised Hurghadasse Otselend Tallinnast 20.02.2021 HOTELLKuurortToitlutusHind al: ALBATROS AQUA PARK 4*HRGALL445 SEA GULL BEACH and SPA 4-*HRGALL429 DESERT ROSE 5*HRGALL439 ⭐ ALBATROS JUNGLE AQUA PARK 4+*HRGALL475 SINDBAD CLUB AQUA 4*HRGALL485 ⭐ ALBATROS [...] Vaata

Gran Canaria, puhkus al 397€

Gran Canaria

Puhkus Gran Canarial Gran Canaria on Hispaaniale kuuluv mägine saar Atlandi ookeanis ja Kanaaride saarestikust suuruselt kolmas saar. Kuldsed liivarannad, puhas ookeanivesi, palmioaasid, huvitavad kohalikud külad ning vilgas ööelu – ööklubid, baarid, diskoteegid.

Vaata

Tenerife, puhkusereisid al 625€

Tenerife

Tenerife – igavese kevade saar Tenerifet kutsutakse sageli igavese kevade saareks. Soe ja mahe kliima meelitab siia aastaringselt puhkajaid kogu maailmast.

Vaata

Kombineeritud puhkus Tais, reisid algusega Tallinnast ja Riiast

Kombineeritud puhkus Tais

Kombineeritud puhkus Tais, kaks sihtkohta ühe reisiga Oleme aktiivselt propageerinud nn. kombineeritud puhkust, kus puhkuse jooksul vahetatakse majutuspaiku. Vahetada võib nii piirkondi kui ka lihtsalt hotelle. Kuna Tai on äärmiselt mitmekesine, on kombineeritud puhkus toonud meile väga head tagasisidet meie klientidelt. 

Vaata

Tai, puhkus Pattayal

Pattaya

Pattaya Puhkus Pattayal – kunagisest väikesest kalurikülast on Pattaya arenenud rahvusvaheliselt tuntuks, värvikaks ja tegevusest pulbitsevaks rannakuurordiks.

Vaata

Rannapuhkus Vietnamis, 11 ööd rannahotellis

Vietnam, Phan Thiet Mui Ne

Phan Thiet ja Mui Ne Rannapuhkus Vietnamis – Phan Thiet on tuntud rannapiirkond Lõuna-Vietnamis, mis tänu oma lõpututele randadele sobib hästi lastega puhkajale. Siia tullakse aga ka lihtsalt rahuliku puhkuse veetmiseks.

Vaata

Talvehooaja puhkusereisid

Puhkus Egiptuses

Puhkus Egiptuses – otselennud alates veebruarist Reisid toimuvad veebruarist (al 13.02.2021) kuni aprillini (29.04.2021). 

Vaata

Mauritius, puhkus paradiisisaarel

Mauritius

Mauritius Mauritius on tõeline paradiisisaar neile, kes ihkavad romantikat ja looduslikku ilu. Mauritius on üks armastatuim mesinädalate veetmise sihtkohti maailmas, kuid saar ei kuulu pelgalt noorpaaridele, vaid väärib külastamist kõigil reisihuvilistel,

Vaata

Puhkus Balil, 11 ööd hommikusöögiga al 868€

Bali Ulun Danu tempel
Puhkus Balil Eksootiline, salapärane, unistuste saar … "Jumalate saar" – Bali on pikka aega meelitanud külastajaid üle kogu Maailma, kes on huvitatud eksootilisest puhkusest, mõtete selginemisest ja hinge rahustamisest. Maa, kultuur, päike ja meri toimivad siin suurepärases harmoonias. Saarele saabumise punktiks on Denpasar, just siit alustavad kõik külastajad oma puhkuse teekonda. Bali saarel on mitmeid [...] Vaata

Puhkus Balil, soodsad reisivõimalused

Puhkus Balil

Puhkus Balil Eksootiline, salapärane, unistuste saar … Jumalate saar – Bali on on pikka aega meelitanud külastajaid üle kogu Maailma, kes on huvitatud eksootilisest puhkusest, mõtete selginemisest ja hinge rahustamisest. 

Vaata

Puhkus Maldiividel

Maldiivid

Romantiline puhkus Maldiividel Maldiivid on ühed populaarseimad saared India ookeanis ning neist räägivad ja unistavad kõik. Sihtkohana tundub ta nii kättesaamatuna … Üritame Teid aidata ning kirja panna vaid olulise, mis puudutab neid eksootilisi saari ning sellega loodame aidata Teil teha sammu lähemale oma unistusereisi täitumiseni.

Vaata