Talvehooaja puhkusereisid

Puhkus Egiptuses

Hurghada, Sharm El Sheikh – Talvehooaja puhkusereisid Parimad pakkumised populaarseimatele talvehooaja sihtkohtadele on teie ees! Tee pikemaid puhkuseplaane reisidele oktoobrist (2020) aprillini (2021). Ainult populaarsed hotellid Hurghadas ja Sharm El Sheikhis. 

Vaata

Tuneesia al 455€

Tuneesia

Tuneesia – kvaliteetne puhkus imeilusatel Vahemere randadel Suurenenud reisihuvi on toonud suvisesse reisikavva veel ühe sihtkoha, kuhu saab ilma piiranguteta sel hooajal puhkama minna. Lennud Mandri-Tuneesiasse, Enfidhasse.

Vaata

Jõulud ja aastavahetus Aasias – Tai, Bali, Vietnam, reisid al 1125€

The Dewa Koh Chang
Jõulud ja aastavahetus palmi all - Tai, Bali, Vietnam Reisid algusega Tallinnast, kestusega 11-13 ööd (kohapeal). Lende teenindab Turkish Airlines (lennud vaid ühe ümberistumisega). Sihtkohtades soovitame vaid populaarseid hotelle - tutvu valikuga. Reisi broneerimisel ettemaks vaid 60 EUR inimese kohta. VIETNAM, 11 ööd kohapeal21.12.2020 ROCK WATER BAY BEACH RESORT 3*1125 LOTUS MUINE RESORT 4*1378 OCEAN [...] Vaata

Reisid Bulgaariasse ja Kreekasse

Suvepuhkus

Suvepuhkus Suvehooaja 2021 puhkusereiside eelmüük on alanud! Puhkust on palju lihtsam oodata, kui pilet juba taskus! Suvepuhkuse sooduspakkumised on teie ees. Hoolikalt valitud populaarsed hotellid, kõige populaarsemad sihtkohad ja kuurordid.

Vaata

Mauritius, puhkus paradiisisaarel

Mauritius

Mauritius Mauritius on tõeline paradiisisaar neile, kes ihkavad romantikat ja looduslikku ilu. Mauritius on üks armastatuim mesinädalate veetmise sihtkohti maailmas, kuid saar ei kuulu pelgalt noorpaaridele, vaid väärib külastamist kõigil reisihuvilistel,

Vaata

Kombineeritud puhkus Tais, reisid algusega Tallinnast ja Riiast

Kombineeritud puhkus Tais

Kombineeritud puhkus Tais, kaks sihtkohta ühe reisiga Oleme aktiivselt propageerinud nn. kombineeritud puhkust, kus puhkuse jooksul vahetatakse majutuspaiku. Vahetada võib nii piirkondi kui ka lihtsalt hotelle. Kuna Tai on äärmiselt mitmekesine, on kombineeritud puhkus toonud meile väga head tagasisidet meie klientidelt. 

Vaata

Tai, puhkus Pattayal al 755€

Pattaya

Pattaya Puhkus Pattayal – kunagisest väikesest kalurikülast on Pattaya arenenud rahvusvaheliselt tuntuks, värvikaks ja tegevusest pulbitsevaks rannakuurordiks.

Vaata

Puhkus Balil, 11 ööd hommikusöögiga al 868€

Bali Ulun Danu tempel
Puhkus Balil Eksootiline, salapärane, unistuste saar … "Jumalate saar" – Bali on pikka aega meelitanud külastajaid üle kogu Maailma, kes on huvitatud eksootilisest puhkusest, mõtete selginemisest ja hinge rahustamisest. Maa, kultuur, päike ja meri toimivad siin suurepärases harmoonias. Saarele saabumise punktiks on Denpasar, just siit alustavad kõik külastajad oma puhkuse teekonda. Bali saarel on mitmeid [...] Vaata

Puhkus Balil, soodsad reisivõimalused

Puhkus Balil

Puhkus Balil Eksootiline, salapärane, unistuste saar … Jumalate saar – Bali on on pikka aega meelitanud külastajaid üle kogu Maailma, kes on huvitatud eksootilisest puhkusest, mõtete selginemisest ja hinge rahustamisest. 

Vaata

India Ringreis 1499€

India Ringreis

India ringreis Maailma suurlinnad Delhi ja UNESCO nimistusse kuuluv Jaipur, omapärane ja imeline Taj Mahali kompleks, laevareis Gangese jõel ja imetlusväärsed templeid, parim viis tunnetada Indiat kõigis oma värvides ja vormides! Ringreis toimub vene keeles.

Vaata

Gruusia Ringreis 1099€

Gruusia Ringreis

Gruusia ringreis eestikeelse reisisaatjaga Kaukaasia mäed, mis pakuvad imelisi vaateid kanjonitele ja jõgedele. Lummav pealinn, kuulsaid kloostrid, põnev koobaslinn ja ajalooline pärand. Kohalikke külalislahkus ning Gruusia traditsiooniliste roogade ja veini küllus. Pärast ringreisi poolepäevane puhkus Bathumis.

Vaata

Sri Lanka ringreis ja rannapuhkus, 11 ööd al 1255€, Jõulud ja aastavahetus 2020, reisid algusega Riiast

Sri Lanka, Sigiriya Lion's mägi
Sri Lanka ringreis ja rannapuhkus Sri Lanka ringreis ja rannapuhkus, rühmareisid algusega Riiast, kohapeal 11 ööd. Endise nimega Tseilon – asub see väike saar, Sri Lanka, India ookeanis. Selle saare looduslik ilu, põnevad turismiobjektid, eksootilised loomad, safari- ja looduspargid, tee istandused, kultuur, ajalugu ja peamine – mõnusad tingimused rannapuhkuseks – kõik see on turistide magnet! Sri [...] Vaata