Pattaya, 13 ööd al 1458€

Pattaya

Pattaya Puhkus Pattayal – kunagisest väikesest kalurikülast on Pattaya arenenud rahvusvaheliselt tuntuks, värvikaks ja tegevusest pulbitsevaks rannakuurordiks.

Vaata

Suvepuhkus Türgis

Suvepuhkus

SUVEREISIDE SUURMÜÜK on alanud Hinnad alates 259€, lisaks poole paremad tingimused sissemaksele vaid 25€ inimese kohta.

Vaata

Puhkus Balil, 10-11 ööd hommikusöögiga al 1475€

Bali Ulun Danu tempel
Puhkus Balil Eksootiline, salapärane, unistuste saar … "Jumalate saar" – Bali on pikka aega meelitanud külastajaid üle kogu Maailma, kes on huvitatud eksootilisest puhkusest, mõtete selginemisest ja hinge rahustamisest. Maa, kultuur, päike ja meri toimivad siin suurepärases harmoonias. Saarele saabumise punktiks on Denpasar, just siit alustavad kõik külastajad oma puhkuse teekonda. Bali saarel on mitmeid [...] Vaata

Puhkus Egiptuses – talv 2022-2023

Titanic Resort & Aqua Park
Puhkus Egiptuses - kõik hinnas TOP hotellid Hurghadas ja Sharm el Sheikhis Mõnus perepuhkus Egiptuses, talv 2022-2023 hooaja müük on alanud! Populaarsed hotellid perepuhkuseks – basseinid, veepargid, mugavad toad, hea tagasiside. Soodushinnaga kohtade arv piiratud. Reisiperiood oktoober kuni märts 2023, soodsama hinnaga reisid saadaval detsembris. Küsige pakkumist endale sobivamaks reisiperioodiks, Jõuludeks - aastavahetuseks või koolivaheajaks.. [...] Vaata

Puhkus Aasias

The Dewa Koh Chang

Puhkus Aasias Oled unistanud puhkusest eksootilises Aasias? Sinise mere ääres ja palmipuudega randades, kus silmi rõõmustab templite ilu, keha värskendatakse tervisliku toidu ja SPA protseduuridega ning hinge puudutavad siirad naeratused? Kutsume seda unistust täide viima just nüüd, sest 2022 – 2023a. hooaja AASIA puhkusereisid JUBA müügis!

Vaata

Puhkus Sri Lankal al 1378€

Sri Lanka, rand

Puhkusereisid Sri Lankale Rohelise tee ja vürtside kuningriik … Pakume puhkusereise Sri Lankale kestusega 14 ööd (13 ööd kohapeal). Reisid algusega Tallinnast, reisiperiood kuni märtsini.

Vaata

Puhkus Maldiividel

Adaaran Club Rannalhi

Puhkus Maldiividel Maldiivid on ühed populaarseimad saared India ookeanis ning neist räägivad ja unistavad kõik. Sihtkohana tundub ta nii kättesaamatuna … Maldiivid kannavad uhkelt maailma eksootiliseima sihtkoha tiitlit.

Vaata

Puhkus Egiptus, hotellid ALBATROS al 460€

Puhkus Egiptuses Albatros

Puhkus Egiptuses – Hurghada või Sharm El Sheikh Mõnus ja kvaliteetne perepuhkus Egiptuses, hotellides Pickalbatros. Populaarsed hotellid perepuhkuseks – basseinid, veepargid, mugavad toad, hea teenindus ja tagasiside.

Vaata

Sri Lanka ringreis ja rannapuhkus al 1549€, Jõulud ja aastavahetus al 2049€ reisid algusega Riiast

Sri Lanka, Sigiriya Lion's mägi
Sri Lanka ringreis ja rannapuhkus Sri Lanka ringreis ja rannapuhkus, rühmareisid algusega Riiast, kohapeal 11 ööd. Endise nimega Tseilon – asub see väike saar, Sri Lanka, India ookeanis. Selle saare looduslik ilu, põnevad turismiobjektid, eksootilised loomad, safari- ja looduspargid, tee istandused, kultuur, ajalugu ja peamine – mõnusad tingimused rannapuhkuseks – kõik see on turistide magnet! Sri [...] Vaata

Kombineeritud puhkus Tais al 1218€

Kombineeritud puhkus Tais

Kombineeritud puhkus Tais, kaks sihtkohta ühe reisiga Oleme aktiivselt propageerinud nn. kombineeritud puhkust, kus puhkuse jooksul vahetatakse majutuspaiku. Vahetada võib nii piirkondi kui ka lihtsalt hotelle. Kuna Tai on äärmiselt mitmekesine, on kombineeritud puhkus toonud meile väga head tagasisidet meie klientidelt. 

Vaata

Planeeri oma soe talvepuhkus varajase tellija soodustustega

talvepuhkus 2021/22

Planeeri oma soe talvepuhkus Kui igatsed kvaliteetset talvepuhkust, põnevaid reisimuljeid ja meeldejäävaid eluhetki, tee varakult puhkuseplaane ranna- ja eksootikapuhkuseks. Vali meelepärane pakettreis soodsamate hindadega ja parimate broneerimistingimustega otse Egiptusesse (Hurghada ja Sharm el Sheikh)

Vaata

Mauritius, puhkus paradiisisaarel

Mauritius

Mauritius Mauritius on tõeline paradiisisaar neile, kes ihkavad romantikat ja looduslikku ilu. Mauritius on üks armastatuim mesinädalate veetmise sihtkohti maailmas, kuid saar ei kuulu pelgalt noorpaaridele, vaid väärib külastamist kõigil reisihuvilistel,

Vaata

Puhkus Balil, soodsad reisivõimalused

Puhkus Balil

Puhkus Balil Eksootiline, salapärane, unistuste saar … Jumalate saar – Bali on on pikka aega meelitanud külastajaid üle kogu Maailma, kes on huvitatud eksootilisest puhkusest, mõtete selginemisest ja hinge rahustamisest. 

Vaata