Reisid Maldiividele

Maldiivid Kihaa Maldives

Eksootiline Puhkus Maldiividel

Maldiivid on India ookeanis asuv paradiisisaarestik – valged liivarannad ja muljetavaldavad korallrifid meelitavad külastajaid kogu maailmast. See on suurepärane koht mesinädalateks, romantiliseks puhkuseks või lihtslt sukeldumiseks, lõõgastumiseks ja rahulikuks puhkuseks.

Maldiivide kohta loe lähemalt meie blogist >>>>

Need on vaid näidispakkumised ning hotellide soovitused. Kui soovid näha rohkem pakkumisi, siis kasuta online puhkusereiside otsingut, selleks ‘lae rohkem pakkumisi’. Online süsteem lubab vormistada eelbroneeringu ning soovi korral kinnitada broneeritud kohad ettemaksuga:

Pange tähele

Tegemist on sooduspakkumisega ning kohtade seis on pidevas muutumises. Reisikorraldajate pakettreiside hinnad on dünaamilise struktuuriga ning võivad muutuda väga lühikese perioodi jooksul vastavalt kohtade saadavusele. Antud pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu ning kehtivad valitud kuupäevadel (soodsam väljumine terve reisiperioodi jooksul). Pakkumises toodud hindu saate kontrollida klikides valitud hotelli lingile, kasutades online süsteemi või saatke meile hinnapäring.

  • Hinnad on inimese kohta kaheses toas
  • Maldiivide e-viisa on lisatasu eest
  • Pakume ka reisilaenu, vaata kuidas vormistada >>>siit
  • Selle pakkumise vastutavad reisikorraldaja – JoinUP

Pakettreis

Järgmised teenused sisalduvad pakettreisi hinnas:

Lisatasud

Järgmised lisatasud on kohustuslikud:

Lisateenused

Järgmised lisateenused saadaval soovi korral ning lisatasu eest:

... või küsige pakkumist endale sobivamaks reisiperioodiks!

Saada meile pakkumise päring

"*" indicates required fields