Puhkus Egiptuses, eripakkumised Sunrise hotellidele al 499€

Puhkus Hurghadas, Отдых в Хургаде

Puhkus Hurghadas

Mõnus perepuhkus Egiptuses, hotellides Sunrise. Soodushinnaga kohtade arv on piiratud,  broneeri hiljemalt 30.09.2019 või kuni kohti jätkub. Küsige pakkumist endale sobivamaks reisiperioodiks.

Puhkus SUNRISE hotellides:
– Hea tagasiside
– SUNRISE keti hotellid on suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega
– Hotellid sobivad kõigile – oma lemmiku leiab igaüks – linnahotell, perehotell või neile, kes otsivad lõõgastavat puhkust
– SUNRISE hotellide slogan on “Tere tulemast koju!” ning seda kindlasti mitte asjata – seal puhates tunnete end nagu kodus!
Boonus! Kõik, kes broneerivad puhkuse Sunrise Garden, Sentido Mamlouk või Sunrise Crystal Bay hotelli kuni 30.september, saavad tasuta Hurghada linnaekskursiooni (pakkumine kehtib puhkuse perioodiks 22.10.2019-30.12.2019)

Parimad pakkumised SUNRISE hotellidele kehtivad kuni 30.09.2019!

Sunrise Select Garden Beach ⭐⭐⭐⭐⭐

Eripakkumine al 499€


Elegantne viietärniline, suure ja hooldatud territooriumi, hea toitlustuse ja ilusa liivarannaga mereäärne kuurort-hotell. Sobib rahulikuks perepuhkuseks koos lastega. 2=1! Kui puhkad Sunrise Garden Beach hotellis – on Sinu kasutuses ka Sentido Mamlouk Palace hotelli territoorium ja teenused!

 Veepark Kõik hinnas Populaarne valik Perehotell

Sentido Mamlouk Palace ⭐⭐⭐⭐⭐

Eripakkumine al 499€


Populaarne, 5-tärniline, kuurort-hotell, hea valik rahulikuks puhkuseks. Avar ja ilus territoorium, hea teenindus, kvaliteetne toitlutus. Veepark asub kõrval hotelli territooriumil – Sunrise Garden Beach (12 veeliumäge) – soovitame! 2=1! Kui puhkad Sentido Mamlouk Palace hotellis – on Sinu kasutuses ka Sunrise Garden Beach hotelli territoorium ja teenused!

Veepark kõrval hotellis Kõik hinnas Populaarne valik Perehotell Rahulik puhkus

Sunrise Royal Makadi ⭐⭐⭐⭐⭐

Eripakkumine al 539€


Populaarne ning läbi aastate reisijate lemmikhotell Hurghadas, Makadi lahe ääres. Suurepärane valik lastega peredele ning sõprusseltskondadele. Selles kuurort hotellis on kaks pearestorani, kuus A la Carte restorani, kaheksa baari, suur basseiniala, veekeskus ning All Inclusive puhkuse kontseptsioon. Parim valik peredele! Üks parimatest randadest Makadi piirkonnas.

 Veepark Kõik hinnas Populaarne valik Sukeldumine Perehotell

Sunrise Select Crystal Bay Resort ⭐⭐⭐⭐⭐

Eripakkumine al 739€


Elegantne ja ilus Sunrise Select Crystal Bay Resort 5* – suurepärane valik rahulikuks ja lõõgastavaks puhkuseks! Hotellil on oma  privaatne laguun. Võimalus valida privaatse basseini või mullivanniga luksussviit!

Elegantne Kõik hinnas Populaarne Rahulik puhkus

Sunrise Holidays ⭐⭐⭐⭐⭐

Eripakkumine al 499€


Ainult täiskasvanutele (16+) Hurghada kesklinna läheduses asuv 5-tärniline kuurorthotell on olnud läbi aastate reisijate lemmik! Sobib puhkuseks noortele, paaridele ja sõprusseltskondadele.

Ainult täiskasvanutele Kõik hinnas Populaarne Linnahotell (keskuses)

-Väljumistel piiratud arv kohti ning kohtade seis on pidevas muutumises
-Pakkumised kehtivad vabade kohtade olemasolul
-Reisikorraldaja (Kidy Tour) jätab endale õiguse muuta hinnakirju etteteatamata
-Pakkumiste kahanedes ja nõudlusest tulenevalt võib muutuda „hind alates“ väärtus
-Müügiperiood kuni 30.09.2019
-Egiptuse viisa lisatasu eest+26,50€ per reisija
-Tasuta linnaekskursiooni pakkumine kehtib ainult Sunrise Garden, Sentido Mamlouk ja Sunrise Crystal Bay hotellidele. Broneering peab olema vormistatud hiljemalt 30.09.2019, puhkuseperiood 22.10.2019-30.12.2019

You must be logged in to post a comment.