Puhkus Egiptuses, eripakkumised Sunrise hotellidele al 375€

Puhkus Hurghadas, Отдых в Хургаде

Puhkus Hurghadas

Mõnus perepuhkus Egiptuses, hotellides Sunrise. Soodushinnaga kohtade arv on piiratud,  broneeri hiljemalt 30.09.2019 või kuni kohti jätkub. Küsige pakkumist endale sobivamaks reisiperioodiks.

Puhkus SUNRISE hotellides:
– Hea tagasiside
– SUNRISE keti hotellid on suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega
– Hotellid sobivad kõigile – oma lemmiku leiab igaüks – linnahotell, perehotell või neile, kes otsivad lõõgastavat puhkust
– SUNRISE hotellide slogan on “Tere tulemast koju!” ning seda kindlasti mitte asjata – seal puhates tunnete end nagu kodus!

Aqua JOY Resort by Sunrise ⭐⭐⭐⭐

Eripakkumine al 375€


Kuulsa hotelliketi Sunrise uus liige! Hotell avatud detsembrist 2019. Veepargiga perehotell ilusa territooriumiga. Suurepärane valik lastega peredele ning hea valik neile, kes otsivad linnahotelli – Aqua Joy Resort asub Hurghada kesklinnas ja otse mere ääres! Soovitame!

 Veepark Kõik hinnas Populaarne valik Perehotell

Sunrise Select Garden Beach ⭐⭐⭐⭐⭐

Eripakkumine al 440€


Elegantne viietärniline, suure ja hooldatud territooriumi, hea toitlustuse ja ilusa liivarannaga mereäärne kuurort-hotell. Sobib rahulikuks perepuhkuseks koos lastega. 2=1! Kui puhkad Sunrise Garden Beach hotellis – on Sinu kasutuses ka Sentido Mamlouk Palace hotelli territoorium ja teenused!

 Veepark Kõik hinnas Populaarne valik Perehotell

Sentido Mamlouk Palace ⭐⭐⭐⭐⭐

Eripakkumine al 458€


Populaarne, 5-tärniline, kuurort-hotell, hea valik rahulikuks puhkuseks. Avar ja ilus territoorium, hea teenindus, kvaliteetne toitlutus. Veepark asub kõrval hotelli territooriumil – Sunrise Garden Beach (12 veeliumäge) – soovitame! 2=1! Kui puhkad Sentido Mamlouk Palace hotellis – on Sinu kasutuses ka Sunrise Garden Beach hotelli territoorium ja teenused!

Veepark kõrval hotellis Kõik hinnas Populaarne valik Perehotell Rahulik puhkus

Sunrise Royal Makadi ⭐⭐⭐⭐⭐

Eripakkumine al 449€


Populaarne ning läbi aastate reisijate lemmikhotell Hurghadas, Makadi lahe ääres. Suurepärane valik lastega peredele ning sõprusseltskondadele. Selles kuurort hotellis on kaks pearestorani, kuus A la Carte restorani, kaheksa baari, suur basseiniala, veekeskus ning All Inclusive puhkuse kontseptsioon. Parim valik peredele! Üks parimatest randadest Makadi piirkonnas.

 Veepark Kõik hinnas Populaarne valik Sukeldumine Perehotell

Sunrise Select Crystal Bay Resort ⭐⭐⭐⭐⭐

Eripakkumine al 658€


Elegantne ja ilus Sunrise Select Crystal Bay Resort 5* – suurepärane valik rahulikuks ja lõõgastavaks puhkuseks! Hotellil on oma  privaatne laguun. Võimalus valida privaatse basseini või mullivanniga luksussviit!

Elegantne Kõik hinnas Populaarne Rahulik puhkus

Sunrise Holidays ⭐⭐⭐⭐⭐

Eripakkumine al 529€


Ainult täiskasvanutele (16+) Hurghada kesklinna läheduses asuv 5-tärniline kuurorthotell on olnud läbi aastate reisijate lemmik! Sobib puhkuseks noortele, paaridele ja sõprusseltskondadele.

Ainult täiskasvanutele Kõik hinnas Populaarne Linnahotell (keskuses)

-Väljumistel piiratud arv kohti ning kohtade seis on pidevas muutumises
-Müügiperiood: kuni kohti jätkub
-Reisiperiood: jaanuar-aprill
-Soodsaim pakkumine kehtib reisidele jaanuaris
-Pakkumised kehtivad vabade kohtade olemasolul
-Reisikorraldaja (Kidy Tour) jätab endale õiguse muuta hinnakirju etteteatamata
-Pakkumiste kahanedes ja nõudlusest tulenevalt võib muutuda „hind alates“ väärtus
-Egiptuse viisa lisatasu eest+26,50€ per reisija

You must be logged in to post a comment.