Puhkus Egiptuses, Steigenberger hotellide eripakkumised al 465€

Steigenberger Aqua Magic

Steigenberger – Puhkus Hurghadas või Sharm El Sheikhis

Mõnus puhkus Egiptuses, hotellides Steigenberger. Suurepärased, saksa heti hotellid, populaarsed lastega perede seas, basseinid, veepargid, mugavad ja avarad toad, kvaliteetne toitlustus, hea teenindus ja suurepärane tagasiside.

Soodushinnaga kohtade arv piiratud. Küsige pakkumist endale sobivamaks reisiperioodiks.

Steigenberger Aqua Magic

Steigenberger Aqua Magic ⭐⭐⭐⭐⭐

Hurghada, Eripakkumine alates 465€

Selles suurepärases 5-tärnilises kuurort-hotellis on veepark, lasteklubi hotelli väiksematele külalistele ja teismelistele mõeldud klubi, laste restoran. Korralik SPA keskus koos rikkaliku teenustega, suurepärased golfiväljakud, ilus territoorium – hea tagasisidega 5-tärniline kuurort-hotell – suurepärane valik Hurghadas!

Tutvu hotelliga lähemalt >>>

Steigenberger Al Dau Beach Hotel

Steigenberger Al Dau Beach ⭐⭐⭐⭐⭐

Hurghada, Eripakkumine alates 699€

Väga hea teenindusega, luksuslik, VIP-klassi hotell. Sellel 5-tärnilisel kuurorthotelli territooriumil on laisa vooluga jõgi, samuti pakutakse palju sportlikku tegevust. Läbi aastate peetakse Hurghada parimaks hotelliks ning ideaalselt sobib nõudlikele klientidele luksuslikuks puhkuseks või perepuhkuseks koos lastega.

Tutvu hotelliga lähemalt >>>

Steigenberger Alcazar

Steigenberger Alcazar ⭐⭐⭐⭐⭐

Sharm El Sheikh, Eripakkumine alates 858€

Sharm el Sheikhis saksa maailmakuulsa hotelliketi Steigenberger Hotels & Resorts hotell. Kaared, kõrged laed, kuplid, mosaiigid ja arabeskid – kõik see tekitab hotelli kordumatu ilme. Restoranid ja baarid, luksuslikud ja avarad numbritoad, hulgaliselt basseine ja meelelahutusvõimalusi. Sobib erineva sihtgrupi puhkajale.

Tutvu hotelliga lähemalt >>>

You must be logged in to post a comment.