Puhkus Tais – kahenädalased reisid – Pattaya, Phuket, Krabi, Koh Chang, Bangkok. Reisid algusega Tallinnast või Riiast

Puhkus Tais

Reisid Taisse

Eksootiline puhkus Tais – kombineeritud puhkus ja populaarsed ringreisid. Tutvuge valikuga ning küsige pakkumist endale sobivamaks reisiperioodiks.

Küsige pakkumist endale sobivamaks reisiperioodiks!

Reisipakkumised Taisse

☀ Liisi reisilaen annab võimaluse minna reisile ka siis, kui Sul ei ole kohe võimalik kogu reisiraha tasuda >> vaata kuidas ☀

Unistad eksootilisest puhkusest?

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi ning tänu meie suurele reisikogemusele Aasias saame koostada Teile huvitava reisimarsruudi ja puhkuseprogrammi. Skyekspert – parimad ja huvitavaimad reisipakkumised, mugavad hotellid ja parim teenindus Aasias.

Küsige meilt pakkumist soovitud sihtkohale ja reisiperioodile!

Kus ja millal paistab päike?

Aastaringselt: Pattaya, Bangkok, Samet saar | Märtsist-oktoorini: Khanon, Hua Hin, Samui, Koh Pha Ngan, Ko Tao, Cha Am | Novembrist-aprillini: Phuket, Krabi, Koh Chang, Phi Phi, Koh Lanta, Phang Nga, Koh Mak, Koh Kood

Phuket

Andamani mere rannik on hämmastav oma looduse ilu poolest. Phuket, mis on õigustatult üks maailma eelistatumaid troopilisi puhkepaiku, paistab silma erakordse looduse ilu ja suurepäraste turismirajatistega, mis tagavad täiusliku päikesepuhkuse! Tai suurima saare, mis katab 810 ruutkilomeetrit, haljendavate mägede jalamil olevat läänerannikut on õnnistatud terve rea võrratute randadega, mida paitavad Andamani mere selged sinised lained. Siin on suur valik hotelle ja kuurorte – lihtsatest bangalotest luksuslike peatuspaikadeni – ning loendamatud võimalused meeldivaks ja sisukaks ajaveetmiseks: erinevad veespordialad, jahisõit, sukeldumine, golf maailmaklassiga radadel, spaad, peened õhtusöögid, Budistlikud templid, Hiina pagoodid ja moslemite mošeed. Kautšukipuu- ja kookospähkliistandused on kontrastis säilunud ürgmetsa ja lopsaka rohelise maastikuga. Kokkuvõttes on Phuket ainulaadsete kultuuritraditsioonidega, looduslikult erakordselt kaunis saar, kus saab täielikult lõõgastuda ning veeta elu parima puhkuse.

Rannad ja kuurordid (Phuket, Kata ja Karon)

Mõlemad rannad on muljetavaldavalt kaunid, rahulikud ja hubased ning sobivad suurepäraselt ujumiseks, snorgeldamiseks, purjelauaga sõitmiseks ja päevitamiseks.

Rannad ja kuurordid (Phuket, Patong)

Poolkuu kujulise lahe 3 km pikkune kallas on Phuketi kõige paremini välja arendatud rand, mis pakub ohtralt võimalusi vaba aja veetmiseks, erinevate spordialade harrastamiseks, ostlemiseks ja puhkamiseks. Lisaks päevasele meelelahutusele on Patong tuntud ka oma ööelu poolest, seal on oluline koht mereandide restoranidel.

Rannad ja kuurordid (Phuket, Kamala)

Veel üks kaunis liivarand. Põhjapoolne rannariba, mida kasuariinipuud osaliselt varjutavad, on sobiv ujumiseks.

Krabi

Paljude reisijate jaoks on Krabi kõige kaunim Tai provints Andamani mere ääres. See on sedasorti koht, kus klišeelik väljend „idülliline ja puutumatu“ omandab uue tähenduse. Siit randadest leiate Andamani mere rannikule iseloomuliku kvaliteedi: puuderpehme peen valge liiv, soe selge vesi ning lopsakas troopiline rohelus ilmestamas rannajoont. Kõige kaunimatele kohtadele loovad dramaatilise tausta roostekarva kaljud, mõned neist koguni 350 m kõrgused.

Hotell Krabi Tipa Resort, Bungalow majutus – traditsioonilised Tai stiilis majakesed, mäe nõlval, aias. Bungalow aia osas on palju treppe (ei ole mugav liikumisraskustega klientidele või beebivankritega liikumiseks). Lisatasu eest on võimalik majutada hotelli peahoones, Deluxe toas.

Rannad ja kuurordid (Krabi, Hat Noppharat Thara)

Hat Noppharat Thara, mis kuulub samanimelise rahvuspargi alla, on tüüne ja vaikne kasuariinimändidega ääristatud rand, kus on vähe turismirajatisi, mis häiriksid õndsat eraldatuse tunnet.

Rannad ja kuurordid (Krabi, Ao Nang)

Ao Nang pakub kontrastina klassikalist puhkusekohta, kus pikka liivast rannajoont palistavad hotellid, restoranid, kauplused ning erinevad meelelahutus- ja söögikohad.

Koh Chang

Koh Chang saar (Muko Changi mererahvuspark) – Trati rannikust 8 km kaugusel asuv Koh Chang on 30 km pikk ja 8 km lai, mis teeb sellest Phuketi järel suuruselt teise Tai saare. Koh Chang on Muko Changi mererahvuspargi peamine saar. Looduskaitseala moodustati üle 50 saarest koosnevale saarestikule aastal 1982. Peamiselt isoleerituse tõttu on külastajad saare avastanud alles hiljuti. Ehkki majutusasutusi ja teisi turismirajatisi ehitatakse hoogsalt, leidub seal veel palju läbiuurimata paiku ja käimata radu. Kõrged, džunglitega kaetud mäed saare keskel, idüllilised valged liivarannad, kristallsinine vesi ja palmid – see saar pakub niivõrd palju, et igaüks leiab siit midagi oma hingele ja meelele.

✈ Lennuplaanid

Reisid algusega Riiast või Tallinnast.

Millal reisida?

Phuket – siin on kaks peamist aastaaega: vihmaperiood, mis kestab maist oktoobri lõpuni ja kuum aastaaeg novembrist aprillini.
Krabi – peaaegu sama kliima, mis Phuketil. Hea aeg reisimiseks on detsembrist maini. Vihmaperiood kestab juunist novembri alguseni. Kõige vihmasem periood on september ja oktoober.

Nii Phuketil kui Krabil siiski on ka vihmahooajal päikeselisi päevi, sest vihmavalingud kestavad tavaliselt vaid 2-3 tundi.

Erisoovid?

Erisoovid hotelli, ekskursiooni, SPA, villa kohta? Meil on kõik olemas! Saatke meile oma reisisoov – me vormistame Teile hinnapakkumise esimesel võimalusel.

Ei leidnud sobivat reisi?

Küsige pakkumist endale sobivamaks reisiperioodiks! Saadame Teile hinnapakkumise esimesel võimalusel!

Pakkumise hind sisaldab

-Lennupiletid (äraantav pagas ja käsipagas, lubatud kogus vastavalt lennufirmale)
-Toitlustus lennu ajal
-Lennujaama transfeerid sihtkohas
-Majutust valitud hotellis, hommikusöögiga
-Reisiesindaja teenused

Lisatasu eest

-Reisikindlustus

⚠ Juhime Teie tähelepanu

NB! Kehtib varajase tellija soodustus broneerides rohkem kui 60 päeva enne reisi algust. Pakkumise hinnad eeldavad vabade lennupiletite (odavaim broneerimisklass) ja hotellikohtade olemasolu. Varajase tellija soodustus ei kehti detsembri-jaanuari reisidele. Reisipaketi lõplik hind võib osutuda näidishinnast soodsamaks või kallimaks. Küsige pakkumist endale sobivamaks reisiperioodiks!

Viisainfo: Tai

Eesti kodaniku pass

Eesti kodanikud saavad turismi eesmärgil viibida Tai Kuningriigis viisavabalt kuni 30 päeva eeldusel, et riiki saabutakse lennukiga.
Vajalikud dokumendid riiki sisenemisel:
– pass, kehtiv vähemalt 6 kuud alates Taisse sisenemise kuupäevast
– edasi- tagasi lennupiletid
– soovitav on tervise- ja reisikindlustus

Vene kodaniku pass (elamisluba Eestis)

Viisavaba turismireisi korral kuni 30 päeva.
Vajalikud dokumendid riiki sisenemisel:
– pass, kehtiv vähemalt 6 kuud alates Taisse sisenemise kuupäevast
– edasi- tagasi lennupiletid
– soovitav on tervise- ja reisikindlustus

Eesti hall välismaalase pass (elamisluba Eestis)

Viisa vajalik. Viisat ei saa piirilt, viisat saab taotleda ainult saatkonnast. Viisa hind 55 EUR  ühekordse sisenemisega (enne taotlemist täpsustada üle).
Vajalikud dokumendid:
– pass, kehtiv vähemalt 6 kuud alates Taisse sisenemise kuupäevast, passis peab olema vähemalt 2 vaba lehekülge viisa jaoks
– passikoopia
– Eesti elamisluba, kehtiv vähemalt 6 kuud alates Taisse sisenemise kuupäevast, koopia kaardi mõlemast poolest
– 1 ankeet
– 1 värviline passifoto (3,5 x 4,5 cm), nõuded fotole (vaata Tai dokumendifoto juhised)
– kinnituskiri pangast taotleja kontojäägi kohta (inglise keeles, originaal, panga templiga) või inglise keelne kinnitus kontojäägi kohta internetipangast (kinnitusel peab olema näha taotleja nimi, kontojääk, panga logo ja interneti aadress lehe servades). Kinnituskirjal või kontojäägi kinnitusel internetipangast peab olema vähemalt 600 eurot taotleja kohta või 1200 eurot pere kohta.
– edasi-tagasi piletite kinnitus

Pakkumise tingimused

Pakkumise tingimused
-Pakkumise hind: näidishind on inimese kohta, "alates" ning kehtib reisimiseks madalal hooajal. Näidishind kehtib vabade kohtade olemasolul: soodsaim lennupileti hinnatariif + soodsaim majutuse hinnatariif
-Müügiperiood: kuni kohti jätkub
-Reisiperiood: vastavalt pakkumisele
-Näidishinnad kehtivad ühe inimese kohta, kaheses toas
-Reisi algus: Tallinnast (võimalik alustada: Riiast, Helsingist; võimalik lisatasu)
-Muudatused (lennupiletid): muudatused ei ole lubatud, vastavalt lennufirma poolt sätestatud reeglitele
-Muudatused (reisiprogramm: hotell, transfeer ja muud lisateenused): muudatused on lubatud kui reisini on jäänud rohkem kui 30 päeva
-Tühistamine (lennupiletid): lennupiletid ei kuulu tühistamisele ja/või tagastamisele (vastavalt lennufirmade poolt kehtestatud reeglitele)
-Tühistamine (reisiprogramm): trahvivabalt tühistamine on lubatud kui reisini on jäänud rohkem kui 30 päeva
-Reisikorraldaja: Skyekspert

Muud tingimused:
-Tegemist on näidishinnaga ning kehtib vabade kohtade olemasolul! Juhime Teie tähelepanu: väljumisel piiratud arv kohti ja hind kehtib kuni kohti jätkub. Pakkumiste kahanedes ja nõudlusest tulenevalt võib muutuda „hind alates“ väärtus.
-Pakkumises kasutatud lennupiletihinnad on madalaimad hinnad väljumistele Tallinnast. Edasi-tagasi lennupileti hind sisaldab kõiki riiklikke makse ja tasusid ning reisijamaksu. Kohtade arv on piiratud, hind oleneb saadavusest ning pakkumine ei pruugi kõikide lendude puhul saadaval olla. Lennud ei pruugi toimuda iga päev. Tegemist on näidishinnaga ning kehtib vabade kohtade olemasolul. Reisi lõpphind võib tulla näidishinnast kallim. Pakkumised eeldavad vabu kohtade olemasolu lennuki odavaimas broneerimisklassis. Lisatasu eest on võimalik broneerida lennupileti ning majutuse kallimas broneerimisklassis.
-Juhime Teie tähelepanu: hotelli sisseregistreerimine alates kell 14:00 | Hotellist väljaregistreerimine kell 12:00 päeval. Kui teie lend saabub varahommikul, varajane sisseregistreerimine on saadaval lisatasu eest. Kui teie tagasilend väljub õhtul (öösel), hiline väljaregistreerimine on saadaval lisatasu eest.

Maksetingimused:
-Ettemaks (lennupileti osa) peab olema tasutud 48h jooksul pärast broneeringu kinnitamist. Ettemaks ei ole tagastatav – vastavalt lennufirmade poolt kehtestatud reeglitele kinnitatud ja makstud lennupilet ei ole võimalik muuta (ükskõik mis kujul) või tühistada / tagastada.
-Ülejäänud summa peab olema tasutud hiljemalt 35 päeva enne reisi algust.

Annulleerimine:
-Vastavalt lennufirmade poolt kehtestatud reeglitele kinnitatud ja makstud lennupilet ei ole võimalik muuta (ükskõik mis kujul) või tühistada / tagastada.
-Kui reisini on jäänud rohkem kui 30 päeva, on võimalik tühistada hotelli(de) ja transfeeri(de) broneeringut trahvivabalt. Lennupileti eest tasutud ettemaks ei ole tagastatav.
-Kui reisini on jäänud vähem kui 30 päeva, tühistamistasu on 100% hotelli(de) ja transfeeri(de) broneeringu kogu maksumusest. Lennupileti eest tasutud ettemaks ei ole tagastatav.

You must be logged in to post a comment.