Eksootiline Taimaa ootab Sind taas – Pattaya, Phuket, Krabi, Koh Chang, Bangkok

Puhkus Tais

Reisid Taisse

Eksootiline puhkus Tais – kombineeritud puhkus ja populaarsed ringreisid. Tutvuge valikuga ning küsige pakkumist endale sobivamaks reisiperioodiks.  Oled unistanud puhkusest eksootilises Tais, sinise mere ääres ja palmipuudega randades, kus silmi rõõmustab templite ilu, keha värskendatakse tervisliku toidu ja SPA protseduuridega ning hinge puudutavad siirad naeratused? Kutsume seda unistust täide viima just nüüd!

Kauaoodatud puhkus Tais – reisid alates oktoobrist 2022

Unistad eksootilisest puhkusest?

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi ning tänu meie suurele reisikogemusele Aasias saame koostada Teile huvitava reisimarsruudi ja puhkuseprogrammi. Skyekspert – parimad ja huvitavaimad reisipakkumised, mugavad hotellid ja parim teenindus Aasias.

Küsige meilt pakkumist soovitud sihtkohale ja reisiperioodile!

Aastaringselt: Pattaya, Bangkok, Samet saar
Märtsist-oktoorini: Khanon, Hua Hin, Samui, Koh Pha Ngan, Ko Tao, Cha Am
Novembrist-aprillini: Phuket, Krabi, Koh Chang, Phi Phi, Koh Lanta, Phang Nga, Koh Mak, Koh Kood
Kõige vihmasem kuu Tais: september

☀ Liisi reisilaen annab võimaluse minna reisile ka siis, kui Sul ei ole kohe võimalik kogu reisiraha tasuda >> vaata kuidas ☀

Andamani mere rannik on hämmastav oma looduse ilu poolest. Phuket, mis on õigustatult üks maailma eelistatumaid troopilisi puhkepaiku, paistab silma erakordse looduse ilu ja suurepäraste turismirajatistega, mis tagavad täiusliku päikesepuhkuse! Tai suurima saare, mis katab 810 ruutkilomeetrit, haljendavate mägede jalamil olevat läänerannikut on õnnistatud terve rea võrratute randadega, mida paitavad Andamani mere selged sinised lained. Siin on suur valik hotelle ja kuurorte – lihtsatest bangalotest luksuslike peatuspaikadeni – ning loendamatud võimalused meeldivaks ja sisukaks ajaveetmiseks: erinevad veespordialad, jahisõit, sukeldumine, golf maailmaklassiga radadel, spaad, peened õhtusöögid, Budistlikud templid, Hiina pagoodid ja moslemite mošeed. Kautšukipuu- ja kookospähkliistandused on kontrastis säilunud ürgmetsa ja lopsaka rohelise maastikuga. Kokkuvõttes on Phuket ainulaadsete kultuuritraditsioonidega, looduslikult erakordselt kaunis saar, kus saab täielikult lõõgastuda ning veeta elu parima puhkuse. Kata ja Karon – mõlemad rannad on muljetavaldavalt kaunid, rahulikud ja hubased ning sobivad suurepäraselt ujumiseks, snorgeldamiseks, purjelauaga sõitmiseks ja päevitamiseks. Patong – poolkuu kujulise lahe 3 km pikkune kallas on Phuketi kõige paremini välja arendatud rand, mis pakub ohtralt võimalusi vaba aja veetmiseks, erinevate spordialade harrastamiseks, ostlemiseks ja puhkamiseks. Lisaks päevasele meelelahutusele on Patong tuntud ka oma ööelu poolest, seal on oluline koht mereandide restoranidel. Kamala – veel üks kaunis liivarand. Põhjapoolne rannariba, mida kasuariinipuud osaliselt varjutavad, on sobiv ujumiseks.

Paljude reisijate jaoks on Krabi kõige kaunim Tai provints Andamani mere ääres. See on sedasorti koht, kus klišeelik väljend „idülliline ja puutumatu“ omandab uue tähenduse. Siit randadest leiate Andamani mere rannikule iseloomuliku kvaliteedi: puuderpehme peen valge liiv, soe selge vesi ning lopsakas troopiline rohelus ilmestamas rannajoont. Kõige kaunimatele kohtadele loovad dramaatilise tausta roostekarva kaljud, mõned neist koguni 350 m kõrgused. Hat Noppharat Thara – kuulub samanimelise rahvuspargi alla, on tüüne ja vaikne kasuariinimändidega ääristatud rand, kus on vähe turismirajatisi, mis häiriksid õndsat eraldatuse tunnet. Ao Nang – pakub kontrastina klassikalist puhkusekohta, kus pikka liivast rannajoont palistavad hotellid, restoranid, kauplused ning erinevad meelelahutus- ja söögikohad.

Koh Chang saar (Muko Changi mererahvuspark) – Trati rannikust 8 km kaugusel asuv Koh Chang on 30 km pikk ja 8 km lai, mis teeb sellest Phuketi järel suuruselt teise Tai saare. Koh Chang on Muko Changi mererahvuspargi peamine saar. Looduskaitseala moodustati üle 50 saarest koosnevale saarestikule aastal 1982. Peamiselt isoleerituse tõttu on külastajad saare avastanud alles hiljuti. Ehkki majutusasutusi ja teisi turismirajatisi ehitatakse hoogsalt, leidub seal veel palju läbiuurimata paiku ja käimata radu. Kõrged, džunglitega kaetud mäed saare keskel, idüllilised valged liivarannad, kristallsinine vesi ja palmid – see saar pakub niivõrd palju, et igaüks leiab siit midagi oma hingele ja meelele.

Eesti kodaniku pass

Eesti kodanikud saavad turismi eesmärgil viibida Tai Kuningriigis viisavabalt kuni 30 päeva eeldusel, et riiki saabutakse lennukiga.
Vajalikud dokumendid riiki sisenemisel:
– pass, kehtiv vähemalt 6 kuud alates Taisse sisenemise kuupäevast
– edasi- tagasi lennupiletid
– soovitav on tervise- ja reisikindlustus

Vene kodaniku pass (elamisluba Eestis)

Viisavaba turismireisi korral kuni 30 päeva.
Vajalikud dokumendid riiki sisenemisel:
– pass, kehtiv vähemalt 6 kuud alates Taisse sisenemise kuupäevast
– edasi- tagasi lennupiletid
– soovitav on tervise- ja reisikindlustus

Eesti hall välismaalase pass (elamisluba Eestis)

Viisa vajalik. Viisat ei saa piirilt, viisat saab taotleda ainult saatkonnast. Viisa hind 55 EUR  ühekordse sisenemisega (enne taotlemist täpsustada üle).
Vajalikud dokumendid:
– pass, kehtiv vähemalt 6 kuud alates Taisse sisenemise kuupäevast, passis peab olema vähemalt 2 vaba lehekülge viisa jaoks
– passikoopia
– Eesti elamisluba, kehtiv vähemalt 6 kuud alates Taisse sisenemise kuupäevast, koopia kaardi mõlemast poolest
– 1 ankeet
– 1 värviline passifoto (3,5 x 4,5 cm), nõuded fotole (vaata Tai dokumendifoto juhised)
– kinnituskiri pangast taotleja kontojäägi kohta (inglise keeles, originaal, panga templiga) või inglise keelne kinnitus kontojäägi kohta internetipangast (kinnitusel peab olema näha taotleja nimi, kontojääk, panga logo ja interneti aadress lehe servades). Kinnituskirjal või kontojäägi kinnitusel internetipangast peab olema vähemalt 600 eurot taotleja kohta või 1200 eurot pere kohta.
– edasi-tagasi piletite kinnitus

You must be logged in to post a comment.