Talvehooaja puhkusereisid

Puhkus Egiptuses

Puhkus Egiptuses – otselennud alates veebruarist

Reisid toimuvad veebruarist (al 13.02.2021) kuni aprillini (29.04.2021). Siit leiad parima valiku kuurorthotelle Hurghadas ja Sharm el Sheikhis. Egiptuse puhkusereiside broneerimisel kehtivad praegu paindlikud tingimused: ettemaks 60 EUR / inimese kohta ning 14 kalendripäeva enne reisi peab olema tasutud 100% reisi maksumusest.

Ehiptus – HURGHADA ja SHARM El SHEIKH

HOTELLKuurortToitlutusHind al:
PARROTEL AQUA PARK 4*SSHALL479
FALCON HILLS 3-*SSHHB505
FALCON HILLS 3-*SSHHB519
SINDBAD CLUB AQUA 4*HRGALL529
CHARMILLION CLUB AQUA 4*SSHALL533
MINAMARK BEACH RESORT 3-*HRGALL538
LE PACHA 3*HRGALL555
ALBATROS JUNGLE AQUA PARK 4+*HRGALL578
JASMINE PALACE RESORT and SPA4*HRGALL585
ALBATROS AQUA BLUE RESORT 4*SSHALL598
ALBATROS ROYAL MODERNA 5*SSHALL598
MIRAGE BAY RESORT and AQUA PARK 4-HRGALL609
ALI BABA PALACE 4*HRGALL618
ALBATROS WHITE BEACH 5*HRGALL630
ALBATROS AQUA PARK SHARM el SHEIKH 4+*SSHALL635
STEIGENBERGER AQUA MAGIC 5*HRGALL640
SENTIDO MAMLOUK PALACE 5*HRGALL703
SUNRISE ROYAL MAKADI AQUA RESORT 5*HRGALL735
RIXOS PREMIUM SEAGATE 5*SSHALL1060
-Hinnad on "alates", inimese kohta kaheses toas
-Tabelis soodsaimad pakkumised kehtivad reisidele veebruari lõpp / märtsi algus
-Väljumistel piiratud arv kohti ning kohtade seis on pidevas muutumises
-Pakkumiste kahanedes ja nõudlusest tulenevalt võib muutuda „hind alates“ väärtus
-Egiptuse viisa lisatasu eest+28€ per reisija
-Hinnad on alates, inimese kohta kaheses toas, kõik hinnas toitlustusega (v.a. HB / BB pakkumised)

Turvalisusmeetmed Egiptusesse reisimisel

Seoses koroonaviiruse (COVID-19) leviku piiramisega kehtivad Egiptuses täiendavad riiki sisenemise tingimused, et tagada kõikide reisijate maksimaalne turvalisus. Reisijad alates kuuendast eluaastast, peavad tegema mitte varem kui 72 tundi enne Egiptusesse saabumist PCR koroonatesti, et pääseda lennule ja vältida eneseisolatsiooni. Reisijal peab olema reisil kaasas sama isikut tõendav dokument (kasutage ainult passi), mis esitati koroonatesti tegemisel ja kasutatakse tervisedeklaratsiooni (Public Health Card Form) täitmisel. Oluline on broneerida koroonatesti tegemise aeg võimalikult varakult. Testi tegemise aeg peab vastama nõuetele. Negatiivse testi tulemus paberil ja/või QR koodina (mobiilirakenduses testi.me) on kohustuslik esitada nii lennule minekul Tallinna lennujaamas, kui ka sihtkohas.

Enne reisile minekut palume kõikidel reisijatel tutvuda kogu reisi ajal kehtestatud turvalisusmeetmetega, samuti täitma kõik vajalikud dokumendid.
Test ja tõend reisijatele
– COVID-19 PCR test peab olema tehtud mitte varem kui 72 tundi enne Egiptusesse (Hurghadasse ja Sharm el Sheikhi) saabumist.
– Testi peavad tegema kõik reisijad alates kuuendast (6) eluaastast.
– Tasulist PCR testi saab teha näiteks erakliinikutes üle Eesti Synlab, Medicum ja Confido. Reisijad, kellel on kehtiv negatiivne koroonatesti kinnitus karantiini jääma ei pea.
– Testi tegemisele tuleb kaasa võtta sama isikut tõendav dokument (pass), mida kasutatakse edaspidi Egiptusesse sisenemiseks.
– Testi tegemisel tuleb arvestada Egiptusesse saabumise ajaga.
– Oluline on broneerida koroonatesti tegemise aeg võimalikult varakult.
– Testi õigeaegse tegemise eest vastutab klient ise.
– Testi vastus tuleb võtta ingliskeelse tõendina (sertifikaadina, millel pitsat ja allkiri) ja/või QR koodina (mobiilirakenduses testi.me). Ilma ingliskeelse tõendita reisijat lennuki pardale ei lubata.
– Sertifikaat peab sisaldama järgmiseid andmeid: reisija nimi, passi number, testi tegemise kuupäev ja kellaaeg, labori identifitseerimis- ning kontaktandmed, testi tegemise tehnika ja testi negatiivne tulemus.
– Sertifikaat peab olema võetud kaasa paberkandjal (millel pitsat ja allkiri) või digitaalselt QR koodina (mobiilirakenduses testi.me).
– Negatiivse testi tulemus on kohustuslik esitada nii lennule minekul Tallinna lennujaamas, kui ka sihtkohas.

Tervisedeklaratsioon – (Public Health Card Form)
– Kõik reisijad täitma enne Egiptuse lennule minemist ja ka saabumisel tervisedeklaratsiooni (Public Health Card Form).
– Iga vorm on isiklik ja seda ei saa teisaldada ning see on seotud ühe reisi ja reisijaga.
– Vormi täitmisel tuleb kasutada sama dokumendi (passi) andmeid, mida kasutatakse edaspidi reisimiseks ja mis oli esitatud PCR testi tegemisel.

Reisile minek
– Reisijal peab olema reisil kaasas sama isikut tõendav dokument (pass), mis esitati koroonatesti tegemisel ja kasutati tervisedeklaratsiooni täitmisel.
– Reisijal peab olema reisil kaasas PCR testi negatiivse tulemuse sertifikaat – kas paberkandjal või digitaalselt.
– Reisijal peab olema reisil kaasas täidetud ja paberkandjale prinditud tervisedeklaratsioon ning kohustuslik on kehtiva tervisekindlustuse olemasolu.
– Negatiivse testi tulemus ja lennule minekuks vajaminevad korrektselt täidetud dokumendid (vt ka alt) tuleb esitada nii lennule minekul Tallinna lennujaamas, kui ka sihtkohas. Eneseisolatsiooni nõuet ei kohaldata.

Riigisisesed piirangud
Lennureisil on kohustuslik kanda maski. Ka sihtkohas on näomaski kandmine mitmes kohas kohustuslik – ametiasutustes ja teenindusasutustes ning ühistranspordis, seda isegi siis, kui on võimalik hoida 2-meetrist ohutusvahemaad. Kohustuse mittetäitmisel on õigus korrakaitsjatel teha trahvi alates 50 EGP.

Kogu informatsioon riigisiseste piirangute kohta on leitav siit Egiptus – Reisi Targalt (vm.ee)

Olukorrast sihtkohas
Enamuses avalikes kohtades rakendatakse üldist täituvusreeglit, mis on tavapärasest mahutavusest vähemalt 50% võrra väiksem.
Egiptuses järgitakse rangelt Maailma reisi- ja turisminõukogu (World Travel & Tourism Council – WTTC) poolt väljatöötatud turvalisuse protokolle. Väga tugeva kontrolli on läbinud sihtkoha lennujaama-, transfeeride- ja hotelli personal, samuti teised meie poolt vahendatavad teenused ja teenindajad.
Täiendavaid ohutusmeetmeid rakendatakse kogu hotelli territooriumil, spordisaalides, restoranides ja terrassidel, baarides, kohvikutes, kasiinodes ja mänguruumides.

Restoranid ja söögisaalid (hotelli sees ja väljas)
– Järjekordade tekkimist söögikohtade sissepääsude juures vähendatakse eeltellimistega (elektrooniliste rakenduste, telefoni kaudu või muul viisil).
– Enne sissepääsu kontrollitakse iga külastaja temperatuuri. Lisatasu maksmisel eelistatakse elektroonilist tasumist.
– Rootsi laud pole lubatud, toitu serveerib vastavalt ohutusnõuetele toitlustusteenindaja.
– Söögikohtades tuleb püüda hoida ohutut distantsi, võimalusel pakutakse klientidele ka toidu kaasavõtmise teenust.
– Lauad on paigutatud kahe (2) meetri kaugusele.
– Samas lauas olevate inimeste vahele jääb vähemalt ühe (1) meetrine vahemaa.
– Ühes lauas tohib olla korraga maksimaalselt 6 inimest.
– Käte desinfitseerimisvahendid asetsevad igal laual.
– Kus võimalik kasutatakse ühekordesid nõusid ning laualinu vahetatakse ja pestakse pärast iga kasutamist põhjalikult.
– Restoranides ei ole lubatud pidusid ja seltskondlikke üritusi korraldada.
– Lastealad on suletud ja vesipiibu suitsetamine on keelatud.

Hotell hoolitseb kõigi reisijate eest, kes peavad läbima puhkuse ajal COVID-19 testimise ja vajadusel hoolitseb nende majutuse- ja ravikulude eest. Samuti hoolitsevad hotell ja Egiptuse valitsus (Egiptuse tervise- ja rahvastikuministeerium) nende lähedaste eest, kes temaga koos reisivad.

Naastes tagasi Eestisse
Naastes Eestisse riikidest, mis asuvad väljaspool Euroopa Liitu ning mille antud nädala nakatumisnäitaja on üle 16, rakendub 10-päevane isolatsioonikohustus. Alternatiiviks on negatiivsed koroonatestide tulemused. Lisainfo Välisministeeriumi lehelt.
Info võib aja jooksul muutuda ning riigid võivad võtta rahvatervise huvides vastu täiendavaid piiranguid. Erinevate riikide poolsete regulatsioonide, muudatuste ja otsuste eest Reisikorraldaja ei vastuta.
Palume tungivalt jälgida kõikide instantside informatsiooni, milledele on ka meie kirjas viidatud. Informatsiooni uuendatakse jooksvalt.

You must be logged in to post a comment.