Planeeri oma soe talvepuhkus varajase tellija soodustustega

talvepuhkus 2021/22

Planeeri oma soe talvepuhkus varajase tellija soodustustega

Kui igatsed kvaliteetset talvepuhkust, põnevaid reisimuljeid ja meeldejäävaid eluhetki, tee varakult puhkuseplaane TALV 2021-22 ranna- ja eksootikapuhkuseks. Vali meelepärane pakettreis soodsamate hindadega ja parimate broneerimistingimustega otse Egiptusesse (Hurghada ja Sharm el Sheikh)  või Gran CanarialeSamuti leiad suurepärased pakkumised Taisse (Bangkok, Pattaya, Koh Chang). Soodsatel tingimustega broneerides oled oma unustamatule puhkusele sammukese lähemal ja ootamatute muutuste korral saad kasutada all loetletud paindlikuma reisimise lisateenuseid osadele reisidele tasuta kaasa.

TALVEPUHKUS 2021-22 reiside soodsad tingimused:

– Esimene sissemakse reisija kohta vaid 50€
– Soodsate tingimustega broneeri hiljemalt 31.12.2021
– Reisiplaanide muutmise lisateenus (Gold Flex*) tasuta – lisateenus Paindlik reis – “GOLD FLEX“ annab võimaluse ühekordselt muuta reisi kuupäeva, kestvust, hotelli, toatüüpi, toitlustustüüpi ja/või sihtkohta. Kui reisini on jäänud vähemalt 30 kalendripäeva on lisateenuse hind tavatingimustel 15 eurot reisija kohta.
– Tšarterlendudega otsereisidele soodustus lisateenusele COVIDi PAUSi* -50% – lisateenus COVIDi PAUS võimaldab puhkusereisi paindlikult edasi lükata juhul, kui reisija saab COVID-19 positiivse testitulemuse.
– Lai valik kuurorte, hotelle, kuupäevi ja kestusi

*teenused kehtivad ainult reisikorraldaja Novatours reisidel

You must be logged in to post a comment.