Vietnam kutsub – ringreis individuaalse reisiprogrammiga 14 ööd kohapeal, kolm erinevat sihtkohta Vietnamis al 1888€, siselennud ja ekskursioonid sisalduvad hinnas – Ho Chi Minh, Dalat, Nha Trang

Puhkus Vietnamis

Puhkus Vietnamis

Individuaalse reisiprogrammiga ringreis – hea võimalus tutvuda Vietnamiga ning külastada kolm erinevat sihtkohta ühe reisi jooksul – Ho Chi Minh, Dalat, Nha Trang – Vietnam kutsub! Tule puhka ja avasta seda imelist riiki!

Vietnam on tõeline Aasias pärl ja seda imelist riiki tasub kindlasti külastada!

Siin on  erakordsed võimalused aktiivse puhkuse veetmiseks: võrratud rannad, mõnus kliima, suurepärased hotellid, sõbralikud elanikud, turismipiirkondades on hästi arenenud infastruktuur. Mis on kõige tähtsam – kõik on taskukohane!

Vietnam on endine Prantsusmaa koloonia ning võib siin Euroopa hingust tunda tänapäevani, selle poolest erineb Vietnam teistest Aasia riikidest. Euroopalikkus väljendub arhitektuuris ja kultuuris tervikuna.

Lõuna-Aasia südames paiknev Vietnam piirneb põhjas Hiinaga, läänes Laose ja Kambodžaga ja idas Hiina merega. S-tähe kujuline Vietnam on enamasti mägine, kaetud metsade ja džungliga, rannajoont on riigil enam kui 3000 kilomeetrit.

Skyekspert’i poolt pakutav reisiprogramm on huvitavalt ülesehitatud ning ühe reisi jooskul külastatakse kolme erinevat Vietnami sihtkohta. Tänu huvitavalt  ja mugavalt koostatud reisimarsruudile  avaneb Teil  võimalus tutvuda Vietnami eripaikadega ning reisi lõpuks kindlasti tekib hea ülevaade ning arusaam, milline Vietnam tegelikult on.

Antud marsruut ning reisiprogramm on koostatud individuaalse kava alusel – see tähendab et kahekesi reisides on kõik reisiprogrammis olevad teenused on suunatud vaid Teile kahele: personaalne reisiesindaja, personaalne giid, personaalne transport ja ekskursioonid. Selline mugav ja individuaalne lahendus kindlasti aitab kaasa Vietnamiga lähemalt  tutvuda ning reisi jooksul tunnete ja kogete vaid muretut puhkust!

Meie, Skyekspert’is, oleme seda reisimarsruuti mitmeid kordi läbinud ja seepärast oskame soovitada seda ka teistele. Antud reisiprogramm on koostatud vastavalt meie kogemusele ja sihtkoha teadmistele. Lisaküsimuste ja erisoovide korral aitame meeleldi!

Näidispakkumine

Pakkumine märtsiks 2019, hinnaga 1888 EUR inimese kohta kaheses toas.

Näidisprogramm 14 ööd / 15 päeva

Majutus:
>majutus Ho Chi Minh’is: 3 ööd kesklinna hotellis GRAND SILVERLAND 4* või sarnases
>majutus Dalatis: 3 ööd kesklinna hotellis TTC DALAT 4* või sarnases
>majutus Nha Trangis: 7 ööd kesklinna hotellis LIBERTY CENTRAL 4* või sarnases
>majutus Ho Chi Minh’is: 1 öö kesklinna hotellis GRAND SILVERLAND 4* või sarnases

Transfeerid, siselennud ja ekskursioonid:
✓ Hochiminh: transfeer lennujaam – hotell
✓ Ülevaatlik linnaekskursioon (4 tundi, lõunaga)
✓ Päevane väljasõit Mekong jõele (lõunaga)
✓ Hochiminh: transfeer hotell – lennujaam
✓ Lend Hochiminh – Dalat
✓ Dalat: transfeer lennujaam – hotell
✓ Ülevaatlik linnaekskursioon (lõunaga)
✓ Ekskursioon rahvusparki, Dalati joad ja loodus (lõuna)
✓ Transfeer Dalat – Nha Trang
✓ Ülevaatlik linnekskursioon Nha Trangis
✓ Nha Trang: transfeer hotell – lennujaam
✓ Lend Nha Trang – Hochiminh
✓ Hochiminh: transfeer lennujaam – hotell – lennujaam

Reisiprogramm

Kolm erinevat sihtkohta ühe reisiga: Ho Chi Minh – Dalat – Nha Trang:

Ho Chi Minh

… on Vietnami suurim metropol ja turismipiirkond, mida külastab suurim osa Vietnami turistidest. Ho Chi Minh on ka riigi suurim tööstus- ja kaubanduskeskus, siin on hästi väljaarendatud infrastruktuur ja mugav transport. Lõuna-Vietnamis, looduskaunis Mekong jõe deltas asuv linn pakub külalistele võimalust külastada erinevaid turismiobjekte ja atraktsioone. Ho Chi Minh’is on subekvatoriaalne kliima, aasta keskmine temperatuur on 28 °С, kõige kuumem on aprillis ja mais.

Reis algab peatusest Ho Chi Minh’is. Esimeste päevade jooksul saate rahulikult pikast lennust ennast välja puhata, kohaliku kliima ja elutempoga ära harjuda. Selleks, et peatumine Ho Chi Minh’is oleks maksimaalselt huvitav, pakume kahte ekskursiooni:

  1. Ho Chi Minh’i linnaekskursioon – ekskursiooni kestus ca 3-4 tundi, algus hommikul kell 08:00. Professionaalne kohalik giid kohtub teiega hotelli fuajees ning koos temaga alustate oma esimest tutvumist Ho Chi Minh’i linnaga. Ekskursiooni jooksul külastate sõja muuseumit, peaväljakut, presidendi lossi, Ho Chi Minhi katedraali, vana postkontorit. Giidiga koos jalutate mööda linna tänavaid ning tutvute Vietnami kultuuri ja ajalooga.
  2. Mekong jõe delta – teisel päeval külastate Mekong jõe delta. Ekskursiooni algus orienteeruvalt kell 08:00 hommikul ning kestab orienteeruvalt kella 15:00-ni. Selle ekskursiooni jooksul külastate Mekong jõel asuvaid saari, tutvute kohaliku eluga, maitsete erinevaid eksootilis puuvilju. Kindlasti avaneb hea võimalus osta suveniire ja sõita mööda kitsaid veekanaleid traditsioonilise Vietnami paadiga. Mekong jõe ekskursioon on Vietnami populaarseim turismiobjekt. Lõunapaus kohalikus restoranis sisaldub hinnas.

Dalat

… see ebatavaline kuurortlinn asub mägedes, Lubangi platool, 1475 meeterit üle merepinna. Linn on ehitatud prantslaste poolt ning algselt oli see mõeldud puhkusepaigaks, kuhu suvel palavuse eest  põgeneda. Suurepärase kliima ja imelise looduse tõttu muutus paik kiirelt populaarseks ka kohalike elanike ja turistide seas. Aasia mõistes ebatraditsioonilise, euroopaliku arhitektuuri, söögikohtade ja õhkkonna tõttu kutsutakse linna Vietnami Pariisiks. Linnas on isegi kohalik Eiffeli torn, Pariisi torni väike, ent üsna täpne koopia.

Kohalikud noored armastavad siin veeta oma mesinädalad. Dalat on nooruslik ja kaasaegse hingega linn. Turistid, kes enne Dalati tulekut on viibinud teistes Vietnami linnades ja kuurortides, küsivad sageli naljatades: „Kas me asume üldse Vietnamis?“

Piirkonnas valitseb subekvatoriaalne kliima. Linn asub ca 1500 meetrit üle merepinna, ilm on siin natuke jahedam ja õhtuti saab ka sooja kampsuni selga panna. Kuiv hooaeg kestab maist oktoobrini ja see on parim aeg Dalati külastamiseks. Märg periood kestab novembrist aprillini, ent isegi vihmahooajal on siin piisavalt päikest ja päeva jooksul palav.

Dalat on mägine linn ja rannapuhkust siin veeta ei saa. Siia tullakse, et nautida loodust ja vaatamisväärsusi. Piirkonnas on palju imelisi jugasid ja koski. Dalatis on hea valik golfiväljakuid. See on puhas ja roheline linn, kus on palju parke ja suvel upub terve linn õitsvatesse lilledesse. Roosid, orhideed, liiliad ongi „lillede linna“ visiitkaart. Dalat on alles muutumas turistide seas aina populaarsemaks ja see on toonud kaasa ka piirkonna majanduskasvu: ehitatakse uusi hotelle ja restaureeritakse maju, turism toob raha sisse ning annab tööd ning tegevust paljudele kohalikele elanikele.

Dalati linna ümbrus on täis kohvikasvandusi ja üks populaarsematest kaupadest, mida siit linnast kaasa ostetakse, ongi kohv. Kohvi saab Dalatist osta iga nurga pealt ja see on tõesti hea kvaliteediga, nagu ka roheline tee ja Dalati vein.

Nende päevade jooksul, mis veedate Dalatis, pakume kahte ekskursiooni:

  1. Ülevaatlik linnaekskursioon – ekskursioon algab orienteeruvalt kell 08:00 ning kestab tavaliselt kella 14:00-ni. Koos professionaalse kohaliku giidiga külastate kohvi ja teepoodi, vana raudteejaama, Kuningalossi, sõidate köisraudteel ning jalutate männimetsa pargis, mis asub kohaliku budismi templi territooriumil. Ekskursiooni kõige huvitavaim ja ka üle maailma tuntuim objeks “Crazy House” on samuti osa programmist, tegemist ei ole hullumajaga (kui seda otseselt tõlkida) vaid väga omapärase arhitektuuriga hotelliga, väga eriline paik kus on võimalik teha huvitava taustaga pilte.
  2. Dalati joad – teisel päeval on väljasõit loodusesse. Külastate piirkonna ilusamaid ja turistide seas tuntumaid jugasid ja koske. Ekskursioon võtab aega kuni lõunani ning selle päeval tutvute kolme erineva joaga.

Nha Trang

… on Khanh Hoa provintsi pealinn ning kõige populaarsem rannakuurort Vietnamis. Siin elab ligi 200 000 inimest, kellest enamus töötab turisminduses. Rannad kuuluvad siin linnale, mitte hotellidele ning lamamistoolide ja päikesevarjude eest tuleb maksta päevas 30 000 dongi, mis on u 1,5-2 eurot. Puhkus selles imekaunis kuurordis pakub palju võimalusi ajaveetmiseks. Linna infrastruktuur on hästi arenenud ning turist tunneb end siin linnas mugavalt. Siin on mitmeid poode, restorane, erinevaid söögikohti, kohalikud turud pakuvad laias valikus suveniire, linnas on palju juveelipoode, kus müüakse imeilusaid pärleid. Spaahuvilistele on piirkonnas mitmeid mudaravilaid, kus kasutatakse iidseid ravitsemismeetodeid.

Selle aja jooksul, mis veedate Nha Trangis, saate nautida päikese- ja rannamõnusid. Teie mugavuseks pakume head linnahotelli, kus on külalistele rannarätikud ja lamamistoolid  tasuta. Nha Trangi linnaekskursioon, mis sisaldub hinnas, on hea võimalus avastada seda kuurorti ning giidiga koos tutvuda piirkonnaga lähemalt. Õhtuti linnas avatakse mitmeid erinevaid meelelahutus- ja söögikohti. Siin samas on ka palju erinevaid poode ja kohvikuid.

Selleks, et reis oleks võimalikult mugav siis eelviimasel päeval on lend tagasi Ho Chi Minhi ning peatumine üheks ööks kesklinna hotellis. Viimasel päeval saate rahulikult ennast valmistada koju minekuks ja ka teha viimaseid sisseoste turul või ostukeskustes.

Reisiprogrammi hind on päringu alusel. Kui olete antud reisiprogrammist huvitatud siis saatke meile reisipäring läbi alloleva kontaktvormi. Saadame Teile hinnapakkumise, koos täiendava informatsiooniga  esimesel võimalusel.

Meie poolt koostatud hinnapakkumine sisaldab:
-Lennupiletid algusega Tallinnast (äraantav pagas, käsipagas, toitlustus lennu ajal)
-Lennujaama transfeerid
-Siselennud (Ho Chi Minh – Dalat, Nha Trang – Ho Chi Minh)
-Transfeer Dalat – Ho Chi Minh
-Professionaalse kohaliku reisiesindaja / giidi teenused (inglise või vene keeles)
-Majutused vastavalt reisiprogrammile
-Hommikusöögid
-Ekskursioonid vastavalt reisiprogrammile
-Vietnami viisa kutse

Reisinipid ja soovitused

Selleks, et puhkus oleks huvitav, paneme siia kirja mõned soovitused seoses selle reisiprogrammiga:
1. Vietnami viisa ankeeti on mõistlik täita juba kodus, niimoodi säästate aega Ho Chi Minhi lennujaamas
2. Ho Chi Minhi populaarseim turg Ben Thanh Market asub teie hotellist lühikese jalutuskäigu kaugusel – suurepärane koht suveniiride ostmiseks. Päeval turg on avatud kella 7-ni, õhtul avatakse õhtune turg
3. Raha on mõistlik vahetada apteekides või juveelipoodides, kus on väljas silt “Money Exchange” (Ho Chi Minh’is ja Nha Trangis)
4. Dalatis õhtuti on jahe, soovitav reisile kaasa võtta mõni soe kampsun
5. Nha Trangis, soovi korral, võib külastada meelelahutuskompleksi Vinpearl Island, mis asub saarel ning on ühendatud mandriga köisraudteega. Päevane pilet maksab ca 30 USD
6. Nha Trangi suurimad ostukeskused on: Nha Trang Center mis asub rannapromenaadi vastas, hotelli Sheraton lähedal; Vincom Plaza (asukoht); Nha Trangi turg (asukoht)
7. Ho Chi Minhi suurimad ostukeskused: Parkson (asukoht) selle vastas on teine ostukeskus; Ostukeskus Liberty Central hotelli vastas (asukoht); Peaväljak koos mitmete poodide ja söögikohtadega (asukoht); Ben Thanh turg (asukoht)

You must be logged in to post a comment.