Kontakt

Oleme Teie jaoks olemas, kui meid vajate!

Meist

Reisibüroo Skyekspert on asutatud 2015 aastal ning selle aja jooksul oleme aidanud ellu viia mitmeid reisiprojekte ning koostanud mitmeid individuaalseid reisiprogramme. Oleme turismis pikaajalise kogemusega, reisinud maailmas ise ja koos klientidega. Selle aja jooksul oleme näinud palju põnevaid kohti ja kohtunud paljude huvitavate inimestega. Soovime seda Teiega jagada: näidata põnevaid kohti, tutvustada erinevaid kultuure, kombeid ja traditsioone.

Me aitame suurima heameelega kliente nende reisikorraldamisel. Me mõistame, et reisimine uude kohta esimest korda võib olla hirmutav ning just seepärast Skyekspert mitte vaid paku eksklusiivseid pakkumisi, vaid pakub ka abi näpunäidete ja kohalike parimaid soovitusi, et muuta Teie reis meeldejäävaks, turvaliseks ja mugavaks. Reisimine on alati olnud meie hobi ja kirg ning nüüd aitame ka teistel leida omale parimaid reisikogemusi. Meie usume, et parim pakkumine on see mis vastab kliendi igale soovile. Meie muudame Teie reisikorralduse pinge- ja murevabaks. Tasuta konsultatsiooni ja hinnapakkumise saamiseks võtke meiega julgesti ühendust juba täna.

Pakume erinevaid reisiteenuseid, aitame korraldada Teile puhkuse- või ärireisi – olgu see All Inclusive puhkusepakett või põneva reisiprogrammiga ringreis.