Lisateenused

Ekskursioonid ja aktiivne puhkus

Lisage oma reisile rohkem värve ja emotsioone! Olles oma unistuste puhkusereisil, on teil ainulaadne võimalus tutvuda külastatava maa kultuuriga, tutvuda unikaalsete ja ajalooliste vaatamisväärsustega või nautida kohapealset atmosfääri ning saada osa kohalikest kommetest.

Charterlendude sihtkohtades (nt Egiptus, Türgi, Kreeka jm) on võimalik tellida ekskursioone eesti keelse giidi-reisisaatjaga.

Pakume ekskursioone kõige populaarsemates sihtkohtades.
Ekskursioonid rühmas - soodsamad hinnad ja aktiivse puhkuse parem planeerimine.
Nautige privaatsust ja mugavust - pakume individuaalseid ekskursioone kõige populaarsemates sihtkohtades.

Eestikeelsed ekskursioonid mujal maailmas

Järelmaks

Pakume koostöös Liisi reisilaenuga oma klientidele võimalust tasuda reiside eest osadena! Nii ei pea kogu reisi maksumust korraga tasuma. Maksekoormust on võimalik hajutada pikema perioodi peale ning nii on taskukohasemad ka kallimad reisid.

Liisi reisilaen aitab Teid nii reisipaketi või hotelli eest tasumisel kui ka lennupiletite hankimisel. Laenu tagastamiseks on mitmeid võimalusi – kas peale reisil käimist või juba enne reisile minekut, kasutades näiteks varajase tellija soodustusi.

Kindlustus

Reisikindlustuse puhul on kõige tähtsam valida need kaitsed, mis Sind ka tegelikult aitavad. Meditsiiniabi, reisitõrke ja pagasikindlustuse kaitsed peaksid olema iga reisi tähtis osa.

Koostöös BTA Insurance Company

Majutus

 

Soodustused

Erisoodustused pakettreisidele.

Kuni 5% soodustust noorpaaridele

Soodustus noorpaaridele kehtib juhul, kui abielu registreerimisest reisi alguseni ei ole möödunud enam kui 3 kuud. Soodustuse saamiseks tuleb reisi tellides esitada abielutunnistuse koopia või juhul, kui abielu ei ole veel registreeritud, tõend Perekonnaseisuametist avalduse sisseviimise ja registreerimise kuupäeva kohta. Eelnimetatud dokumentide hilisemal esitamisel soodustus ei rakendu. Soodustus kehtib ainult noorpaarile, samas broneeringus olevatele lastele ja sugulastele soodustus ei laiene.

Kuni 5% soodustust pensionärile

Soodustus rakendub inimese kohta, mitte broneeringu kohta. Soodustuse saamiseks tuleb reisi tellides esitada Eestis kehtiv pensionitunnistus. Eelnimetatud dokumendi hilisemal esitamisel soodustus ei rakendu!

Lisasoodustused gruppidele

Rühmad alates 16 ja enamale reisihuvilisele

Lisateenused rühmadele

Väikese grupi soodustus

Transfeerid

Lubage endale mugavust ja isiklikku tähelepanu! Broneerige privaattransfeer sihtkoha lennujaamast tellitud hotelli ja/või vastupidi. Pakume privaatseid transfeere kõikides meie pakutavates sihtkohtades.
Koostöös reisiportaaliga 12GO.Asia pakume kõikvõimalikke transfeere kogu Aasias
Powered by 12Go system

Võtke meiega ühendust!

Kui Te ei leidnud sobivat reisi, saatke meile vabas vormis reisipäring. Vastame Teile esimesel võimalusel.