Canggu

Slider Image

Canggu on Bali saare rannapiirkond, mis asub saare lõunaosas. Canggu jääb Seminyakist põhja poole, ligi 20 minuti pikkuse autosõidu kaugusele. Canggul ei leia valge ja kuldse liivaga randu, siinne rannajoon on pikk ja lai, tumeda vulkaanilise liivaga. Piirkonnas on eriti head võimalused lainesurfi harrastamiseks. Kohalik küla on vaikne, siin leidub mitmeid erineva tasemega villasid ja lugematuid riisipõlde. Kuna piirkonnas on surfamine üsna populaarne, leidub siin ka mitmeid surfikoole ja kämpinguid, mis pakuvad oma külalistele surfilaagreid ja -tunde. Canggu on pigem vaikne piirkond ja paljude reisijate lemmikpuhkusekohaks tänu mugavale asukohale. Siit on lihtne sõita motorolleri või taksoga Kuta või Seminyaki poole, ka kuulsus Tanah Lot tempel jääb siit lühikese autosõidu kaugusele.

Soovitame kõigil kasvõi paarpäeva veeta Ubudis, et tunnetada Bali nõiduslikku külgetõmmet, näha ja teha pilte kuulsatest paikadest nagu otse kuristiku kohal asuvast Bali Swing´i kiigest, kuulsatest Tegallalangi riisiterrassidest ja külastada kuulsa Monkey Forest’i.

Canggu on eriti sobiv perega puhkajale. Siin leidub palju häid hotelle ja privaatseid villasid, mis pakuvad kvaliteetset majutusteenust ning mille kontseptsioon on hästi läbi mõeldud lastega puhkamiseks. Siin piirkonnas asub veepark Splash Bali ja spordikompleks Canggu Club. Nendes kohtades leiab endale tegemist iga täiskasvanu, lastest rääkimata! Rannas on palju söögikohti ja erinevaid restorane, kus on õhtuti mõnus istuda, laineid jälgides ja maitsvaid kokteile nautides.

Hotellid

Majutusvõimalused on siin piirkonnas äärmiselt mitmekesised, ulatudes üliluksuslikest kuurortidest lihtsate hosteliteni ja rannabangaloteni. Juhul kui teil on erisoove kindla hotelli või villa kohta, võtke meiega ühendust.

Unistad eksootilisest puhkusest?

Koostades puhkuste kavasid, oleme aktiivselt propageerinud ka nn. kombineeritud puhkust, kus puhkuse jooksul vahetatakse majutuspaiku. Vahetada võib nii piirkondi kui ka lihtsalt hotelle. Kuna Bali on äärmiselt mitmekesine, on kombineeritud puhkus toonud meile väga head tagasisidet meie klientidelt.

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi ning tänu meie suurele reisikogemusele Aasias saame koostada Teile huvitava reisimarsruudi ja puhkuseprogrammi. Skyekspert – parimad ja huvitavaimad reisipakkumised, mugavad hotellid ja parim teenindus Aasias.

Soovid puhkusele?

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi – küsi meilt pakkumist soovitud sihtkohale ja reisiperioodile

Saada meile reisipäring

"*" indicates required fields