Ubud

Slider Image
Slider Image
Slider Image
Slider Image

Ubud on erilise õhkkonnaga linn, mis asub Bali saare keskel. Lähima rannani on siit 30–40 km, siia tullakse et avastada ehtsat Bali kultuuri, külastada käsitööpoode, nautida vaikust ja rahu ning vaadata enda sisse. Ubud on spirituaalne linn, kus maailmakuulsaid joogaõpetajad käivad tunde andmas ja oma kvalifikatsiooni tõstmas. Siia tullakse, et mediteerida ja mõtiskleda, ennast otsida ja leida, avastada elumõte ning tutvuda ehtsa Bali kultuuriga …


Transfeerid ja Laevapiletid Balil ja kogu Aasias

Koostöös populaarse reisiportaaliga 12Go.Asia pakume kõikvõimalikke transfeere ning laevapileteid Balil ja kogu Aasias, näiteks:

Denpasar Lennujaam – Nusa Dua
Denpasar Lennujaam – Ubud
Denpasar Lennujaam – Kuta
Bali – Gili Air
Bali – Gili Meno
Bali – Gili Trawangan
Bali – Lombok

.. ja palju teisi variante saadaval siit


Kui eelpool kirjeldatu mõjub võõrastavalt, pole muretsemiseks põhjust, sest Ubud pakub muidki tegevusi, näiteks spaakülastust või tutvumist kohaliku kultuuriga. Ubudi peatänaval on õhtuti avatud lugematul hulgal erinevaid söögikohti ja poode, õhtused turud pakuvad huvitavat kaupa – käsitöö on siin linnas tõesti tasemel.

Ubudis on midagi salapärast, kogu elu kulgeb siin teistmoodi ja aeg näib seisvat. Siin võib leida tõeliselt luksuslikke hotelle, mille juurde kuulub kindlasti ka bassein – hea võimalus päikest nautida ja end värskendada. Kolmetärnihotellid on Ubudis enamasti väga korralikud.

Mida teha Ubudis?

  • Tegeleda joogaga, meditatsiooniga ja vaadata enda sisse
  • Avastada ehtsa Bali kultuuri
  • Külastada käsitööpoode
  • Nautida vaikust
  • Külastada SPA’d
  • Õhtuti külastada erinevaid söögi- ja meelelahutuskohti

Hotellid

Majutusvõimalused on siin piirkonnas äärmiselt mitmekesised, ulatudes üliluksuslikest kuurort-hotellidest ja villadest lihtsate hotellideni. Juhul kui teil on erisoove kindla hotelli või villa kohta, võtke meiega ühendust.

Unistad eksootilisest puhkusest?

Koostades puhkuste kavasid, oleme aktiivselt propageerinud ka nn. kombineeritud puhkust, kus puhkuse jooksul vahetatakse majutuspaiku. Vahetada võib nii piirkondi kui ka lihtsalt hotelle. Kuna Bali on äärmiselt mitmekesine, on kombineeritud puhkus toonud meile väga head tagasisidet meie klientidelt.

Soovitame kõigil kasvõi paarpäeva veeta Ubudis, et tunnetada Bali nõiduslikku külgetõmmet, näha ja teha pilte kuulsatest paikadest nagu otse kuristiku kohal asuvast Bali Swing´i kiigest, kuulsatest Tegallalangi riisiterrassidest ja külastada kuulsa Monkey Forest’i.

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi ning tänu meie suurele reisikogemusele Aasias saame koostada Teile huvitava reisimarsruudi ja puhkuseprogrammi. Skyekspert – parimad ja huvitavaimad reisipakkumised, mugavad hotellid ja parim teenindus Aasias.

Soovid puhkusele?

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi – küsi meilt pakkumist soovitud sihtkohale ja reisiperioodile.

Saada meile reisipäring

"*" indicates required fields