Marsa Alam

Marsa Alam on Aafrika neitsimaa mis on vahest arusaamatu ja metsik.  Punase mere vete ebatavaline loomastik ja taimestik, veealuse maailma värvide võlu rõõmustavad turiste kogu maailmast. Soovitame seda kohta soojalt sukeldujatele, päevitajatele ja kõigile, kes otsivad uusi ja vähetuntud Egiptuse nurki.

  • Egiptuse kõige ilusamad liivarannad
  • Ainulaadsed korallrifid, merikilpkonnad ja delfiinid
  • Sukeldajate paradiis
  • Hea hotellide valik ulatusliku spordi- ja vaba aja veetmise võimalustega
  • Suurepärane kuurort rahulikuks ja kvaliteetseks puhkuseks

Soovid puhkusele?

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi – küsi meilt pakkumist soovitud sihtkohale ja reisiperioodile.

Rannikuriba nimega Marsa Alam asub Sahara idaosast lõuna pool, Punase mere kaldal, umbes 750 km kaugusel Kairost ja umbes 250 km kaugusel Hurghadast. Piirkonna ajalugu on alati olnud seotud kalapüügiga ning selle traditsiooniga on seotud ka selle tänapäevane areng. Kogu meelelahutus ja vaatamisväärsused asuvad hotellikompleksides, mis asuvad Egiptuse kaunimate liiva- ja korallirandade läheduses. Kaasaegsed hotellid, mis on suurepäraselt keskkonda integreeritud, on varustatud kõigi mugavustega edukaks puhkuseks. Basseinid ja sportimisvõimalused, atraktsioonid, buffet- ja A’la carte restoranid, värviliste jookidega baarid – kõik on olemas.

Ümberringi on rahu ja vaikus, smaragdne meri ning imeline korallriff…

Suurepäraselt korraldatud kohalikud ekskursioonid annavad teile unustamatu elamuse. Marsa Alam on arenev linn, mis asub maalilises kohas korallirannikul samanimelises piirkonnas. See on üks väheseid kohti maailmas, kus on ühendatud seiklus, päike, rand ja vikerkaarevärviline veealune elu. Tuntumad sukeldumispaigad on Abu Dabbab, Abu Daburi riff, Marsa Aslay, Dolphin House ja Elphiston riff. Port Ghalib – luksuslik jahisadam, kus on uhked hotellid ja suurepärased tingimused veespordi harrastamiseks; umbes 70km kaugusel Port Ghalibist üks Egiptuse vanimaid linnu ja kuulus turismikoht – El Quseir, kust saab osta ka suveniire ja traditsioonilisi Egiptuse tooteid. Marsa Alam infrastruktuur ei ole nii arenenud kui näiteks Hurghadas – Marsa Alam on suurepärane valik rahulikuks puhkuseks.

Saada meile reisipäring

"*" indicates required fields