Gili Air

Slider Image

Gili Airi tullakse, et nautida vaikust ja rahu. Hotellid, enamasti kolme- ja neljatärniotellid, pakuvad heal tasemel majutusteenust. Noored seljakotimatkajad käivad siin avastusretkedel ning lepivad odava kodumajutusega. Noorpaaride lemmik, Gili Air, pakub palju romantikat ja rahuliku puhkust .Majutusasutusi on siin saarel tõesti palju ja raske uskuda, et kõrghooajal on üsna raske vabu ööbimiskohti leida.

Kuna see väike saar asub Lombokile kõige lähemal, on ka selle külastatavus teiste saarekestega võrreldes suurem. Gili Air saarele on viimastel aastatel paigaldatud elektrikaabel, mis tuleb Lomboki saarelt, ent vaatamata arendustegevusele kasutab enamus kohalikke asutusi ikka veel elektrigeneraatoreid. Gili Airi tullakse, et nautida vaikust ja rahu. Hotellid, enamasti kolme- ja neljatärniotellid, pakuvad heal tasemel majutusteenust. Noored seljakotimatkajad käivad siin avastusretkedel ning lepivad odava kodumajutusega, mida pakutakse pea igas kohalikus majas. Kodumajutuse hind algab paarist eurost öö kohta. Majutusasutusi on siin saarel tõesti palju ja raske uskuda, et kõrghooajal on üsna raske vabu ööbimiskohti leida. Saare turismindus ongi suures osas suunatud seljakotimatkajatele, madala eelarvega reisijatele ja eksootiliste paikade avastajatele.


Transfeerid ja Laevapiletid Balil ja kogu Aasias

Koostöös populaarse reisiportaaliga 12Go.Asia pakume kõikvõimalikke transfeere ning laevapileteid Balil ja kogu Aasias, näiteks:

Bali – Gili Air
Bali – Gili Meno
Bali – Gili Trawangan
Bali – Lombok

.. ja palju teisi variante saadaval siit


Kui suur on Gili Air? Saarele saab tiiru peale teha 2–2,5 tunniga, kui väga rahulikult jalutada. Viimasel ajal on Gili Air saart võrreldud üha enam tema suurema venna Gili Trawanganiga, kuna saart arendadakse turistide mugavust ja soove silmas pidades. Näiteks on saarele paigaldatud pangaautomaat.  Enamus söögi- ja majutusasutusi võtab vastu kaardimakseid, ent eelistatud on siiski sularahas tasumine.

Gili Air sobib neile, kes soovivad lõõgastuda vaikuses, ent ei ütle ära ka lõbusast peost ning uuest ja huvitavast seltskonnast.

Saare ööelu on Gili Trawanganiga võrreldes tagasihoidlikum, ent siingi võivad peod kesta paar ööpäeva järjest. Gili Air on kolmest saarest siiski kõige vaiksem ja rahulikum. Kõige populaarsem liikumisviis siin saarel on hobusevanker või jalgratas. Gili saarte elustiil on loodusesõbralik ja seetõttu pole siin ei mopeede ega muud mootortransporti.

Kuidas oma aega sisustada?

  • Rannapuhkus
  • Jalutamine
  • Pildistamine
  • Lõõgastumine
  • Jalgrattasõit
  • Sukeldumine ja snorgeldamine
  • Jooga ja meditatsioon

Kliima

Gili saarestiku külastamiseks on parim aeg aprillist septembrini. Vaatamata võimalikele vihmadele on saarte külastamine populaarne ka detsembris ja jaanuaris. Vihmaperiood kestab siin reeglina detsembrist veebruarini, mil esineb lühiajalisi paduvihmasid. Hooajast hoolimata on Gili saared turistide hulgas populaarsed aastaringselt.

Hotellid

Majutusvõimalused on siin piirkonnas äärmiselt mitmekesised, ulatudes üliluksuslikest kuurortidest lihtsate hosteliteni ja rannabangaloteni. Juhul kui teil on erisoove kindla hotelli või villa kohta, võtke meiega ühendust.

Gili saarestiku külastamiseks on parim aeg aprillist septembrini. Vaatamata võimalikele vihmadele on saarte külastamine populaarne ka detsembris ja jaanuaris. Vihmaperiood kestab siin reeglina detsembrist veebruarini, mil esineb lühiajalisi paduvihmasid. Hooajast hoolimata on Gili saared turistide hulgas populaarsed aastaringselt.

Unistad eksootilisest puhkusest?

Koostades puhkuste kavasid, oleme aktiivselt propageerinud ka nn. kombineeritud puhkust, kus puhkuse jooksul vahetatakse majutuspaiku. Vahetada võib nii piirkondi kui ka lihtsalt hotelle. Kuna Bali on äärmiselt mitmekesine ja Gili saared on üks eriline sihtkoht Indoneesias on kombineeritud puhkus toonud meile väga head tagasisidet meie klientidelt.

Soovitame kõigil kasvõi paarpäeva veeta Ubudis, et tunnetada Bali nõiduslikku külgetõmmet, näha ja teha pilte kuulsatest paikadest nagu otse kuristiku kohal asuvast Bali Swing´i kiigest, kuulsatest Tegallalangi riisiterrassidest, külastada kuulsa Monkey Forest’i ning nautida rannamõnusid Gili saartel.

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi ning tänu meie suurele reisikogemusele Aasias saame koostada Teile huvitava reisimarsruudi ja puhkuseprogrammi. Skyekspert – parimad ja huvitavaimad reisipakkumised, mugavad hotellid ja parim teenindus Aasias.

Soovid puhkusele?

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi – küsi meilt pakkumist soovitud sihtkohale ja reisiperioodile.

Saada meile reisipäring

"*" indicates required fields