Gili Meno

Slider Image

Keskmine Gili saartest on Gili Meno, mis on kolmest saarest kõige väiksem: vaid kaks kilomeetrit pikk ja üks kilomeeter lai. Rahulikult jalutades saab sellele saarele tiiru peale teha vähem kui kahe tunniga. Siin olles tekib Robinson Crusoe tunne, kuna saar on teiste Gili saartega võrreldes kõige vähem tsiviliseeritud. Kui Gili Airist võib kunagi tulevikus kujuneda meelelahutussaar, siis Gili Meno jääb kindlasti selliseks nagu ta praegu on. Sel saarel peatub aeg ja lahkuda on siit raske: põhitegevusteks on võrkkiiges vedelemine, raamatu lugemine, rannas mõnulemine või kohalike noortega male mängimine – patareid saavad igal juhul laetud! Saarel leidub erinevaid majutusasutusi, ent ka siin võivad hotellid olla väga täis, kuna saar on ülipopulaarne, eriti noorpaaride seas.

Gili Meno sobib neile, kes tahavad oma kaaslasele pakkuda romantilisi hetki, mis mõeldud vaid kahele. Siin on kirjeldamatult ilus loodus ja võimalus nautida suurepärast rannapuhkust. Kui Gili Airil on võib sattuda mõnele diskole või suurele peole, siis Gili Menol seda ei ole. 100% vaikust – see on sõnapaar, mis iseloomustab Gili Menot ja teeb ta ainulaadseks.


Transfeerid ja Laevapiletid Balil ja kogu Aasias

Koostöös populaarse reisiportaaliga 12Go.Asia pakume kõikvõimalikke transfeere ning laevapileteid Balil ja kogu Aasias, näiteks:

Bali – Gili Air
Bali – Gili Meno
Bali – Gili Trawangan
Bali – Lombok

.. ja palju teisi variante saadaval siit


Kliima

Gili saarestiku külastamiseks on parim aeg aprillist septembrini. Vaatamata võimalikele vihmadele on saarte külastamine populaarne ka detsembris ja jaanuaris (ühesõnaga aastaringselt). Gili saared on koht, mida võiks (loe kui “peaks”) külastama ka iga Bali saarel puhkaja. Sõit Balilt võtab aega 1,5–2 tundi, millele lisandub transfeer hotellist sadamasse.

Kuidas oma aega sisustada?

  • Rannapuhkus
  • Jalutamine
  • Pildistamine
  • Lõõgastumine
  • Jalgrattasõit
  • Sukeldumine ja snorgeldamine
  • Jooga ja meditatsioon
  • Romantika

Hotellid

Majutusvõimalused on siin piirkonnas äärmiselt mitmekesised, ulatudes üliluksuslikest kuurortidest lihtsate hosteliteni ja rannabangaloteni. Juhul kui teil on erisoove kindla hotelli või villa kohta, võtke meiega ühendust.

Gili saarestiku külastamiseks on parim aeg aprillist septembrini. Vaatamata võimalikele vihmadele on saarte külastamine populaarne ka detsembris ja jaanuaris. Vihmaperiood kestab siin reeglina detsembrist veebruarini, mil esineb lühiajalisi paduvihmasid. Hooajast hoolimata on Gili saared turistide hulgas populaarsed aastaringselt.

Unistad eksootilisest puhkusest?

Koostades puhkuste kavasid, oleme aktiivselt propageerinud ka nn. kombineeritud puhkust, kus puhkuse jooksul vahetatakse majutuspaiku. Vahetada võib nii piirkondi kui ka lihtsalt hotelle. Kuna Bali on äärmiselt mitmekesine ja Gili saared on üks eriline sihtkoht Indoneesias on kombineeritud puhkus toonud meile väga head tagasisidet meie klientidelt.

Soovitame kõigil kasvõi paarpäeva veeta Ubudis, et tunnetada Bali nõiduslikku külgetõmmet, näha ja teha pilte kuulsatest paikadest nagu otse kuristiku kohal asuvast Bali Swing´i kiigest, kuulsatest Tegallalangi riisiterrassidest, külastada kuulsa Monkey Forest’i ning nautida rannamõnusid Gili saartel.

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi ning tänu meie suurele reisikogemusele Aasias saame koostada Teile huvitava reisimarsruudi ja puhkuseprogrammi. Skyekspert – parimad ja huvitavaimad reisipakkumised, mugavad hotellid ja parim teenindus Aasias.

Soovid puhkusele?

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi – küsi meilt pakkumist soovitud sihtkohale ja reisiperioodile.

Saada meile reisipäring

"*" indicates required fields