Gili Trawangan

Slider Image
Slider Image

Gili saartest kõige suurem, kõige rahvarohkem, kõige-kõige… Saarel on rohkelt erinevaid meelelahutuskohti, kuhu noored üle maailma tulevad pidutsema,  puhkama ja ennast välja elama. Saare õhkkond on väga sõbralik, keegi siin oma agressiivsust ei ilmuta, ent tuleb lihtsalt arvestada sellega, et mõni öö jääb magamata, kuna lähedal on järjekordne disko.

Gili saared „avastati“ umbes kolmkümmend aastat tagasi, mil esimene seljakotimatkaja Gili Trawanganile sattus. Sellest sai hipide paradiis ja nii on see tänaseni.  Võib jääda mulje, et saar on sobiv vaid noorele puhkajale – nii see pole, Gili Trawangan sobib suurepäraselt ka perepuhkuseks. Siin on suur hotellide valik, on ka nelja- ja (peaaegu) viietärnihotelle, mis pakuvad oma külalistele laitmatut teenindust ja majutust. Saarel on samuti olemas mitmed luksusvillad, mida on võimalik rentida nii kahele inimesele kui ka suuremale seltskonnale. Kuna Gili Trawangan on kolmest saarest kõige populaarsem, võib vabu kohti hotellides nappida, ja seda aastaringselt.

Gili Trawangan sobib hästi üksikreisijatele ja seljakotimatkajatele, kes tulevad saarele uusi ja põnevaid kohti avastama või sukeldumisega tegelema. Samas on siia hea tulla ka suurema seltskonnaga pidutsema.


Transfeerid ja Laevapiletid Balil ja kogu Aasias

Koostöös populaarse reisiportaaliga 12Go.Asia pakume kõikvõimalikke transfeere ning laevapileteid Balil ja kogu Aasias, näiteks:

Bali – Gili Air
Bali – Gili Meno
Bali – Gili Trawangan
Bali – Lombok

.. ja palju teisi variante saadaval siit


Saarel on rohkelt erinevaid meelelahutuskohti, kuhu noored üle maailma tulevad pidutsema, puhkama ja ennast välja elama. Saare õhkkond on väga sõbralik, keegi siin oma agressiivsust ei ilmuta, ent tuleb lihtsalt arvestada sellega, et mõni öö jääb magamata, kuna lähedal on järjekordne disko.

Kliima

Gili saarestiku külastamiseks on parim aeg aprillist septembrini. Vaatamata võimalikele vihmadele on saarte külastamine populaarne ka detsembris ja jaanuaris (ühesõnaga aastaringselt). Gili saared on koht, mida võiks (loe kui “peaks”) külastada ka iga Bali saarel puhkaja. Sõit Balilt võtab aega 1,5–2 tundi, millele lisandub transfeer hotellist sadamasse.

Kuidas oma aega sisustada?

  • Rannapuhkus
  • Jalutamine
  • Pildistamine
  • Lõõgastumine
  • Jalgrattasõit
  • Sukeldumine, snorgeldamine
  • Jooga ja meditatsioon
  • Ööelu

Gili saarestiku külastamiseks on parim aeg aprillist septembrini. Vaatamata võimalikele vihmadele on saarte külastamine populaarne ka detsembris ja jaanuaris. Vihmaperiood kestab siin reeglina detsembrist veebruarini, mil esineb lühiajalisi paduvihmasid. Hooajast hoolimata on Gili saared turistide hulgas populaarsed aastaringselt.

Hotellid

Majutusvõimalused on siin piirkonnas äärmiselt mitmekesised, ulatudes üliluksuslikest kuurortidest lihtsate hosteliteni ja rannabangaloteni. Juhul kui teil on erisoove kindla hotelli või villa kohta, võtke meiega ühendust.

Gili saarestiku külastamiseks on parim aeg aprillist septembrini. Vaatamata võimalikele vihmadele on saarte külastamine populaarne ka detsembris ja jaanuaris. Vihmaperiood kestab siin reeglina detsembrist veebruarini, mil esineb lühiajalisi paduvihmasid. Hooajast hoolimata on Gili saared turistide hulgas populaarsed aastaringselt.

Unistad eksootilisest puhkusest?

Koostades puhkuste kavasid, oleme aktiivselt propageerinud ka nn. kombineeritud puhkust, kus puhkuse jooksul vahetatakse majutuspaiku. Vahetada võib nii piirkondi kui ka lihtsalt hotelle. Kuna Bali on äärmiselt mitmekesine ja Gili saared on üks eriline sihtkoht Indoneesias on kombineeritud puhkus toonud meile väga head tagasisidet meie klientidelt.

Soovitame kõigil kasvõi paarpäeva veeta Ubudis, et tunnetada Bali nõiduslikku külgetõmmet, näha ja teha pilte kuulsatest paikadest nagu otse kuristiku kohal asuvast Bali Swing´i kiigest, kuulsatest Tegallalangi riisiterrassidest, külastada kuulsa Monkey Forest’i ning nautida rannamõnusid Gili saartel.

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi ning tänu meie suurele reisikogemusele Aasias saame koostada Teile huvitava reisimarsruudi ja puhkuseprogrammi. Skyekspert – parimad ja huvitavaimad reisipakkumised, mugavad hotellid ja parim teenindus Aasias.

Soovid puhkusele?

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi – küsi meilt pakkumist soovitud sihtkohale ja reisiperioodile.

Saada meile reisipäring

"*" indicates required fields