Jimbaran

Slider Image
Slider Image

See piirkond jääb Bali lennujaamast lõuna poole. Piirkonda nimetatakse ka Bali Beverly Hills´iks ja Milliontaiser Row´ks, kuna seal asub rohkelt luksuslikke viietärnihotelle ja piirkonda eelistavad luksust otsivad rikkad turistid. Enamus majutusasutusi on kallid hotellid ja villad, madala eelarvega hotelle on napilt. Jimbarani piirkonnas on puutumatu kuldse liivaga rannad ja tasane ookeanivesi. Ujumine on siin ohutu ja naudingurikas. Rannajoonel on rohkelt restorane, kust saab imetleda hingematvalt kaunist päikeseloojangut. Et saada endale meeleolukaks õhtuks parim koht, tuleks kohale jõuda kella viie paiku. Hommikutunnid võib veeta turul kauplemist jälgides, kohalike restoranide esindajad tulevad siia varakult, et kalurite toodud värske meresaagi hulgast parim kaup valida.

Jimbaran on 5 km pikkune rannariba, kus on mõnus jalutada mõõna ajal ning teha hommikust või õhtust tervisejooksu. Vesi on vaikse ilmaga mõnus, tuulise ilmaga võib ta olla sogane põhjast üles keerutatud liiva tõttu. Parem on supelda tõusu ajal, kuna mõõna ajal taganeb vesi üsna kaugele. Tormi ajal on lained väga kõrged, kuid seda juhtub vaid harva. Vihmaperioodil on ilm optimaalne, kuid hoovused toovad siia palju prügi, mida koristatakse küllalt harva.

Mida teha?

Jimbarani piirkonnas on kõik loodud selleks, et end puhkuselainetest kanda lasta: siin on mõnusaid spaasalonge, kus saab veeta lõõgastava päeva ning lasta oma keha eest hoolitseda. Kuidas oma aega sisustada?

  • Rannapuhkus
  • Päikeseloojangud
  • Lõõgastus
  • Restoranid (mereannid)
  • Jalutuskäigud rannas
  • Puhkus lastega

Hotellid

Majutusvõimalused on siin piirkonnas äärmiselt mitmekesised, ulatudes üliluksuslikest kuurortidest lihtsate hosteliteni ja rannabangaloteni. Juhul kui teil on erisoove kindla hotelli või villa kohta, võtke meiega ühendust.

Unistad eksootilisest puhkusest?

Koostades puhkuste kavasid, oleme aktiivselt propageerinud ka nn. kombineeritud puhkust, kus puhkuse jooksul vahetatakse majutuspaiku. Vahetada võib nii piirkondi kui ka lihtsalt hotelle. Kuna Bali on äärmiselt mitmekesine, on kombineeritud puhkus toonud meile väga head tagasisidet meie klientidelt.

Soovitame kõigil kasvõi paarpäeva veeta Ubudis, et tunnetada Bali nõiduslikku külgetõmmet, näha ja teha pilte kuulsatest paikadest nagu otse kuristiku kohal asuvast Bali Swing´i kiigest, kuulsatest Tegallalangi riisiterrassidest ja külastada kuulsa Monkey Forest’i.

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi ning tänu meie suurele reisikogemusele Aasias saame koostada Teile huvitava reisimarsruudi ja puhkuseprogrammi. Skyekspert – parimad ja huvitavaimad reisipakkumised, mugavad hotellid ja parim teenindus Aasias.

Soovid puhkusele?

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi – küsi meilt pakkumist soovitud sihtkohale ja reisiperioodile.

Saada meile reisipäring

"*" indicates required fields