Legian

Slider Image

Kuta põhjapiirkond ehk Legian pakub oma külalistele Lõuna-Kutaga samalaadset puhkust. Siin on erinevaid majutusasutusi ja heal tasemel restorane. Piirkonna vaikse ja muretu armosfääri tõttu võiks seda nimetada „unepiirkonnaks“, siin pole nii palju suuri meelelahutuskohti ega turistidele suunatud atraktsioone kui lõunapiirkonas. Parim viis seda uimastava õhkkonna ja rikkaliku kohaliku kultuuriga piirkonda avastada on jalgsi, ehkki mõistagi saab 24/7 kasutada taksoteenust.

Puhkajad veedavad oma aega rannas mõnuledes, jalutades, poode külastades ja kohalikes restoranides einestades. Võid veeta terve päeva kohalikus spaas, nautides erinevaid kehahoolitsusi või avasta kohalikke poode, kus müüakse traditsioonilisi Bali tooteid, mis sobivad hästi suveniirideks.

Legiani piirkonna kliima on palav ja pisut niiske, temperatuur aastaringselt 20–30 kraadi. Lääne mussoonide perioodi, mis kestab detsembrist märtsini, iseloomustavad päikeselised päevad, kõrge õhuniiskus ja lühiajalised paduvihmad. Juunist septembrini on niiskus väiksem ja õhtud jahedamad – see on ideaalne aeg reisimiseks ja puhkuse nautimiseks.

Hotellid

Majutusvõimalused on siin piirkonnas äärmiselt mitmekesised, ulatudes üliluksuslikest kuurortidest lihtsate hosteliteni ja rannabangaloteni. Juhul kui teil on erisoove kindla hotelli või villa kohta, võtke meiega ühendust.

Unistad eksootilisest puhkusest?

Koostades puhkuste kavasid, oleme aktiivselt propageerinud ka nn. kombineeritud puhkust, kus puhkuse jooksul vahetatakse majutuspaiku. Vahetada võib nii piirkondi kui ka lihtsalt hotelle. Kuna Bali on äärmiselt mitmekesine, on kombineeritud puhkus toonud meile väga head tagasisidet meie klientidelt.

Soovitame kõigil kasvõi paarpäeva veeta Ubudis, et tunnetada Bali nõiduslikku külgetõmmet, näha ja teha pilte kuulsatest paikadest nagu otse kuristiku kohal asuvast Bali Swing´i kiigest, kuulsatest Tegallalangi riisiterrassidest ja külastada kuulsa Monkey Forest’i.

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi ning tänu meie suurele reisikogemusele Aasias saame koostada Teile huvitava reisimarsruudi ja puhkuseprogrammi. Skyekspert – parimad ja huvitavaimad reisipakkumised, mugavad hotellid ja parim teenindus Aasias.

Soovid puhkusele?

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi – küsi meilt pakkumist soovitud sihtkohale ja reisiperioodile.

Saada meile reisipäring

"*" indicates required fields