Lombok

Slider Image
Slider Image
Slider Image
Slider Image
Slider Image

Lombok – puutumatu loodusega troopiline saar – Bali saarest ida pool asuval Lombokil on puutumatu troopilise saare reputatsioon. Kui Bali on turistide seas hästi tuntud, siis Lombok alles kogub populaarsust. Kuldse liivaga rannad, läbipaistev ookeanivesi, joad ja läbimatud džunglid – see kõik on Lomboki saarel olemas. Isegi kõrghooajal ei kohta saarel palju turiste, kuna enamus valib oma sihtkohaks Bali saare. Sõna „lombok“ tähendab indoneesia keeles tšilli pipart, ehkki kohalik toit pole siin sugugi nii vürtsikas kui Bali saarel. Kohaliku alkoholiga tasub ettevaatlik olla: kui soovite kokteili tellida, tasub võtta see, mis tehtud importalkoholiga.

Saarel on kombeks siseneda ruumidesse paljajalu, ka turistid võiksid viisakusest kohalikke traditsioone austada ja samamoodi teha. Kui te ei tunne inimest piisavalt hästi, siis on ebaviisakas teda tervitada, asju ulatada või midagi vastu võtta vasaku käega.

Põhilised suveniirid saarel on keraamika, siid,  kulla- ja hõbedalõimega kangas, mida kohalikud meistrid käsitööna valmistavad. Parimad rannad asuvad saare läänepoolsel rannikul, Senggigi piirkonnas. Siin on imeline kuldset värvi liiv. Lomboki jämedat rannaliiva võetakse suveniirina kaasa, küllap seetõttu, et mujal maailmas sellist ei leidu. Kindlasti tasub proovida ravitoimelist Lomboki massaaži, mida kohalik rahvas sasak pakub.

Kuldse liivaga rannad, läbipaistev ookeanivesi, joad ja läbimatud džunglid – see kõik on Lomboki saarel olemas.

Isegi kõrghooajal ei kohta saarel palju turiste, kuna enamus valib oma sihtkohaks Bali saare.

Hotellid

Majutusvõimalused on siin piirkonnas äärmiselt mitmekesised, ulatudes üliluksuslikest kuurortidest lihtsate hosteliteni ja rannabangaloteni. Juhul kui teil on erisoove kindla hotelli või villa kohta, võtke meiega ühendust.

Unistad eksootilisest puhkusest?

Koostades puhkuste kavasid, oleme aktiivselt propageerinud ka nn. kombineeritud puhkust, kus puhkuse jooksul vahetatakse majutuspaiku. Vahetada võib nii piirkondi kui ka lihtsalt hotelle. Kuna reisi Lombok saarele saab mugavalt kombineerida puhkusega Balil ja/või Gili saartel on kombineeritud puhkus toonud meile väga head tagasisidet meie klientidelt.

Soovitame kõigil kasvõi paarpäeva veeta Ubudis (Bali), et tunnetada Bali nõiduslikku külgetõmmet, näha ja teha pilte kuulsatest paikadest nagu otse kuristiku kohal asuvast Bali Swing´i kiigest, kuulsatest Tegallalangi riisiterrassidest ja külastada kuulsa Monkey Forest’i. Mõnuleda rannas, nautida vaikust, rahu ja eksootilist puhkus Gili saartel ning ülejäänud aeg puhata Lomboki saarel.

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi ning tänu meie suurele reisikogemusele Aasias saame koostada Teile huvitava reisimarsruudi ja puhkuseprogrammi. Skyekspert – parimad ja huvitavaimad reisipakkumised, mugavad hotellid ja parim teenindus Aasias.

Soovid puhkusele?

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi – küsi meilt pakkumist soovitud sihtkohale ja reisiperioodile.

Saada meile reisipäring

"*" indicates required fields