Nusa Dua

Slider Image
Slider Image

Populaarne rannapiirkond Balil, mis jääb Denpasari lennujaamast ligi 40 km lõuna poole ning seda piirkonda iseloomustab luksuslikkus. Poolsaarel on luksuslikud hotellid, spaad ja restoranid. Nusa Dua piirkonnas on raske leida selliseid ülerahvustatud meelelahutuskohti nagu näiteks Kutal. Siia tullakse, et nautida tõeliselt heal tasemel majutusasutuste ja söögikohtade teenindust. Nusa Dua piirkonna lähedal asub Serangani saar, kus asub Merekilpkonnade Kaitse ja Hariduse Keskus. Keskus tegeleb nende imeliste mereloomade kaitsmisega ja aitab neil paljuneda, just siia tuuakse paljunemisperioodil Bali randadest korjatud kilpkonnamunad. Nusa Dua piirkonnast käivad saarele klaaspõhjaga paadid, mis on hea võimalus saare külastamiseks ning veealuse maailmaga tutvumiseks.

Nusa Dua supelrannad on ühed Bali parimad. Puhas vesi, mis küll suure tuulega seguneb liivaga, on ka siis lasuurne. Vee all on taimestik, mis tõusu ajal pole tuntav. Liiv on helebeež ja pehme. Mõõna ajal taganeb vesi kaugele. Kui soovite supelda mõõna ajal, tuleb minna Ayodya hotelli ranna vastas asuvale supelrannale. Novembrist märtsini on Nusa Dua ranna veed suplemiseks sobivaimad. Liivarandu puhastatakse sageli vetikatest ja plastikrämpsust, tormi puhul on risustus suur ning peletab suplejad eemale.

Nusa Dua rannad ja rahulikud veed pakuvad laialdast valikut veespordi harrastamiseks:

  • Sukeldumine
  • Snorgeldamine
  • Veesuusatamine
  • Purjelauasõit
  • Lemmik piirkond noorpaaride seas
  • Lemmik piirkond lastega perede seas
  • … kui aga sellest veel ei piisa, saab golfiväljakul aega veeta.

Tanjung Benoa

See piirkond asub Bali lõunaosas poolsaarel, luksuslikust Nusa Dua’st jääb see põhja. Tanjung Benoa on tuntud veespordi harrastamise paik, piirkonnas leidub tegevust aktiivse puhkuse otsijatele, siin saab kala püüda, sukelduda ja snorgeldada. Samuti on Tanjung Benoas head võimalused tutvuda kohaliku kultuuri ja ajalooga, näiteks asuvad siin kohalikud pühamud, Hiina templid ja Bali saare esimene kulinaariakool (cooking class). Kindlasti tuleks külastada Bali saare vanimat Hiina templit Caow Eng Bio. Külastamist väärivad ka kohalikud turud, mis on hea võimalus tutvuda kohaliku elustiiliga.

Tanjung Benoa rannad on rahulikud, pole suuri laineid ning seetõttu on levinud ka purjelauasõit. Kui põhjapoolne rannapiirkond on hea aktiivse puhkuse jaoks, siis lõunaosa pakub vaikust ja rahu. Mööda rannajoont kulgevad imelised palmiistandused, valge liivaga rand ja rahulik ookeanivesi on head ujumiseks ja rannamõnude nautimiseks.

Hotellid

Majutusvõimalused on siin piirkonnas äärmiselt mitmekesised, ulatudes üliluksuslikest kuurortidest lihtsate hosteliteni ja rannabangaloteni. Juhul kui teil on erisoove kindla hotelli või villa kohta, võtke meiega ühendust.

Unistad eksootilisest puhkusest?

Koostades puhkuste kavasid, oleme aktiivselt propageerinud ka nn. kombineeritud puhkust, kus puhkuse jooksul vahetatakse majutuspaiku. Vahetada võib nii piirkondi kui ka lihtsalt hotelle. Kuna Bali on äärmiselt mitmekesine, on kombineeritud puhkus toonud meile väga head tagasisidet meie klientidelt.

Soovitame kõigil kasvõi paarpäeva veeta Ubudis, et tunnetada Bali nõiduslikku külgetõmmet, näha ja teha pilte kuulsatest paikadest nagu otse kuristiku kohal asuvast Bali Swing´i kiigest, kuulsatest Tegallalangi riisiterrassidest ja külastada kuulsa Monkey Forest’i.

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi ning tänu meie suurele reisikogemusele Aasias saame koostada Teile huvitava reisimarsruudi ja puhkuseprogrammi. Skyekspert – parimad ja huvitavaimad reisipakkumised, mugavad hotellid ja parim teenindus Aasias.

Soovid puhkusele?

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi – küsi meilt pakkumist soovitud sihtkohale ja reisiperioodile.

Saada meile reisipäring

"*" indicates required fields