Seminyak

Slider Image
Slider Image
Slider Image

Legianist põhja poole jääb Seminyaki piirkond. Luksuslikud hotellid, butiigipoed, võrratud spaasalongid ja heal tasemel a la carte restoranid – need kõik iseloomustavad Seminyaki, kuhu tullakse otsima lõõgastavat puhkust. Seminyaki piirkond eristub teistest piirkondadest just sellega, et pakub rohkem privaatsust ja lõõgastust, siin on tõepoolest mõnusad spaad ja rikkalikud puhkusevõimalused.

Seminyaki piirkonna kliima on palav ja pisut niiske, temperatuur aastaringselt 20–30 kraadi. Lääne poolt tulevate mussoonide perioodi, mis kestab detsembrist märtsini, iseloomustavad päikeselised päevad, kõrge õhuniiskus ja lühiajalised paduvihmad. Juunist septembrini on niiskus väiksem ja õhtud jahedamad – see on ideaalne aeg reisimiseks ja puhkuse nautimiseks.

Soovitame kõigil kasvõi paarpäeva veeta Ubudis, et tunnetada Bali nõiduslikku külgetõmmet, näha ja teha pilte kuulsatest paikadest nagu otse kuristiku kohal asuvast Bali Swing´i kiigest, kuulsatest Tegallalangi riisiterrassidest ja külastada kuulsa Monkey Forest’i.

Hotellid

Majutusvõimalused on siin piirkonnas äärmiselt mitmekesised, ulatudes üliluksuslikest kuurortidest lihtsate hosteliteni ja rannabangaloteni. Juhul kui teil on erisoove kindla hotelli või villa kohta, võtke meiega ühendust.

Unistad eksootilisest puhkusest?

Koostades puhkuste kavasid, oleme aktiivselt propageerinud ka nn. kombineeritud puhkust, kus puhkuse jooksul vahetatakse majutuspaiku. Vahetada võib nii piirkondi kui ka lihtsalt hotelle. Kuna Bali on äärmiselt mitmekesine, on kombineeritud puhkus toonud meile väga head tagasisidet meie klientidelt.

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi ning tänu meie suurele reisikogemusele Aasias saame koostada Teile huvitava reisimarsruudi ja puhkuseprogrammi. Skyekspert – parimad ja huvitavaimad reisipakkumised, mugavad hotellid ja parim teenindus Aasias.

Soovid puhkusele?

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi – küsi meilt pakkumist soovitud sihtkohale ja reisiperioodile.

Saada meile reisipäring

"*" indicates required fields