Kvaliteetne ja luksuslik puhkus Türgi tipptasemel hotellides

Türgi banner

Kvaliteetne ja luksuslik puhkus Türgi tipptasemel hotellides

Türgi Vahemere rannikul tipptasemel hotellid pakuvad Kõik Hinnas puhkust, tagavad erakordse lõõgastuse, üllatavad hõrkude maitseelamustega ning kostitavad vaheldusrikka meelelahutusega. Kvaliteetne ja luksuslik puhkus paaridele või kogu perele – hotellide valikuga tutvu lähemalt alljärgnevalt:

Need on vaid näidispakkumised ning hotellide soovitused. Kui soovid näha rohkem pakkumisi, siis kasuta online puhkusereiside otsingut, selleks ‘lae rohkem pakkumisi’. Online süsteem lubab vormistada eelbroneeringu ning soovi korral kinnitada broneeritud kohad ettemaksuga:

Pange tähele

Tegemist on sooduspakkumisega ning kohtade seis on pidevas muutumises. Reisikorraldajate pakettreiside hinnad on dünaamilise struktuuriga ning võivad muutuda väga lühikese perioodi jooksul vastavalt kohtade saadavusele. Antud pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu ning kehtivad valitud kuupäevadel (soodsam väljumine terve reisiperioodi jooksul). Pakkumises toodud hindu saate kontrollida klikides valitud hotelli lingile, kasutades online süsteemi või saatke meile hinnapäring.

  • Hinnad on inimese kohta kaheses toas
  • Pakume ka reisilaenu, vaata kuidas vormistada >>>siit
  • Selle pakkumise vastutavad reisikorraldajad – Coral Travel, JoinUP, AnexTour

Pakettreis

Järgmised teenused sisalduvad pakettreisi hinnas:

... või küsige pakkumist endale sobivamaks reisiperioodiks!

Saada meile pakkumise päring

"*" indicates required fields