Gili saared

Sihtkoha kuurortid

Slider Image
Slider Image
Slider Image
Slider Image
Slider Image

Gili saared on üks eriline sihtkoht Indoneesias – neid saari nimetatakse ka Indoneesia Maldiivideks, Kilpkonnasaarteks, Kilpkonnariigiks, kuna siinsetes vetes elab rohkelt merekilpkonni, kes paljunevad saare liivarandadel. Siin on kristallselge sinine vesi, valge liivaga rannad, suurepärased sukeldumis- ja snorgeldamisvõimalused, rikkalik veealune maailm. Muretu, rahulik ja vaikne õhkkond, pole mopeede ega ühistransporti, kohalikud elanikud on sõbralikud ja lahked. Saartel on laias valikud majutusasutusi.

Gili saared – kolm väikest atolli – asuvad Lomboki saare lähedal, sellest põhjapool. Kõige lihtsamini saab Gili saartele Lomboki saarelt kiirpaadiga, sõit võtab aega umbes 30–40 minutit. Gili saared on koht, mida võiks külastada ka iga Bali saarel puhkaja. Sõit Balilt võtab aega 1,5–2 tundi, millele lisandub transfeer hotellist sadamasse.


Transfeerid ja Laevapiletid Balil ja kogu Aasias

Koostöös populaarse reisiportaaliga 12Go.Asia pakume kõikvõimalikke transfeere ning laevapileteid Balil ja kogu Aasias, näiteks:

Bali – Gili Air
Bali – Gili Meno
Bali – Gili Trawangan
Bali – Lombok

.. ja palju teisi variante saadaval siit


Gili saared on ülipopulaarsed: kogu maailmast tuleb siia noorpaare mesinädalaid veetma, noori pidutsema ja sukeldujaid veealust maailma nautima. Teist sellist paika, kus suured merekilpkonnad aeglaselt ja julgelt koos inimesega ujuvad, justkui tahtes tutvustada oma põnevat veealust elupaika, maailmas pole.

Gili saarestik koosneb kolmest väikesest saarest: Lomboki saarele lähim on Gili Air, järgnevad Gili Meno ja Gili Trawangan. Üks on kindel: Gili saared on Indoneesia peidetud pärlid, mis pakuvad oma külalisele maksimaalsust kõiges: rohkelt romantikat, rohkelt vaikust, rohkelt meelelahutust… Kui kõigile kolmele saarele ühe puhkuse ajal ei jõua, võib keskenduda ka ühele neist.

Hotellid

Majutusvõimalused on siin piirkonnas äärmiselt mitmekesised, ulatudes üliluksuslikest kuurortidest lihtsate hosteliteni ja rannabangaloteni. Juhul kui teil on erisoove kindla hotelli või villa kohta, võtke meiega ühendust.

Kliima

Gili saarestiku külastamiseks on parim aeg aprillist septembrini. Vaatamata võimalikele vihmadele on saarte külastamine populaarne ka detsembris ja jaanuaris (ühesõnaga aastaringselt). Gili saared on koht, mida võiks (loe kui “peaks”) külastada ka iga Bali saarel puhkaja. Sõit Balilt võtab aega 1,5–2 tundi, millele lisandub transfeer hotellist sadamasse.

Unistad eksootilisest puhkusest?

Koostades puhkuste kavasid, oleme aktiivselt propageerinud ka nn. kombineeritud puhkust, kus puhkuse jooksul vahetatakse majutuspaiku. Vahetada võib nii piirkondi kui ka lihtsalt hotelle. Kuna Bali on äärmiselt mitmekesine ja Gili saared on üks eriline sihtkoht Indoneesias on kombineeritud puhkus toonud meile väga head tagasisidet meie klientidelt.

Soovitame kõigil kasvõi paarpäeva veeta Ubudis, et tunnetada Bali nõiduslikku külgetõmmet, näha ja teha pilte kuulsatest paikadest nagu otse kuristiku kohal asuvast Bali Swing´i kiigest, kuulsatest Tegallalangi riisiterrassidest, külastada kuulsa Monkey Forest’i ning nautida rannamõnusid Gili saartel.

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi ning tänu meie suurele reisikogemusele Aasias saame koostada Teile huvitava reisimarsruudi ja puhkuseprogrammi. Skyekspert – parimad ja huvitavaimad reisipakkumised, mugavad hotellid ja parim teenindus Aasias.

Soovid puhkusele?

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi – küsi meilt pakkumist soovitud sihtkohale ja reisiperioodile.

Saada meile reisipäring

"*" indicates required fields