Hua Hin

Slider Image

Tai laht – klassikalised puhkekohad ja moodsad kuurordid. Kolmetunnise autosõidu kaugusel Bangkok’ist asuvad Cha-Am ja Hua Hin, teineteisest 25 km kaugusele jäävad kuurordid, pakuvad erinevaid puhkusevõimalusi. Hua Hin ja Cha Am – mõlemad kuurordid on suurepärased valikud neile, kes soovivad avastada teistsugust Tai. Kilomeetri pikkused, avarad ja puhtad rannad. Korralikud hotellid, hea infrastruktuur. Siin kõik vastab tänapäevasele turisti ootustele, samal ajal on tunda siin Aasia eripära, eksootikat ja hõngu. Hua Hin ja Cha Am – suurepärane valik noortele, peredele, romantikutele ja igaühele, kes soovivad veeta Tais meeldejäävat ja eksootilist puhkust.


Transfeerid ja Laevapiletid Tais

Koostöös populaarse reisiportaaliga 12Go.Asia pakume kõikvõimalikke transfeere ning laevapileteid Tais, näiteks:

Bangkok Lennujaam – Pattaya
Bangkok Lennujaam – Koh Chang
Phuket Lennujaam – Patong
Phuket Lennujaam – Karon
Phuket – Koh Phi Phi
Phuket – Krabi Ao Nang
Koh Phi Phi – Koh Lanta
Phuket – Koh Lanta
.. ja palju teisi variante saadaval siit


Võrdle ja Broneeri Lende Lihtsasti!

Booking.com Search FlightsImage


Meile meeldib

  • Hea alternatiiv Pattayale
  • Suurepärased rannapuhkuse võimalused
  • Hea infrastruktuur
  • Hea valik korralike hotelle
  • Soovitame!

Cha-Am on väiksem, kuid peaaegu terves ulatuses kasuariinimändidega ääristatud lai rand. Otse mere ääres on suur valik hotelle: alates kõikvõimalike lõõgastus- ja meelelahutusvõimalustega luksuskuurortidest kuni soodsa hinnaga, kuid mugavate bangaloteni. Suurem ja kõrgemal tasemel välja arendatud Hua Hin on samuti tuntud imekauni ranna poolest. Ühelt poolt on see kaljuse neemega eraldatud siiani tegutsevast kalurikülast, seejärel teeb laugja 3 km pikkuse kurvi ning lõpeb lõunapoolses otsas kaljude külge klammerduvate budistlike templitega. Teisel pool asub rohkem eraldatud Hat Khao Tao rand. Hua Hin on kõige silmapaistvam Tai endiste aegade rannakuurort, mis oli 1920-ndatel aastatel moekas puhkepaik Bangkoki kõrgseltskonna hulgas. Koha staatus tõusis veelgi, kui kuningas Rama IV laskis siia ehitada suvepalee, millele andis nimeks Klai Kangwon, see tähendab „muredest kaugel“. Noobel hotell ja 18 auguga golfiväljak, mis on seni säilinud, tõstsid veelgi Hua Hini mainet. Cha-Am ja Hua Hin – mõlemad kuurordid on sobivad perepuhkuseks, pakkudes rahulikku puhkust troopilises päikesepaistes kümblevatel randadel. Lisaks rannaelule leidub siin piirkonnas palju muidki tegevusi, näiteks golfimäng erinevatel väljakutel, ostlemine Hua Hini kuulsal ööturul ja rohked vaatamisväärsused.

Hotellid

Majutusvõimalused on siin piirkonnas äärmiselt mitmekesised, ulatudes üliluksuslikest kuurortidest lihtsate hosteliteni ja rannabangaloteni. Juhul kui teil on erisoove kindla hotelli või villa kohta, võtke meiega ühendust.

Unistad eksootilisest puhkusest?

Koostades puhkuste kavasid, oleme aktiivselt propageerinud ka nn. kombineeritud puhkust, kus puhkuse jooksul vahetatakse majutuspaiku. Vahetada võib nii piirkondi kui ka lihtsalt hotelle. Kuna Tai on üks eriline ja äärmiselt mitmekesine sihtkoht on kombineeritud puhkus toonud meile väga head tagasisidet meie klientidelt.

Soovitame kõigil kasvõi paarpäeva veeta Bangkokis, et tutvuda selle huvitava linnaga. Külastada kuulsat Pattayat või nautida rannamõnusid Koh Chang saarel. Maailma kuulsamad troopilised puhkuse kuurordid asuvad Lõuna – Tais. Naudi päikest ja eksootilist puhkust ning avasta PhuketiKrabiKoh Lanta või Phi-Phi saart.

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi ning tänu meie suurele reisikogemusele Aasias saame koostada Teile huvitava reisimarsruudi ja puhkuseprogrammi. Skyekspert – parimad ja huvitavaimad reisipakkumised, mugavad hotellid ja parim teenindus Aasias.

Soovid puhkusele?

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi – küsi meilt pakkumist soovitud sihtkohale ja reisiperioodile.

Saada meile reisipäring

"*" indicates required fields