Koh Lanta

Slider Image
Slider Image
Slider Image

Krabi lähedal asuv Koh Lanta saar (Koh Lanta (Muntko Laa rahvuspark) on veel üks kiiresti populaarsust koguv sihtkoht. Saarestik koosneb 52 enamasti väikesest ja asustamata saarest. Maastikupildis domineerivad valged liivarannad, korallrifid, mangroovimetsade ahelikud ja sisemaal metsaga kaetud mäed. Eesmärgiga kaitsta piirkonna loodust, loodi 1990. aastal 15 Lanta saarestikku kuuluvale saarele mererahvuspark. Kaitstavate saarte hulgast tõuseb esile Kok Rok Nok, mille kuusirbikujuline valge liivaga rand, mida toetavad troopiline rohelus ja kaljud, on eriti muljetavaldav. Turismi arendatakse saarestiku suurimal saarel Koh Lanta Yail, kuhu on rajatud erinevas hinnaklassis bangalomajutuse võimalusi. Koh Lanta saar on väga mõnusa ja erilise õhkkonnaga kuurort, mõned piirkonnad meenutavad hipide paradiisi

Puhkus Koh Lantal sobib igas vanuses külastajale: noortele on palju meelelahutuskohti, seenioridele vaikseid hotelle ja imeline loodus, perepuhkuseks lastesõbralikud hotellid. Puhkuse ajaks tasub rentida motoroller, et avastada saare peidetud aardeid.


Transfeerid ja Laevapiletid Tais

Koostöös populaarse reisiportaaliga 12Go.Asia pakume kõikvõimalikke transfeere ning laevapileteid Tais, näiteks:

Krabi – Koh Lanta
Phuket – Koh Lanta
Koh Phi Phi – Koh Lanta
Krabi – Koh Lipe
Bangkok Lennujaam – Pattaya
Bangkok Lennujaam – Koh Chang
Phuket Lennujaam – Patong
Phuket Lennujaam – Karon
Phuket – Koh Phi Phi
Phuket – Krabi Ao Nang
.. ja palju teisi variante saadaval siit

Hotellid

Majutusvõimalused on siin piirkonnas äärmiselt mitmekesised, ulatudes üliluksuslikest kuurortidest lihtsate hosteliteni ja rannabangaloteni. Juhul kui teil on erisoove kindla hotelli või villa kohta, võtke meiega ühendust.

Unistad eksootilisest puhkusest?

Koostades puhkuste kavasid, oleme aktiivselt propageerinud ka nn. kombineeritud puhkust, kus puhkuse jooksul vahetatakse majutuspaiku. Vahetada võib nii piirkondi kui ka lihtsalt hotelle. Kuna Tai on üks eriline ja äärmiselt mitmekesine sihtkoht on kombineeritud puhkus toonud meile väga head tagasisidet meie klientidelt.

Soovitame kõigil kasvõi paarpäeva veeta Bangkokis, et tutvuda selle huvitava linnaga. Külastada kuulsat Pattayat või nautida rannamõnusid Koh Chang saarel. Maailma kuulsamad troopilised puhkuse kuurordid asuvad Lõuna – Tais. Naudi päikest ja eksootilist puhkust ning avasta PhuketiKrabiKoh Lanta või Phi-Phi saart.

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi ning tänu meie suurele reisikogemusele Aasias saame koostada Teile huvitava reisimarsruudi ja puhkuseprogrammi. Skyekspert – parimad ja huvitavaimad reisipakkumised, mugavad hotellid ja parim teenindus Aasias.

Soovid puhkusele?

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi – küsi meilt pakkumist soovitud sihtkohale ja reisiperioodile.

Saada meile reisipäring

"*" indicates required fields