Phi Phi

Krabi rannikust idas asuvad Phi Phi saar sai kuulsaks eelkõige filmi „Rand“ võttepaigana, mille peaosas säras Leonardo DiCaprio. Suurem saar Phi Phi Don on vildaka liblika kujuga, kahte „tiiba“ ühendab kitsas maariba. Vasakut poolt ilmestavad sadu meetreid kõrgustesse kerkivad, junglitega kaetud järsud kaljunõlvad, parempoolset aga džunglisse mähkunud mäeahelik ehk selgroog, mida kahelt poolt toetavad palmidega ääristatud rannad. Saare peamises saabumiskohas Tonsai lahes asub saare keskpunkt, mida on viimastel aastatel turistide jaoks jõudsalt arendatud: loodud on bangalomajutuse komplekse, restorane, baare ja suveniiripoode. Väiksem Phi Phi Le saar on igas mõttes erinev: asustamata ja metsik. Lisaks erakordsele looduse ilule on saarel pakkuda palju üllatusi. Paadimatkal võib pooljuhuslikult avastada maalilisi abajaid, salajasi väikeseid kohakesi, mis peituvad lahesoppe ühendavates varjulistes käikudes, madala ja tüüne türkiissinise veega laguune, mida müürina ümbritsevad kaljuseinad.


Transfeerid ja Laevapiletid Tais

Koostöös populaarse reisiportaaliga 12Go.Asia pakume kõikvõimalikke transfeere ning laevapileteid Tais, näiteks:

Bangkok Lennujaam – Pattaya
Bangkok Lennujaam – Koh Chang
Phuket Lennujaam – Patong
Phuket Lennujaam – Karon
Phuket – Koh Phi Phi
Krabi – Koh Phi Phi
Phuket – Krabi Ao Nang
Koh Phi Phi – Koh Lanta
Koh Phi Phi – Koh Lipe

Phuket – Koh Lanta
.. ja palju teisi variante saadaval siit

Unistad eksootilisest puhkusest?

Koostades puhkuste kavasid, oleme aktiivselt propageerinud ka nn. kombineeritud puhkust, kus puhkuse jooksul vahetatakse majutuspaiku. Vahetada võib nii piirkondi kui ka lihtsalt hotelle. Kuna Tai on üks eriline ja äärmiselt mitmekesine sihtkoht on kombineeritud puhkus toonud meile väga head tagasisidet meie klientidelt.

Soovitame kõigil kasvõi paarpäeva veeta Bangkokis, et tutvuda selle huvitava linnaga. Külastada kuulsat Pattayat või nautida rannamõnusid Koh Chang saarel. Maailma kuulsamad troopilised puhkuse kuurordid asuvad Lõuna – Tais. Naudi päikest ja eksootilist puhkust ning avasta PhuketiKrabiKoh Lanta või Phi-Phi saart.

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi ning tänu meie suurele reisikogemusele Aasias saame koostada Teile huvitava reisimarsruudi ja puhkuseprogrammi. Skyekspert – parimad ja huvitavaimad reisipakkumised, mugavad hotellid ja parim teenindus Aasias.

Soovid puhkusele?

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi – küsi meilt pakkumist soovitud sihtkohale ja reisiperioodile.

Saada meile reisipäring

"*" indicates required fields