Krabi

Slider Image
Slider Image
Slider Image

Paljude reisijate jaoks on Krabi kõige kaunim Tai provints Andamani mere ääres. Bangkok’ist veidi rohkem kui tunniajase lennu kaugusel asuv Krabi on sedasorti koht, kus klišeelik väljend „idülliline ja puutumatu“ omandab uue tähenduse. Siit randadest leiate Andamani mere rannikule iseloomuliku kvaliteedi: puuderpehme peen valge liiv, soe selge vesi ning lopsakas troopiline rohelus ilmestamas rannajoont. Kõige kaunimatele kohtadele loovad dramaatilise tausta roostekarva kaljud, mõned neist koguni 350 m kõrgused.

Krabi maalilisus lummab mitmekesisuse ja iluga.

Päikesekummardajatel on võimalik valida kolme küllaltki erineva rannapiirkonna vahel. Loodesse jääv Hat Noppharat Thara, mis kuulub samanimelise rahvuspargi alla, on tüüne ja vaikne kasuariinimändidega ääristatud rand, kus on vähe turismirajatisi, mis häiriksid õndsat eraldatuse tunnet. Ao Nang pakub kontrastina klassikalist puhkusekohta, kus pikka liivast rannajoont palistavad hotellid, restoranid, kauplused ning erinevad meelelahutus- ja söögikohad. Viimane, kuid kindlasti mitte halvem koht on Laem Phra Nang, võrratu neem, kuhu pääseb ligi ainult paadiga. Neeme ümbritsevad kolmest küljest rannad Hat Nam Mao, Hat Rai Le ja Hat Phra Nang, millest viimane on väidetavalt parim. Lemmiktegevuseks siin piirkonnas on koobaste külastamine, kaljuronimine ja matkamine üles varjatud tiigi juurde, kust avaneb hingematvalt kaunis vaade.


Transfeerid ja Laevapiletid Tais

Koostöös populaarse reisiportaaliga 12Go.Asia pakume kõikvõimalikke transfeere ning laevapileteid Tais, näiteks:

Krabi – Koh Lanta
Phuket – Koh Lanta
Koh Phi Phi – Koh Lanta
Krabi – Koh Lipe
Bangkok Lennujaam – Pattaya
Bangkok Lennujaam – Koh Chang
Phuket Lennujaam – Patong
Phuket Lennujaam – Karon
Phuket – Koh Phi Phi
Phuket – Krabi Ao Nang
Koh Chang – Koh Mak
Trat Lennujaam – Koh Mak

.. ja palju teisi variante saadaval siit

Hotellid

Majutusvõimalused on siin piirkonnas äärmiselt mitmekesised, ulatudes üliluksuslikest kuurortidest lihtsate hosteliteni ja rannabangaloteni. Juhul kui teil on erisoove kindla hotelli või villa kohta, võtke meiega ühendust.

Unistad eksootilisest puhkusest?

Koostades puhkuste kavasid, oleme aktiivselt propageerinud ka nn. kombineeritud puhkust, kus puhkuse jooksul vahetatakse majutuspaiku. Vahetada võib nii piirkondi kui ka lihtsalt hotelle. Kuna Tai on üks eriline ja äärmiselt mitmekesine sihtkoht on kombineeritud puhkus toonud meile väga head tagasisidet meie klientidelt.

Soovitame kõigil kasvõi paarpäeva veeta Bangkokis, et tutvuda selle huvitava linnaga. Külastada kuulsat Pattayat või nautida rannamõnusid Koh Chang saarel. Maailma kuulsamad troopilised puhkuse kuurordid asuvad Lõuna – Tais. Naudi päikest ja eksootilist puhkust ning avasta PhuketiKrabiKoh Lanta või Phi-Phi saart.

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi ning tänu meie suurele reisikogemusele Aasias saame koostada Teile huvitava reisimarsruudi ja puhkuseprogrammi. Skyekspert – parimad ja huvitavaimad reisipakkumised, mugavad hotellid ja parim teenindus Aasias.

Soovid puhkusele?

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi – küsi meilt pakkumist soovitud sihtkohale ja reisiperioodile.

Saada meile reisipäring

"*" indicates required fields