Koh Kut

Slider Image

Koh Kut (Koh Kood) on sarnaselt Koh Changi saarega mägine ja poolenisti metsaga kaetud. 2007. aastal said Koh Kut ja selle kõrval asuvad saared ametlikult linna, elupiirkonna tiitli. Kokku elab nendel saartel umbes 2100 inimest, nendest Koh Kut’il 1700 inimest, ülejäänud Koh Mak saarel. Kut on suuruse järgi Taimaa neljas saar (PhuketKoh Chang järel). Saar asub mandrilt ligi 80 km kaugusel, kiirpaadiga sõites kulub aega umbes tund. Tegemist on Taimaa kõige idapoolsema saarega, mis piirneb Kambodžaga. Infrastruktuur on siin vähearenenud, ent kõik vajalik on olemas: kool, haigla, politseiosakond, telefonilevi ja joogivesi. Enamus hotelle ja asutusi toodavad generaatori abil ise elektrit. Saar on mägine (sarnane Koh Changile), 70% pindalast on kaetud troopiliste vihmametsadega. Saare maastik pakub imelisi vaatepilte, vesi on kristallselge, rannad valge liivaga, kosed hingematvad ja loodus puhas. Enamus hotelle asub saare lääneosas.


Transfeerid ja Laevapiletid Tais

Koostöös populaarse reisiportaaliga 12Go.Asia pakume kõikvõimalikke transfeere ning laevapileteid Tais, näiteks:

Bangkok – Koh Kood
Pattaya – Koh Kood
Koh Chang – Koh Kood
Bangkok Lennujaam – Pattaya
Bangkok Lennujaam – Koh Chang
Phuket Lennujaam – Patong
Phuket Lennujaam – Karon
Phuket – Koh Phi Phi
Phuket – Krabi Ao Nang
Koh Phi Phi – Koh Lanta
Phuket – Koh Lanta
.. ja palju teisi variante saadaval siit


Võrdle ja Broneeri Lende Lihtsasti!

Booking.com Search FlightsImage


Just selle saare rannajoonel asuvad mõned saarestiku kõige armsamad ja ilusamad rannad

Hotellid

Majutusvõimalused on siin piirkonnas äärmiselt mitmekesised, ulatudes üliluksuslikest kuurortidest lihtsate hosteliteni ja rannabangaloteni. Juhul kui teil on erisoove kindla hotelli või villa kohta, võtke meiega ühendust.

Mida teha?

  • Läbi jalutada kohalikest poodidest ning avastada enda jaoks midagi uut ja paeluvat
  • Rentida mootoratas ja teha saarel üks korralik sõit ning avastada põnevaid kohti
  • Tutvuda kohalike kohvikute ja söögikohtadega
  • Käia džunglis
  • Jalutada mööda pikka rannajoont
  • Imetleda õhtuti kauneid päikeseloojanguid
  • Lugeda raamatut oma bangalo terrassil
  • … lasta niisama päiksel oma kehale pai teha ja oleskleda…

Unistad eksootilisest puhkusest?

Koostades puhkuste kavasid, oleme aktiivselt propageerinud ka nn. kombineeritud puhkust, kus puhkuse jooksul vahetatakse majutuspaiku. Vahetada võib nii piirkondi kui ka lihtsalt hotelle. Kuna Tai on üks eriline ja äärmiselt mitmekesine sihtkoht on kombineeritud puhkus toonud meile väga head tagasisidet meie klientidelt.

Soovitame kõigil kasvõi paarpäeva veeta Bangkokis, et tutvuda selle huvitava linnaga. Külastada kuulsat Pattayat või nautida rannamõnusid Koh Chang saarel. Maailma kuulsamad troopilised puhkuse kuurordid asuvad Lõuna – Tais. Naudi päikest ja eksootilist puhkust ning avasta PhuketiKrabiKoh Lanta või Phi-Phi saart.

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi ning tänu meie suurele reisikogemusele Aasias saame koostada Teile huvitava reisimarsruudi ja puhkuseprogrammi. Skyekspert – parimad ja huvitavaimad reisipakkumised, mugavad hotellid ja parim teenindus Aasias.

Soovid puhkusele?

Jaga meiega oma reisiideid ja unistusi – küsi meilt pakkumist soovitud sihtkohale ja reisiperioodile.

Saada meile reisipäring

"*" indicates required fields